bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Trešdiena 13.11.2019 | Vārda dienas: Eižens, Jevgeņija, Jevgeņijs

Izgudrota jauna galvassaite, kas tev palīdzēs aizmigt!

Tu grozies gultā no vienas uz otru pusi, bet nekādi nespēj aizmigt - tagad tam ir atrasts risinājums.

Interesanti, kā tavai veselībai var palīdzēt vienas vīna glāzes izdzeršana pirms gulētiešanas

Vai vēlies atbrīvoties no pāris liekajiem kilogramiem? Zinātnieki ir atraduši jaunu risinājumu – pirms gulēt iešanas iedzert mazliet vīna.

Lietas, kas tavās mājās tevī rada milzīgu stresu

Ja mājās nespēj justies mierīgi, nejūties komfortabli, un tevi nepamet sajūta, ka kaut kas nav kārtībā, tad ir laiks pamanīt sīkumus, kas tevī izraisa stresu.

Maķedonijas policija pret migrantiem raida asaru gāzi

Maķedonijas policija 29.februārī uz robežas ar Grieķiju, vietā, kur Maķedonijā vēlas iekļūt vairāki simti migrantu, raidījusi asaru gāzi, lai izklīdinātu pūli.

29.februāris bildēs

Pasaulē atzīmē Reto slimību dienu

Par retām slimībām tiek uzskatītas tās, ar kurām slimo neliels skaits cilvēku – mazāk nekā pieci no 10 000 iedzīvotājiem. Viena no šādām slimībām ir akromegālija. Tā ir reta un grūti diagnosticējama slimība, kurai raksturīga pastiprināta augšanas hormona veidošanās, izraisot neproporcionālu skeleta, iekšējo orgānu un audu augšanu, kā arī vielmaiņas traucējumus.

Šogad teju par trešdaļu audzis auto detaļu zādzību skaits

Šā gada pirmajos divos mēnešos, salīdzinot ar pērnā gada attiecīgo laika periodu, automašīnu detaļu zādzību skaits Latvijā pieaudzis par 30%. Līdzīgi kā pērn, arī šogad visbiežāk apzagtas BMW markas automašīnas, bet būtiski pieaug Volvo markas automašīnu detaļu zādzību gadījumu skaits – pērn tas palielinājies vairāk nekā četras reizes.

Sāk kriminālvajāšanu pret tiesnesi Bērziņu

Ģenerālprokuratūra izsniegusi apsūdzību no amata atstādinātajai Rīgas apgabaltiesas tiesnesei Ivetai Bērziņai par kukuļņemšanu un diviem kukuļa piesavināšanās gadījumiem. Ģenerālprokuratūras preses sekretāre Kristīne Sutugina sacīja, ka Sevišķi svarīgu lietu izmeklēšanas nodaļas prokurore nedz noliedz, nedz apstiprina, ka ir sākta kriminālvajāšana pret Rīgas apgabaltiesas tiesnesi Bērziņu.

Mazumtirdzniecības apgrozījums gada laikā audzis par 3%

Šā gada janvārī, salīdzinot ar 2015.gada decembri, mazumtirdzniecības uzņēmumu kopējais apgrozījums Latvijā palielinājās par 1,8%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes apkopotie dati. Salīdzinājumā ar 2015.gada janvāri apgrozījums audzis par 3,0%.

Latvijas IKP palielinājies par 2,7%

Pagājušajā gadā, salīdzinot ar 2014.gadu, Latvijas iekšzemes kopprodukts palielinājies par 2,7% liecina Centrālās statistikas pārvaldes apkopotie dati. 2015.gadā IKP faktiskajās cenās bija 24,4 miljardi eiro, bet salīdzināmajās cenās – 21,4 miljardi eiro.

Imantas pedofila lietā noskaidrotas jaunas noziegumu epizodes

Valsts policija noslēgusi izmeklēšanu kriminālprocesā pret vīrieti, kurš tiek turēts aizdomās par dzimumnoziegumu izdarīšanu pret mazgadīgām meitenēm Pārdaugavā. Izmeklēšanas laikā policija noskaidrojusi vēl divas noziegumu mēģinājumu epizodes, ko izdarījis aizdomās turētais vīrietis.

No otrdienas sākas Gada ienākumu deklarācijas iesniegšana

Otrdien, 1.martā sākas Gada ienākumu deklarācijas iesniegšana gan tiem nodokļu maksātājiem, kam tas jādara obligāti, gan tiem, kuri to vēlas darīt brīvprātīgi, lai saņemtu pārmaksāto iedzīvotāju ienākuma nodokli par attaisnotajiem izdevumiem. Valsts ieņēmumu dienests aicina ikvienu nodokļu maksātāju iesniegt deklarāciju elektroniski, izmantojot VID elektroniskās deklarēšanas sistēmu.

Pamieram Sīrijā saglabājoties, ANO izvērš humānās palīdzības piegādes

Pamieram Sīrijas pilsoņu karā saglabājoties spēkā jau trešo dienu, ANO pavēstījusi, ka nedēļas pirmajās piecās dienās organizācija grasās piegādāt humānās palīdzības kravas aptuveni 150 000 cilvēku, kuri atrodas aplenktās teritorijās.

Ekonomikas kalendārs. Latvija, 2016.gada 29.februāris – 4.marts

Latvijas ekonomisko notikumu kalendārs laika posmā no 2016.gada 29.februāra līdz 4.martam.

Nedēļas otrajā pusē gaidāms sniegs

Šīs nedēļas sākumā virs Latvijas ziemeļu rajoniem atradīsies anticiklona centrs - debesīm skaidrojoties, gaisa temperatūra pazemināsies līdz -5...-10 grādiem pēc Celsija pirmdienas naktī, savukārt dienas laikā tā nepaaugstināsies virs -2...+2 grādiem.

RNP, iespējams, fiktīvi nodarbināti Saskaņas deputāti un viņu dzīvesbiedri

Valsts kontrole, veicot revīziju Rīgas lielākajā namu apsaimniekošanas uzņēmumā Rīgas namu pārvaldnieks atklājusi, ka tajā, iespējams, fiktīvi nodarbināti partijas Saskaņa deputāti un deputātu sievas. Policija patlaban veic kriminālizmeklēšanu šajā lietā.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!