bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Trešdiena 13.11.2019 | Vārda dienas: Eižens, Jevgeņija, Jevgeņijs

Dienas joks: Ierobežojumi

- Mūsu bērnudārzs domāts tikai karavīru bērniem, tāpēc jūsējo nevaram pieņemt.

Patur apcietinājumā abus uzbrukumā Kažociņam vainotos vīriešus

Rīgas apgabaltiesa trešdien, 30.septembrī, aiz slēgtām durvīm noraidīja advokātes sūdzību par apcietinājuma atcelšanu vienam no vīriešiem, kurš tiek turēts aizdomās par pērn janvārī veikto uzbrukumu bijušajam Satversmes aizsardzības biroja vadītājam Jānim Kažociņam.

Rīgā būs Ugunsdzēsēju laukums

Rīgas domes Pilsētas attīstības komiteja trešdien, 30.septembrī, atbalstīja Ugunsdzēsēju laukuma nosaukuma piešķiršanu laukumam starp Hanzas un Strēlnieku ielām pie Emiļa Melngaiļa ielas sākuma.

Zemgalē šogad aizturēts jau 81 autovadītājs – kukuļdevējs

Strādājot pastiprināti kukuļdošanas apkarošanas jomā, Zemgales reģiona policisti šogad aizturējuši jau 81 kukuļdevēju, informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde.

Ilvess: Kohvera atgūšanas dēļ spiega apžēlošana bija sekundāra

Igaunijas prezidents Tomass Hendriks Ilvess (Toomas Hendrik Ilves) norādījis, ka viņa nostājai pret Alekseju Dresenu (Aleksei Dressen), parakstot viņa apžēlošanas rakstu, bijusi otršķirīga nozīme, jo solis ļāvis nodrošināt Estona Kohvera (Eston Kohver) atbrīvošanu no cietuma Krievijā.

Reirs: Nākamā gada budžets ir pārdomāts un atbildīgs

Finanšu ministrs Jānis Reirs trešdien, 30.septembrī, Saeimā iesniedzis Finanšu ministrijas sagatavoto un valdības apstiprināto likumprojektu par 2016.gada valsts budžetu kopā ar 24 pavadošo likumprojektu paketi, kā arī likumprojektu par vidējā termiņa budžeta ietvaru 2016. - 2018.gadam.

Izveidota būvekspertu pārbaudīto publisko ēku digitālā karte

Lai ikvienam Latvijas iedzīvotājam būtu iespēja iepazīties ar Latvijā ekspluatēto publisko ēku stāvokli, Būvniecības valsts kontroles birojs ir izveidojis pārbaudīto objektu digitālo karti. Ēku vērtējumam kartē Birojs izmantojis tā saucamo «luksofora principu» - visi objekti kartē ir trīs krāsās – zaļā, dzeltenā un sarkanā.

Premjere: Lielākā daļa bēgļu uzņemšanai paredzētā finansējuma būs Eiropas līdzekļi

Lielākā daļa bēgļu uzņemšanai paredzētā finansējuma būs Eiropas līdzekļi, norāda Ministru prezidente Laimdota Straujuma. Viņa uzsvēra, ka iepriekš izskanējusī summa 16 miljoni būs jāpārskata. Viņasprāt, Latvija var dzīvot taupīgāk.

Jau nākamnedēļ - Putras nedēļa Latvijas restorānos

Lai stiprinātu esošās un radītu jaunas putras ēšanas tradīcijas, no 5. līdz 11.oktobrim labākajos restorānos Latvijā notiks Putras nedēļa, kuras ietvaros ikviens varēs nogaršot interesantus un gardus putras ēdienus no graudaugiem. Putras nedēļa restorānos notiks par godu Starptautiskajai Putras dienai, kas visā pasaulē tiek svinēta 10.oktobrī.

LG un Google prezentē viedtālruni Nexus 5X

LG Electronics un Google otrdien, 29.oktobrī, oficiāli prezentēja uzņēmumu trešās sadarbības rezultātu – viedtālruni Nexus 5X, kas ir aprīkots ar Google jaunāko mobilo ierīču operētājsistēmu Android 6.0 Marshmallow un nodrošina iespaidīgu veiktspēju, lielisku attēla veidošanu un uzlabotu drošību.

FOTO: Aprit 20 gadi kopš atjaunots operas nams

Tieši pirms 20 gadiem un vienas dienas, 1995.gada 29.septembrī, pēc vairākus gadus ilgušiem rekonstrukcijas un restaurācijas darbiem, tika atklāta Latvijas Nacionālās operas atjaunotā ēka. Vērienīgie darbi tika uzsākti pēc Operas kolektīva kopsapulces 1990.gada 3.septembrī, kas tolaik vēl notika Baltajā namā.

Mūrniece šķīrusies no vīra

Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece šķīrusies no sava vīra Saeimas deputāta Ritvara Jansona. Abi ir arī partijas biedri Nacionālajā apvienībā.

Šīs lietas, kas atrodas tavās mājās, tev nezinot tevi padara nogurušu

Ja atrodoties mājās nemitīgi žāvājies, nezinot, kādēļ tas notiek, iespējams, ka vainīgas ir tavas mājas. Mājokļa dekorācijas, ierīces un dzīvesveida izvēle var ietekmēt tavu prātu un to, cik labi tu naktī guli.

Par sutenerismu aiztur divas noziedzīgas grupas, tostarp precētu pāri

Mēneša laikā Valsts policijas Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldes darbinieki aizturējuši divas noziedzīgas grupas aizdomās par sutenerismu - vienā gadījumā aizturētas četras personas, bet otrā - precēts pāris.

Atbalsta bargākus sodus par nelegālo imigrantu pārvietošanu pāri robežai

Personām, kuras uz Latviju nelikumīgi pārvieto nelegālos imigrantus, jārēķinās ar bargākiem kriminālsodiem. To paredz izmaiņas Krimināllikumā, kas otrdien, 29.septembrī, konceptuāli atbalstītas Saeimas Juridiskajā komisijā.

Valdība atbalsta nākamā gada budžeta likumprojektu

Valdība otrdien, 29.septembrī, atbalstīja 2016.gada valsts budžeta likumprojektu, kas paredz, ka nākamgad ieņēmumi varētu augt līdz 7,37 miljardiem eiro, bet izdevumi - līdz 7,65 miljardiem eiro.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!