bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Ceturtdiena 14.11.2019 | Vārda dienas: Fricis, Vikentijs, Vincents

Svētku laikā maksājumu kartes tiek pazaudētas biežāk

Svētkos - arī Ziemassvētku un jaunā gada sagaidīšanas laikā - banka biežāk saņem zvanus no klientiem par pazaudētām un atrastām maksājumu kartēm.

Ķīmijas un farmācijas nozarē nākamgad prognozē ražošanas apjomu pieaugumu

Iepriekšējais gads ķīmijas un farmācijas nozarē kopumā vērtējams pozitīvi - lielākie uzņēmumi ir krietni palielinājuši apgrozījumu, savukārt mazākie attīstās pamazām, bet stabili, liecina Latvijas Ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociācijas apkopotā informācija.

Putnu gripas dēļ Lietuvā aizliedz putnu gaļu no Francijas; Latvija paļaujas uz Francijas paškontroli

Putnu gripas uzliesmojuma draudu dēļ Francijā tiek veikti pasākumi, lai inficēti putni vai to gaļa nenonāktu Lietuvā, tādēļ ir aizliegta putnu gaļas ievešana Lietuvā no Francijas.

2015.gads bildēs

Kāds bijis 2015.gads skaitļos?

Centrālā statistikas pārvalde sniedz ieskatu nozīmīgākās tendencēs Latvijas ekonomikā un sabiedrībā atbilstoši oficiālās statistikas datiem 2015.gadā. Pārskatā apkopoti dati no 2015.gada janvāra līdz pēdējam pārskata periodam, kāds ir pieejams.

ZZS pagaidām neizvirzīs savu premjera amata kandidātu

Zaļo un zemnieku savienība pagaidām neizvirzīs savu Ministra prezidenta amata kandidātu, pēc tikšanās ar Valsts prezidentu Raimondu Vējoni paudis ZZS valdes priekšsēdētājs Armands Krauze. «Līdz ar to mēs savus kandidātus paturam spēkā, bet šobrīd neizvirzām. Gaidām tālākos soļus no prezidenta puses,» viņš sacīja.

Igaunijā policija nosūta teju 1'000 svētku kartiņu CSN pārkāpējiem

Igaunijas Policijas un robežsardzes pārvalde nosūtījusi svētku apsveikumus 920 šoferiem, kuri 2015.gada laikā ceļu satiksmes noteikumus pārkāpuši vairāk nekā piecas reizes.

Aiztur kārtējo narkotiku saņēmēju, izmantojot pastu

Valsts ieņēmumu dienesta Muitas policijas pārvalde aizturējusi un atzinusi par aizdomās turamo kādu 1992.gadā dzimušu Latvijas pilsoni, kurš no Nīderlandes pa pastu saņēmis narkotikas. Kratīšanas laikā gan starp viņa mantām, gan dzīvesvietā atrasti un izņemti vairāki iepakojumi ar iespējamām narkotiskām/psihotropām vielām vai prekursoriem.

Kauņa pievienojas UNESCO Radošo pilsētu tīklam

Kauņas pilsētas pašvaldība Lietuvā paudusi gandarījumu par pilsētas uzņemšanu UNESCO Radošo pilsētu tīklā lietišķās mākslas jomā. 2004.gadā aizsāktajā UNESCO Radošo pilsētu tīklā šobrīd ir 116 pilsētas dažādās valstīs.

Tiesai nodod krimināllietu par 12 vjetnamiešu pārvietošanas mēģinājumu

Bauskas rajona prokuratūras prokurore 7.decembrī tiesai nodevusi krimināllietu, kurā apsūdzētas divas personas par divpadsmit Vjetnamas Republikas pilsoņu nelikumīgu pārvietošanas mēģinājumu pāri Latvijas valsts robežai.

Dzintaru pludmalē ierīko apgaismotu pastaigu celiņu

Kopš decembra beigām Jūrmalas centrālā pludmale ir pieejama veselīgām pastaigām un sportiskām aktivitātēm jūras krastā arī diennakts tumšajā laikā – pludmalē starp Dzintariem un Majoriem ierīkota apgaismojuma līnija un izbūvētas koka pastaigu laipas.

Teju puse iedzīvotāju domā, ka nākamais gads būs labāks par aizejošo

Vairāk nekā puse jeb 57% iedzīvotāju domā, ka šis gads Latvijai bijis tāds pats kā iepriekšējais, kamēr 22% šo gadu novērtē kā labāku, bet 15% uzskata, ka tas bijis sliktāks. Lai gan pirms gada 23% iedzīvotāju 2014.gadu Latvijai vērtēja kā labāku par iepriekšējo, 22% to vērtēja kā sliktāku, kas ir krietni biežāk nekā šī gada nogalē iegūtie 15%.

Migrācijas vilnis uz Eiropu šogad pārsniedzis vienu miljonu

Migrācijas vilnis uz Eiropas Savienību 2015.gadā pārsniedzis vienu miljonu cilvēku, bet ceļā uz to dzīvību zaudējuši vai bez vēsts pazuduši 3 735 cilvēki, aplēsusi ANO Bēgļu aģentūra. No kopskaita - 1 000 573 cilvēkiem – 80% ieradušies Grieķijā no Turcijas, bet vairums no atlikušā skaita – vairāk nekā 150 000 – sasnieguši Itāliju, ceļojot laivās no Lībijas.

Keno laimēts lielākais vinnests Latvijas loteriju vēsturē

Loterijas Keno otrdienas, 29.decembra vakara izlozē tika uzminēti desmit skaitļi un laimēti 600 000 eiro. Laimīgā loterijas biļete ar diviem spēles variantiem uz vienu izlozi un abiem Džokeriem kopsummā par 23 eiro iegādāta internetā.

Vējonis: Premjera amatu vajadzētu saglabāt Vienotībai

Varas sadalījumā Latvijā būtu labi ievērot nerakstīto vienošanos par līdzsvaru augstāko amatu sadalē, līdz ar to premjera amatu vajadzētu saglabāt Vienotībai, šādu viedokli paudis Valsts prezidents Raimonds Vējonis. Prezidents izteicās, ka esot ieinteresēts, lai Vienotībā nenotiek šķelšanās un tā būtu darboties spējīga.

Noteikts paaugstinātas bīstamības periods uz Rīgas ūdenstilpnēm

Pazeminoties gaisa temperatūrai, Rīgas ūdenstilpnes pakāpeniski sāk aizsalt, tādēļ no trešdienas, 30. decembra, noteikts paaugstinātas bīstamības periods uz pilsētas administratīvajā teritorijā publiskās vietās esošo ūdenstilpju ledus, BNN informē Rīgas dome.

29.decembris bildēs


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!