bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Trešdiena 13.11.2019 | Vārda dienas: Eižens, Jevgeņija, Jevgeņijs

Zaķusalas TV tornim aprit 30 gadu

Šogad aprit trīsdesmit gadu kopš augstākais televīzijas tornis Eiropas Savienībā - Zaķusalas TV tornis nodrošina regulāru TV un radio programmu apraidi, informē VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs.

Ukrainas austrumos pastiprinās uzbrukumi robežpunktiem

Prokremliskie spēki Donbasa kara frontē nedēļas otrajā pusē ukraiņu pozīcijām uzbrūk biežāk un plašākā teritorijā, tā 29.janvārī vēsta Ukrainas Pretterorisma operācijas preses centrs.

Fotonedēļa 29.01.16.

FOTO: Spāru svētki Stradiņa slimnīcas A korpusa jaunbūvē

Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas A korpusa 1.kārtas jaunbūve sasniegusi tās augstāko punktu – 27,7 metru atzīmi. Tāpēc piektdien, 29. janvārī, klātesot veselības ministram Guntim Belēvičam, projekta pasūtītājam un būvdarbu veicējiem pilnsabiedrībai SBRE, slimnīcas jaunbūves jumta konstrukcijas rotāja spāru vainags.

Mediķi: Vējoņa atveseļošanās process norit pēc plāna

Valsts prezidents Raimonds Vējonis turpina ārstēties Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas intensīvās terapijas palātā. Ārsti atzīmē pozitīvu tendenci analīžu un izmeklējumu rādītājos, kā arī terapijas intensitātes samazināšanā. Atrašanās intensīvās terapijas palātā ļauj ārstiem un māsām nepārtraukti sekot līdzi un monitorēt stāvokli.

Latvijas IKP saglabājas iepriekšējā līmenī

Aizvadītā gada pēdējā ceturksnī iekšzemes kopprodukta apjoms Latvijā pēc sezonāli izlīdzinātajiem datiem ir saglabājies trešā ceturkšņa līmenī, liecina Centrālās statistikas pārvaldes ātrais novērtējums.

Aiztur nelegālu invalīdu karšu izgatavotājus un «izīrētājus»

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicija janvāra sākumā aizturējusi trīs vīriešus, kuri gandrīz gada garumā Rīgā izgatavojuši viltotas invalīdu stāvvietu izmantošanas kartes. Šie vīrieši tālāk caur paziņām invalīdu kartes realizējuši autovadītājiem, par to iekasējot ikmēneša maksu, kas savukārt autovadītājiem ļāvis bez maksas stāvēt Rīgas pašvaldības autostāvvietās.

Vācija grasās nepiešķirt pavērumu Alžīrijas, Marokas un Tunisijas pilsoņiem

Vācijas valdība 28.janvārī nākusi klajā ar ieceri iekļaut Ziemeļāfrikas valstis Alžīriju, Maroku un Tunisiju «drošo valstu sarakstā», kas nozīmē, ka šo valstu pilsoņiem Vācija, visdrīzāk, nepiešķirs patvērumu.

Irāna un Francija vienojas sadarboties uzņēmējdarbībā un terorisma apkarošanā

Irānas prezidentam noslēdzot tikšanos virkni Eiropas valstīs, 28.janvārī Parīzē Irānas un Francijas ministri un uzņēmēji noslēguši vairākus divpusējus līgumus tādās jomās kā banku darbība, ārējā tirdzniecība, veselības aprūpe un vides aizsardzība.

Marta beigās slēgs TV5

Finansiālu apsvērumu dēļ ir pieņemts lēmums 31.martā pārtraukt televīzijas kanāla TV5 darbību. TV5 līdz šim bija viens no nedaudzajiem televīzijas kanāliem Latvijā, kas veidoja informatīvo saturu krievu valodā.

Atkusnis saglabāsies līdz nākamās nedēļas vidum

Brīvdienās un nākamās nedēļas sākumā no Atlantijas okeāna pāri Eiropas ziemeļu daļai turpinās virzīties cikloni, kas nesīs daudz mākoņu un nokrišņu. No rietumiem Latvijā turpinās ieplūst siltās gaisa masas - pārsvarā saglabāsies pozitīvas gaisa temperatūras, vien atsevišķās naktīs valsts centrālajā un austrumu daļā, debesīm brīžiem skaidrojoties, termometra stabiņš var noslīdēt mazliet zem 0 grādu atzīmes.

Igaunijā avarējis Lux Express pasažieru autobuss - ir cietušie

Igaunijā uz ceļa Jehvi - Tartu piektdien, 29.janvārī, ap plkst. 00:50 naktī avarējis pārvadātāja Lux Express autobuss, kas braucis maršrutā no Rīgas uz Sanktpēterburgu. Pēc negadījuma 12 pasažieri un viens autobusa šoferis nogādāts slimnīcā.

Facebook 2015.gada nogalē būtiski palielinājis ieņēmumus

Ar 2015.gada ceturtā ceturkšņa finanšu rezultātiem klājā nācis sociālais tīkls Facebook - tie liecina, ka uzņēmums spējis ievērojami palielināt ieņēmumus periodā, kad, piemēram, datortehnoloģiju ražotājs Apple spējis nodrošināt niecīgu tirdzniecības apjoma pieaugumu.

28.janvāris bildēs

Panākta konceptuāla vienošanās par atbildības jomu sadalījumu jaunajā valdībā

Vienotības Saeimas frakcija ceturtdien, 28.janvārī, nolēmusi piekrist jaunajā valdībā uzņemties Ekonomikas ministrijas, Izglītības un zinātnes ministrijas, Labklājības ministrijas, Ārlietu ministrijas un Iekšlietu ministrijas pārraudzību, kā arī premjera biedra amatu, pavēstījusi partijas līdere Solvita Āboltiņa.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!