bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Piektdiena 15.11.2019 | Vārda dienas: Leopolds, Unda, Undīne

Komisārs pauž izpratni par bažām ap Nord Stream 2

Eiropas Komisijas enerģētikas komisārs Marošs Šefčovičs norādījis, ka saprot bažas, ar kādām Austrumeiropas valstis uztver gāzes cauruļvada Nord Stream 2 ieceri, ko plānots izbūvēt no Krievijas uz Vāciju pa Baltijas jūru.

31.maijs bildēs

Pārskatot ministriju izdevumus, «atrasti» papildu 64 miljoni eiro

Pārskatot ministriju bāzes izdevumus, «atrasti» papildu 64 miljoni eiro, tādējādi paplašinot nākamā gada budžeta fiskālo telpu, otrdien, 31.maijā atklājusi finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola.

Atbalsta Eiropas robežu un krasta apsardzes aģentūras izveidi

Eiropas Parlamenta Pilsoņu brīvību, tieslietu un iekšlietu komiteja pirmdienas, 30.maija vakarā atbalstīja jaunas, integrētas Eiropas Savienības robežpārvaldes sistēmas izveidi. Tās centrā būs jauna Eiropas robežsardzes un krasta apsardzes aģentūra, kas integrēs līdzšinējās Frontex aģentūras un ES dalībvalstu robežapsardzes dienestu darbību, ļaujot ātri izvietot papildus robežsardzes vienības.

Igauņu Nordica apsver lidojumu pārtraukšanu uz Parīzi

Jaunā, Igaunijas valstij piederošā lidsabiedrība Nordica apsver iespēju pārtraukt lidojumus uz no Tallinas uz Parīzi, jo maršruts tai izmaksā dārgi. Savukārt lidojumus uz Londonu lidsabiedrība uzsākt neplāno, norādījis tās izpilddirektors Jāns Tams.

Pētersone neredz perspektīvu uzlabot situāciju valsts pārvaldē

Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektore Ināra Pētersone lēmumu atkāpties no amata pieņēmusi, jo nesaskata perspektīvu uzlabot situāciju valsts pārvaldē.

Latvijas IKP palielinājies par 2,1%

Šā gada pirmajā ceturksnī, salīdzinot ar 2015. gada 4. ceturksni, Latvijas iekšzemes kopprodukts salīdzināmajās cenās pēc precizētiem datiem sezonāli izlīdzināti palielinājies par 0,1%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes apkopotie dati. Šā gada 1. ceturksnī, salīdzinot ar 2015. gada 1. ceturksni, IKP pieauga par 1,5% pēc sezonāli izlīdzinātajiem un par 2,1% pēc sezonāli neizlīdzinātajiem datiem.

Ar mērķi apturēt šaubīgu iepirkumu Rēvalde vēršas Valsts kontrolē

Lai nodrošinātu Ventspils Augstskolai piešķirtā publiskā finansējuma racionālu izmantošanu, pirmdien, 30.maijā Ventspils Augstskolas rektore Gita Rēvalde vērsusies Valsts kontrolē, lai lūgtu veikt pārbaudi Ventspils Augstskolā.

Pazīmes, kas liecina, ka pienācis laiks mainīt darba vietu!

Darbs vairumam ir peļņas avots, kas aizņem lielu daļu laika. Vai vērts bojāt savu labsajūtu, ja tevi darbā kas neapmierina?

Skaistas fotogrāfijas ar vissaulainākajiem bērnu smaidiem

Smaids – vērtīgākā dāvana, ko mēs varam kādam citam sniegt. Tas ir tas, kas spēj visus cilvēkus uz pasaules apvienot.

Mīklainākie ievērojamu cilvēku pazušanas gadījumi vēsturē

Pasaulē ik gadu bez vēsts pazūd miljoniem cilvēku, daļu no viņiem atrod, citi pēc pazušanas paši atgriežas mājās sveiki un veseli, taču citi pazūd bez pēdām, it kā nekad nebūtu dzīvojuši.

Viņa nopirka kaķi, lai tas izķertu peles, bet bija šokā, ieraugot šādu skatu!

Katrā mājā, īpaši laukos, ir labi, ja dzīvojas pa kādam peļu junkuram, kurš izķer nelūgtos viesus.

Brisele pieprasa uzlabot ES-ASV «privātuma vairoga» nolīgumu

Eiropas Savienības-Amerikas Savienoto Valstu divpusējais regulējums datu aizsardzības jomā, kāds tas sagatavots pašlaik, nepietiekami pasargātu uz ASV pārsūtītos eiropiešu datus no izlūkdienestu darbībām, atzinis Eiropas Datu aizsardzības uzraugs.

Ašeradens: Būvniecības nozarei pašai jāgrib pašdisciplinēties

«Būvkomersantu konkurētspējas celšana un kopīgi īstenoti pasākumi ēnu ekonomikas mazināšanai sekmēs būvniecības nozares ilgtspējīgu attīstību, kas būs balstīta uz inovatīvām tehnoloģijām un būvmateriāliem, arhitektonisko kvalitāti un kvalificētu darbaspēku,» uzsver ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens.

Ko darīt un nedarīt, ja vēlies attīstīt biznesu Austrālijā

Austrālijā cilvēkiem piemīt atbrīvots dzīves veids, taču lietišķajā vidē viņi ir noteikti un tieši darījumu cilvēki, kas augstu novērtē profesionalitāti un uzticamību. Tādēļ, lai biznesa partneru meklējumi šajā valstī būtu veiksmīgi, ir jāņem vērā vairāki apstākļi.

Latvijas Bankā atgriezušies treknie gadi

Vairāk nekā pusotra miljona eiro - šādu summu pērn atalgojumā saņēmusi Latvijas Bankas (LB) vadība, turklāt tā ir tikai izmaksu «redzamā» daļa: šajā iespaidīgajā summā nav iekļautas dienesta automašīnas, kas brīvi izmantojamas personiskajām vajadzībām, dzīvības un veselības apdrošināšana, apmaksātu mācību iespēja, papildu atvaļinājumi un vēl citi labumi.

Vācijā plūdi rada plašus postījumus

Vācijas dienvidrietumos stipru lietavu izraisītos plūdos bojā gājuši četri cilvēki un apdzīvotām vietām nodarīti plaši postījumi.

Lietuva interesējas par Irānas dabasgāzes importu

Lietuva paudusi vēlmi no Irānas importēt dabasgāzi, jēlnaftu un citus energoresursus, ziņo Irānas prese.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!