bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Trešdiena 13.11.2019 | Vārda dienas: Eižens, Jevgeņija, Jevgeņijs

Saeima apstiprina nākamā gada valsts budžetu

Saeima pirmdien, 30.novembrī, galīgajā lasījumā pieņēma nākamā gada valsts budžetu, paredzot, ka nākamgad valsts ieņēmumi varētu augt līdz aptuveni 7,4 miljardiem eiro, bet izdevumi - līdz 7,69 miljardiem eiro.

30.novembris bildēs

Ķīnas uzņēmēji iepazīstas ar Latvijas tranzīta un loģistikas nozares piedāvājumu

Satiksmes ministriju pirmdien, 30.novembrī, apmeklēja Ķīnas uzņēmēju delegācija, kas piedalās Baltkrievijas industriālā parka Lielais akmens izveidē, lai ar SM vadību pārrunātu Latvijas iespēju līdzdarboties šajā projektā.

Lufthansa vienojas ar 30 000 darbinieku par algu celšanu

Cerībā novērst, ka lidsabiedrībā Lufthansa atkārtojas apjomīgi streiki, vācu uzņēmums 28.novembrī vienojies ar 30 000 darbinieku par vienreizējas prēmijas izmaksu un algu kāpumu 2,2% apmērā.

Mazumtirdzniecības apgrozījums pieaudzis par 5,7%

Šā gada oktobrī, salīdzinot ar septembri, mazumtirdzniecības uzņēmumu kopējais apgrozījums Latvijā pieauga par 1,4%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes apkopotie sezonāli izlīdzinātie dati salīdzināmajās cenās. Pārtikas preču mazumtirdzniecības apjoms palielinājās par 1,0%, bet nepārtikas preču apgrozījums – par 1,7%.

Latvijas IKP 3.ceturksnī palielinājies par 1%

Šā gada 3.ceturksnī, salīdzinot ar 2.ceturksni Latvijas iekšzemes kopprodukts salīdzināmajās cenās pēc sezonāli izlīdzinātiem datiem palielinājās par 1,0%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes apkopotie dati. 2015.gada 3.ceturksnī iekšzemes kopprodukts faktiskajās cenās bija 6,4 miljardi eiro.

Ekonomikas kalendārs. Latvija, 2015.gada 30.novembris - 4.decembris

Latvijas ekonomisko notikumu kalendārs laika posmā no 2015.gada 30.novembra līdz 4.decembrim.

Ievieš vairākas izmaiņas PVN piemērošanā

Saeima pirmdien, 30.novembrī, galīgajā lasījumā pieņēma grozījumus Pievienotās vērtības nodokļa likumā, ieviešot vairākas izmaiņas nodokļa piemērošanā.

DP: Islāma valsts video, draudot Baltijai, neapliecina konkrētus plānus uzbrukt

Teroristu organizācijas Islāma valsts (Daesh) paziņojums par draudiem Baltijas valstīm Drošības policijas vērtējumā ir daļa no organizācijas īstenotās propagandas kampaņas pret saviem ideoloģiskajiem pretiniekiem, nevis apliecinājums konkrētiem plāniem rīkot uzbrukumus Baltijas valstīs.

Rosinātas izmaiņas attiecībā uz drošības naudu, kas sarežģīšot dzīvi aizturētajiem

Drīz pēc tam, kad par bijušā Latvijas dzelzceļa vadītāja Uģa Magoņa izpestīšanu no cietuma tika savākta drošības nauda 400 tūkstošu eiro apmērā, Saeimā tika iesniegts priekšlikums, ka izmeklētājiem būtu jāzina, kas drošības naudas iemaksā. Līdz šim tas nevienam nebija jāuzrāda.

Fotonedēļa, 27.11.15.

Brīvdienās vietām Latvijā gaidāms sniegs

Kopš 22.novembra, kad Latvijā diennakts vidējā gaisa temperatūra pazeminājās zem 0 grādu atzīmes, meteoroloģiskās ziemas apstākļi pamatā ir pieturējušies Latgalē, Vidzemes lielākajā daļā, izņemot līcim tuvākos reģionus, kā arī Zemgalē.

Balsu pirkšanas lietā par labu Zaķim prasa piespriest reālus cietumsodus

Rēzeknes tiesā krimināllietā, kurā divas personas apsūdzētas par desmit vēlētāju balsu pirkšanu 12.Saeimas vēlēšanās par labu Vienotības politiķim Dzintaram Zaķim, piektdien, 27.novembrī, prokurors apsūdzētajiem prasījis piespriest reālus cietumsodus.

Latvieši joprojām pēc nodokļu nomaksas saņem mazāko algu Baltijā

Šā gada trešajā ceturksnī mēneša vidējā bruto darba samaksa Latvijā bija 829 eiro, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) dati. Salīdzinot ar iepriekšējā gada 3.ceturksni, tā palielinājās par 7,3%, apsteidzot gada pieauguma tempu šā gada pirmajā (6,2%) un otrajā (6,4%) ceturksnī.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!