bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Pirmdiena 30.03.2020 | Vārda dienas: Ilgmārs, Nanija

Lietuvas analītiķi par gada zīmīgākajiem notikumiem uzskata Trampa un Skverneļa uzvaras

Trīs lietuviešu analītiķi, kuriem BNN lūdza izteikties par būtiskākajiem notikumiem Lietuvā un pasaulē, izceļ Donalda Trampa nākšanu pie varas Amerikas Savienotajās Valstīs un populistu politiķu uznācienu Eiropas Savienībā, tostarp Lietuvā.

Domājot par 2017.gadu, latvieši nav tik optimistiski kā pērnā gada nogalē

Mazāk nekā puse jeb 43% iedzīvotāju paredz, ka viņiem personīgi, bet 26% - ka Latvijai nākamais gads būs labāks par šo gadu. 17% iedzīvotāju šo gadu Latvijai novērtē kā labāku, 24% uzskata, ka tas ir bijis sliktāks, bet 55% domā, ka tas ir bijis tāds pats kā iepriekšējais.

Rīgā ar stundas biļetēm varēs norēķināties arī mikroautobusos

No 1.janvāra Rīdzinieka kartes īpašnieki par braucienu sabiedriskā transporta mikroautobusos varēs norēķināties arī ar stundas biļetēm. Līdz šim tas bija iespējams tikai autobusos, trolejbusos un tramvajos.

2016.gads bildēs

Apstiprina jauno Pasažieru vilciena padomi

Satiksmes ministrija, kā Pasažieru vilciens akcionārs, ir ievēlējusi Nominācijas komisijas izvirzītās kandidatūras padomes locekļu amatos ar šā gada piektdienu, 30.decembri. Saskaņā ar SM, Pārresoru koordinācijas centra un Latvijas Darba devēju konfederācijas mājas lapā ievietoto sludinājumu tika saņemti 11 pieteikumi PV padomes priekšsēdētāja un locekļu amatiem.

5 slavenības, kuras šogad ir devušās tai saulē. Mēs jūs neaizmirsīsim!

Kad cilvēks aiziet, ir skaisti redzēt, ka viņš aiz sevis ko atstāj. Šajā gadījumā šie kungi aiz sevis ir atstājuši daļiņu no vispasaules mākslas.

Viņa piedzima ar sejas deformāciju - tagad cer kļūt par skaistuma karalieni!

20 gadus vecā Elija Džonsa piedzima ar iedzimtu sejas deformāciju, kas nozīmēja, ka viņas zobi neatradās vienā līnijā.

Aiztur divus Ziemassvētku eglīšu zagļus

Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki, patrulējot Ziepniekkalnā, naktī uz piektdienu, 30.decembri, pamanīja divus vīriešus, kuri pāri žogam vilka egli.

Deviņi pārbaudīti veidi, kā uzlabot redzi

Acs muskuļi, gluži tāpat kā jebkuri citi muskuļi, kļūst vājāki, ja tie netiek pienācīgi trenēti. Tieši tādēļ mūsu redakcija piedāvā deviņus veidus, kā uzlabot savu redzi.

Atrodot šo kaķi, viņa sākumā domāja, ka tā ir sega, bet patiesība bija daudz sāpīgāka

Ikvienam ir bijušas dienas ar sliktu matu sakārtojumu. Kaķis vārdā Hidijs par to zina visu.

Likumsargi īpašu uzmanību sola pievērst pirotehnikas tirgotājiem

Lai nepieļautu nelikumīgu pirotehnikas apriti, Valsts policija līdz 2017.gada 2.janvārim pastiprināti uzraudzīs pirotehnikas tirgotājus un sabiedrisko kārtību.

DPD: Sūtījumu piegāde, izmantojot dronus, ir tuvākās desmitgades realitāte

Šī gada decembrī Dynamic Parcel Distribution grupa uzsāka pirmās regulārās sūtījumu piegādes ar droniem Francijā, Provansas reģionā. Pirmo preču piegādi ar dronu šomēnes Lielbritānijā īstenoja arī interneta tirdzniecības vietne Amazon, tāpat dronu iespējas aplūko daudzi citi uzņēmumi.

Vitol īsteno Ganas videi draudzīgāku alternatīvu elektroenerģijas avotu

Pasaules Bankas grupas dalīborganizācijas Starptautisko finanšu korporācija un Daudzpusējo investīciju garantiju aģentūra ir piešķīrušas 517 miljonus dolāru (aptuveni 494,59 miljonus eiro) Sankofa gāzes projektam Ganā.

Noskaidroti gada vārda un nevārda titula pretendenti

Starp aizvadītā gada vārda titula pretendentiem ir tādi vārdi kā «Breksits/Bregzits», «tuļķība» un «pēcpatiesība», bet uz nevārda titulu pretendē «bruģisms» un «kapu tramvajs», informē Latviešu valodas attīstības kopas pārstāve Ieva Kolmane.

Lielākā no jauna piešķirtā pensija šogad – 6 000 eiro mēnesī

Šogad lielākā no jauna piešķirtā pensija ir bijusi 6 000 eiro, kas iekarojusi ceturto vietu Latvijas lielāko pensiju topā.

Rīgā aptuveni 15 000 jauniešu no dažādām valstīm pulcējas uz Tezē tikšanos

Piektdien, 30.decembrī plkst.19.00 Arēnā Rīga gaidāms nozīmīgs notikums - Tezē lūgšana ar dažādu baznīcas autoritāšu un valsts amatpersonu līdzdalību, kuras noslēgumā kopienas vadītājs brālis Aloīzs paziņos, kurā no Eiropas pilsētām notiks nākamā gada Tezē Eiropas Jauniešu tikšanās

Turcija: Ankara un Maskava garantēs pamieru visā Sīrijā

Sīrijas pilsoņu karā plānots naktī uz piektdienu, 30.decembri, izsludināt pamieru un pārtraukt karadarbību visā valstī, bet Ankara un Maskava nodrošinās, lai karadarbība neatsāktos, tā pavēstījusi Turcijas Ārlietu ministrija.

Top 5 Video


    Do NOT follow this link or you will be banned from the site!