bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Trešdiena 13.11.2019 | Vārda dienas: Eižens, Jevgeņija, Jevgeņijs

Šī ģimene devās uz Serbiju, lai adoptētu ļoti īpašu bērnu - aizkustinošs stāsts

Devona un Džeremijs Tūmiji bija nobrieduši savā ģimenē pieņemt vēl vienu bērnu, bet šis nebija parasts bērns - viņā ir kas tāds, kas ļoti atšķiras.

Uzzini, kas tavu vīrieti padara nelaimīgu!

Mēs bieži vien ieslīgstam rutīnā un vairs nedomājam par to, kā ar savām darbībām liekam justies cilvēkam, kurš vienmēr mums ir blakus.

Tartu: Darbs ar kvotu bēgļiem – pirmkārt, valsts atbildība

Igaunijā Sociālo lietu ministrija secinājusi, ka pašvaldību iespējas uzņemt bēgļus savā teritorijā un ar pašu resursiem ir nepietiekamas. To uzsver arī Tartu vadība, uzskatot, ka valstij jāintegrē un jārūpējas par tiem bēgļiem, kuri šonedēļ ieradušies pilsētā.

Mājokļu cenas ir pārmērīgi paaugstinājušās – pārliecināti 35% latviešu

Vairāk nekā trešdaļa jeb 35% aptaujāto iedzīvotāju uzskata, ka mājokļu cenas pēdējo trīs gadu laikā Latvijā ir pārmērīgi paaugstinājušās, liecina jaunākā DNB Latvijas barometra pētījuma rezultāti.

31.marts bildēs

Video: Kā pazemes atomsprādziens ieliec zemi

Video redzams, kā dziļi pazemē tiek veikts atombumbas izmēģinājums. Redzams, bet grūti aptverams, kā pēc sprādziena ieliecas liels lauks zemes.

Ministrs: ASV militārā klātbūtne Lietuvā būs vēl pamanāmāka

Pastiprinot ASV militāro klātbūtni Eiropā un paredzot tam lielāku finansējumu, rotācijas kārtībā Lietuvā dislocētie amerikāņu karavīri atvedīs modernāku smago tehniku, ceturtdien, 31.martā norādījis Lietuvas aizsardzības ministrs Juozs Oleks.

Lietuvā tomēr atkāpjas populārais iekšlietu ministrs Skvernelis

Šķietami neaizskaramais Lietuvas iekšlietu ministrs Sauļus Skvernelis, kurš vairākus mēnešus bijis Lietuvā populārākais politiķis ar 60% reitingiem, spēris negaidītu soli un paziņojis par atkāpšanos no amata.

Vācijā sākušās gadskārtējās militārās mācības Saber Junction

Hofenfelsas poligonā, Vācijā, ceturtdien, 31.martā sākušās ASV Armijas Eiropā gadskārtējās militārās mācības Saber Junction, kurās šogad piedalās vairāk nekā 5 000 karavīru no 18 valstīm.

Kā cīnīties ar zobu griešanu un tās sekām?

Zobu griešana jeb bruksisms ir viens no populārākajiem zobu nodiluma un jutības cēloņiem, kas arī mēdz atstāt tādas nepatīkamas sekas kā, piemēram, galvassāpes, kas radušās žokļa saspringuma rezultātā. Signal zīmola vadītāja Marita Soha un Latvijas Zobu Higiēnistu Asociācijas valdes priekšsēdētāja, zobu higiēniste Ieva Apsīte piedāvā piecus ieteikumus, kā atbrīvoties no zobu griešanas, ja tā jau ir novērota, kā arī sniedz ieteikumus, kā no tās izvairīties nākotnē.

Jelgavas novada vadītājam Caunem piespriež naudas sodu par kaušanos

Tiesa Jelgavas novada domes priekšsēdētājam Ziedonim Caunem no Zaļo un zemnieku savienības piespriedusi naudas sodu par sitienu pa seju kādam novada jaunietim, apstiprināja cietušā Igora Gromova pārstāvis Ingus Meimers. Novada mērs Jelgavas tiesas spriedumu pārsūdzēs, norāda viņa pārstāvis.

Aprīlī mainīsies Statoil nosaukums

Šā gada aprīļa sākumā SIA Statoil Fuel & Retail Latvia mainīs juridisko nosaukumu uz SIA Circle K Latvia - tas ir pirmais solis zīmola maiņas procesā, kas turpināsies līdz 2018.gadam.

BATL: Kravu apjomu kritums šā gada pirmajos mēnešos ir dramatisks

Uzņēmuma Latvijas dzelzceļš vadība tiekoties ar biedrību Baltijas asociācija – Transports un Loģistika un nozares vadošajiem uzņēmumiem, pārrunājusi nozarei aktuālus problēmjautājumus, lai sekmētu ciešāku sadarbību tranzīta nozares attīstībai. Tikšanās laikā apspriestas šā brīža aktualitātes vairākos nozarei būtiskos jautājumos.

Pāragrs joks vai patiesība? Disney atvērs Rīgā jaunās paaudzes atrakciju parku

Amerikas korporācija Disney plāno uzbūvēt Latvijā kvesta istabu un reālā laika interaktīvo spēļu parku. Komplekss ar platību ap 1 200 hektāriem kļūs par vienīgo šāda veida izklaižu centru Eiropas Savienības valstīs un trešo pēc lieluma pasaulē. Tiek plānots, ka, lai apmeklētu jauno parku, no Eiropas un Krievijas uz Latviju brauks ap 800 000 cilvēku gadā.

Briseles teroristi vākuši ziņas par Beļģijas premjerministra mājokli

Teroristi, kuri 22.martā sarīkoja sprādzienus Briseles lidostā, vākuši arī ziņas par Beļģijas premjerministra Šarla Mišela mājokļa un biroja ēkām, ziņo starptautiskā prese.

Izmaiņas dzīvesvietas deklarēšanā un citi lēmumi, ko Saeima skata šonedēļ

Saeima ceturtdien, 31.martā, sanākot uz pavasara sesijas pirmo sēdi, pirmajā lasījumā skatīs grozījumus Dzīvesvietas deklarēšanas likumā, kas paredz, ka dzīvesvietu elektroniski varēs deklarēt tikai Nekustamā īpašuma valsts kadastra informācijas sistēmā reģistrētā dzīvojamā ēkā.

Tu neticēsi, kā šī zēna zīmējumi spēja izmainīt vienas ģimenes likteni

Maza zēna Xiao Yi brīnišķīgajiem zīmējumiem izrādījās daudz lielāka nozīme, nekā sākumā varēja domāt.

Filmas, kuras skatīties tad, kad gribas kārtīgi izraudāties

Dažkārt šķiet, ka nav nekā labāka, kā vienkārši iesēsties ērtā dīvānā un skatīties filmu, kas tev liek no sirds izraudāties.

30.marts bildēs

Līdz jaunā mācību gada sākumam Latvijā slēgs 17 izglītības iestādes

Līdz jaunā mācību gada sākumam tiks slēgtas 17 izglītības iestādes, noskaidrots Izglītības un zinātnes ministrijā.

Investīciju apjoms Baltijā pērn - lielākais kopš 2007.gada

Pagājušajā gadā investīciju tirgus Baltijas valstīs bijis ļoti aktīvs gan pēc kopējā investīciju apjoma, gan arī jaunu investoru, kas ienāca šajā reģionā, ziņā. Savukārt institucionālie investori, kas veica pirmās investīcijas pirmskrīzes periodā no 2004. līdz 2007.gadam, turpināja investīciju fondu slēgšanu.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!