bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Trešdiena 13.11.2019 | Vārda dienas: Eižens, Jevgeņija, Jevgeņijs

Nogāžoties lidmašīnai, Ēģiptē dzīvību zaudē 224 cilvēki

Nav ziņu, ka sestdien, 31.oktobrī, Ēģiptē notikušās aviokatastrofas laikā cietušo vidū būtu Latvijas valstspiederīgie, apstiprināja Ārlietu ministrijas pārstāvis Raimonds Jansons. Viņš skaidroja, ka ĀM Konsulārais departaments bija sazinājies ar Krievijas Ārkārtas situāciju ministrijas amatpersonām.

Seši fakti, ko, iespējams, vēl nezināji par Leonardo da Vinči

Toskānas cilmes zinātnieks ar enciklopēdiskām zināšanām dažādās jomās. Leonardo da Vinči ir personība, kas, šķiet, visspilgtāk ilustrē Renesanses laika cilvēku. Viņš bija izcils gleznotājs, arhitekts, anatoms, botāniķis, skulptors, inženieris, izgudrotājs, matemātiķis, mūziķis un rakstnieks. Da Vinči atstātais mantojums ir iedvesmojis un turpina iedvesmot radošus ļaudis visā pasaulē.

Jauno vilcienu iepirkumā pieteikušies pieci pretendenti

AS Pasažieru vilciens iepirkuma par 32 jaunu piepilsētas pasažieru elektrovilcienu un to uzturēšanai nepieciešamā aprīkojuma piegādi pirmajā kārtā ir pieteikušies pieci pretendenti, informēja PV pārstāvis Egons Ālers.

Igaunijā atklāj pēdējo gadu lielāko uzturēšanās un pilsonības dokumentu viltošanas shēmu

Policija Igaunijā aizturējusi 12 cilvēkus, tostarp Policijas un robežsardzes darbiniekus, aizdomās par saistību ar oficiālu dokumentu viltošanas shēmu, kuras ietvaros viltoti igauņu valodas eksāmenu sertifikāti, Igaunijas uzturēšanās atļaujas un Igaunijas pilsonības saņemšanai vajadzīgie dokumenti.

Dienas joks: Mazākais no ļaunumiem

Grāmatvedis pārnāk mājās no darba ļoti pacilātā garastāvoklī:

Arī novembra sākums aizritēs bez būtiskiem nokrišņiem

Novembra pirmā nedēļa vēl pamatā aizritēs bez būtiskiem nokrišņiem - izmaiņas, iespējams, aizsāksies vien pašās nedēļas beigās, kad no rietumiem Latvijas teritoriju atkal sasniegs lietus mākoņi.

Mazumtirdzniecības apgrozījums pieaudzis par 4,3%

Šā gada septembrī, salīdzinot ar augustu, mazumtirdzniecības uzņēmumu kopējais apgrozījums Latvijā samazinājās par 0,7%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes apkopotie sezonāli izlīdzinātie dati salīdzināmajās cenās. Pārtikas preču mazumtirdzniecības apjoms saruka par 0,6%, bet nepārtikas preču apgrozījums – par 0,8%.

Toyota Igaunijā atsauks pusotru tūkstoti auto

Pasaulē lielākais autoražotājs Toyota paziņojis, ka Igaunijā atsauks 1 474 automašīnas saistībā ar elektrisko logu slēdža defektu.

Viedoklis: Nemitīgi slimojošais Lembergs

«Pārāk maz uzmanības pievērsts ziņai, ka nākamgad tiesas sēdes tā dēvētajā Lemberga krimināllietā Rīgas apgabaltiesā notiks katru dienu, nevis trīs reizes nedēļā kā pašlaik. Šāda notikumu pavērsiena sekas varot būt dramatiskas visos virzienos, brīdina viņa rupori,» raksta izdevuma Ir žurnālists Aivars Ozoliņš.

Nordea: Tirgus labākas cenas ķeršana ir ļoti sarežģīts uzdevums investoriem

«Laikā, kad tirgus piedzīvo lejupslīdi, jautājums «pārdot vai nepārdot» arvien biežāk parādās investoru dienas kārtībā. Uz to atbildot, svarīgi atcerēties, ka investēšana ir ilgtermiņa process, tādējādi arī investīcijām ir nepieciešams laiks, lai tās sāktu pelnīt,» skaidro Nordea bankas Ieguldījumu nodaļas vadītāja Latvijā Anželika Dobrovoļska.

Brīdinājums: Starpsezonā autoceļu stāvoklis var strauji mainīties un kļūt slidens

Starpsezonā, kad vēl nav iestājušies noturīgi ziemas apstākļi, autoceļu stāvoklis var negaidīti mainīties, bet atsevišķos posmos ceļi kļūst slideni, brīdina VAS Latvijas Valsts ceļi un VAS Latvijas autoceļu uzturētājs.

Eksperts: Krievija iestigs Sīrijas militārajā situācijā

Lai uzturētu operāciju Sīrijā, Krievijai nepieciešams gūt nepārtrauktus panākumus, uzsver NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra direktors Jānis Sārts, piebilstot, ka, visdrīzāk, tā iestigs Sīrijas militārajā situācijā.

PVD atklāj noliktavu ar 30 tonnām veca saldējuma un mīklas izstrādājumiem

Pārtikas un veterinārais dienests, veicot pārbaudi SIA Vollers-Rīga noliktavā Lindes Salaspils pagastā, atklājis vērienīgu SIA Margotta piederošu Vācijā ražotu saldētu produktu pārmarķēšanu, informē PVD pārstāve Ilze Meistere.

Euromin iegūst tiešu nozīmīgu līdzdalību uzņēmumā Ventspils nafta

Vitol R&M SA uz šā gada 23.oktobri netieši koncerna Ventspils nafta obligātā akciju atpirkšanas piedāvājuma ietvaros papildus ieguvusi 4 702 814 koncerna balsstiesīgās akcijas un šobrīd tai netiešā veidā pieder 103 072 879 akcijas jeb 98,65% no kopējā balsstiesīgo akciju kopskaita.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!