bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Trešdiena 13.11.2019 | Vārda dienas: Eižens, Jevgeņija, Jevgeņijs

Latvijas ūdeņos notiks Baltijas valstu un NATO Jūras spēku mācības

No 6. līdz 13.maijam Latvijas ūdeņos notiks ikgadējās starptautiskās Baltijas valstu Jūras spēku mācības Baltic Fortress, un šogad tajās piedalīsies ne tikai Jūras spēku flotiles un Baltijas valstu kuģu eskadras kuģi un personālsastāvs, bet arī divas NATO kuģu grupas.

Fotonedēļa 28.04.16.

Egeru atkārtoti ievēl par Latvijas Kuģniecība padomes priekšsēdētāju

AS Latvijas kuģniecība padome piektdien, 29.aprīlī, atkārtoti par padomes priekšsēdētāju pārvēlēja Vladimiru Egeru, savukārt par padomes priekšsēdētāja vietnieku – Kasparu Bunni.

DP: Krievijas specdienesti interesējas par sadarbību ar bijušajiem čekistiem Latvijā

Pagājušajā gadā bija vērojama Krievijas specdienestu interese par sadarbību ar Krievijas īstenotās tautiešu politikas atbalstītājiem Latvijā, kā arī bijušajiem PSRS Valsts drošības komitejas darbiniekiem, savas pagājušā gada darbības pārskata publiskajā daļā minējusi Drošības policija.

Maija sākumā termometra stabiņš pakāpsies virs +20 grādu atzīmes

Gaiss pakāpeniski Latvijā kļūst siltāks, ko varēs sajust arī maija pirmajā nedēļā – tās beigās Latvijā gaidāms ievērojami siltāks laiks un termometra stabiņš jau pakāpsies pat virs +20 grādu atzīmes. Arī nokrišņu šajā periodā būs mazāk.

Meklē finansējumu Igaunijas-Somijas gāzes starpsavienojumam

Igaunijas dabasgāzes sadales tīkla uzņēmums Elering 28.aprīlī pavēstījis, ka kopā ar līdzīgu Somijas uzņēmumu Baltic Connector pieteicies Eiropas Savienības līdzfinansējumam Igaunijas-Somijas gāzesvadu tīklu starpsavienojuma izveidei, ko iecerēts pabeigt līdz 2019.gadam.

Strauji pieaudzis pašvaldību konsolidētā budžeta pārpalikums

Šā gada pirmajā ceturksnī pašvaldību budžetā vērojams 110,7 miljonu eiro pārpalikums, kas salīdzinājumā ar 2015.gada 1.ceturksni ir palielinājies par 45,1 miljonu eiro. Straujš pašvaldību budžeta pārpalikuma pieaugums skaidrojams ar pieaugušiem ieņēmumiem un zemākiem izdevumiem, tai skaitā ir samazinājušās investīcijas Eiropas Savienības finansēto projektu īstenošanai.

Valsts fondēto pensiju shēmā uzkrāti 2,4 miljardi eiro

Pakāpeniski palielinās valsts fondēto pensiju shēmā uzkrātie līdzekļi – šā gada pirmajā ceturksnī shēmā uzkrāto līdzekļu apjoms palielinājies par 73 miljoniem, kopumā pārsniedzot 2,4 miljardus eiro.

Šogad nedaudz sarucis Latvijas IKP

Šā gada pirmajā ceturksnī, salīdzinot ar pagājušā gada pēdējo ceturksni, iekšzemes kopprodukta apjoms Latvijā pēc sezonāli izlīdzinātajiem datiem ir nedaudz samazinājies - par 0,1%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes ātrais novērtējums.

Bukmeikeri prognozē, kurš būs jaunais Vienotības valdes priekšsēdētājs

Par nākamo partijas Vienotība valdes priekšsēdētāju kļūs Andris Piebalgs, uzskata Triobet bukmeikeri. Piebalga uzvara 4.jūnijā gaidāmajā Vienotības ārkārtas kongresā tiek novērtēta ar 75% iespējamību.

Maršruts nedēļas nogalei: Baltijas autošosejas jaunās sezonas atklāšana Pērnavā

Brīvdienās - 30.aprīlī un 1.maijā - Pērnavā auto24ring trasē tiks atklāta jaunā Baltijas autošosejas čempionāta sezona. Sacīkstēm reģistrējušās vairāk nekā 70 automašīnas un 100 sportisti no astoņām valstīm. Dalībnieku sarakstā šogad parādījušies pazīstami uzvārdi un interesi izrādījuši arī vairāki jauni dalībnieki.

Brīdina par velosipēdu zādzību skaita pieaugumu maijā

Lai gan velosipēdu zādzību skaita pieaugums – vismaz par trešdaļu – parasti novērojams maijā, pēdējos gados tas ir salīdzinoši augsts jau gada pirmajā ceturksnī. Arī šogad Valsts policijas dati liecina, ka līdz aprīļa beigām reģistrēti jau 334 velosipēdu zādzības gadījumi.

Piebalgs prognozē sīvu cīņu Vienotības vadības vēlēšanās

Partijas Vienotība priekšsēdētāja amatam izvirzītais bijušais eirokomisārs Andris Piebalgs nedomā, ka līdzšinējai partijas vadītājai Solvitai Āboltiņai, kura vairs nekandidēs uz priekšsēdētājas amatu, būtu pavisam jāaiziet no partijas.

Vācijā apspriež kriminālsodu paplašināšanu par uzmākšanos

Vācijas Bundestāgs šonedēļ sācis izskatīt jaunu regulējumu, kura mērķis ir pasargāt sievietes no seksuālas vardarbības. Tiek apspriesta soda noteikšana par uzmākšanos līdz šim nesodāmās situācijās.

Vācija gatava dislocēt Lietuvā bataljona lieluma vienību

Vācija ir gatava dislocēt Lietuvā bataljona lieluma vienību, ceturtdienas vakarā paziņojis Lietuvas aizsardzības ministrs Juozs Oleks, kas saņēmis šādu apliecinājumu no savas Vācijas kolēģes Urzulas fon der Leienas.

Ko ar tevi izdara smagā metāla klausīšanās?

Dažiem varbūt šķiet, ka smagā metāla mūzika cilvēku padara traku, bet nesens pētījums ir pierādījis ko citu.

Ko tavai veselībai nozīmē tavs garums?

Kāds pētījums ir noskaidrojis, kā tavs garums ietekmē veselību.

Izgudrota e-āda, kas cilvēkus padarīs par staigājošām viedierīcēm!

Japānas zinātnieki ir izveidojuši elektronisko ādu, ar kuras palīdzību cilvēki var tikt pārvērsti staigājošās viedierīcēs.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!