bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Ceturtdiena 14.11.2019 | Vārda dienas: Fricis, Vikentijs, Vincents

30.jūnijs bildēs

BNN piedāvā Jums aplūkot dienas zīmīgākos notikumus un iespaidus, iemūžinātus foto attēlos.

Par baritona Martaka un viņa sievas slepkavību piespriež 17 gadus cietumā

Ventspils tiesa, ceturtdien, 30.jūnijā, pasludinot spriedumu baritona Igora Martaka un viņa sievas Viktorijas slepkavības lietā, atzinusi dubultslepkavībā apsūdzētā vīrieša vainu un piespriedusi viņam brīvības atņemšanu uz 17 gadiem un sešiem mēnešiem, kā arī probācijas uzraudzību uz diviem gadiem, informē Ventspils tiesas pārstāve Dace Grauziņa.

Ja tu izdarīsis ŠO, tad saņemsi burgerus bez maksas visu dzīvi

Šī kompānija piedāvā vienreizēju iespēju saņemt burgerus visu dzīvi bez maksas, taču ir kāds āķis!

Tallinā sākas ikgadējā Igaunijas ārvalstu draugu tikšanās

Tallinā ceturtdien, 30.jūnijā, sākusies septītā ikgadējā Igaunijas ārvalstu draugu tikšanās, kas vienkopus pulcē vairāk par simts uzņēmējiem, politiķiem, zinātniekiem, žurnālistiem un viedokļa līderiem no 24 ārvalstīm.

Pērn augušas meža atjaunošanas izmaksas

Pagājušajā gadā vidējās meža atjaunošanas izmaksas Latvijā bija no 620 līdz 687 eiro uz vienu hektāru atkarībā no meža zemes kvalitātes grupas, liecina Centrālās statistikas pārvaldes apkopotie dati. Salīdzinājumam 2014. gadā izmaksas bija robežās no 558 līdz 662 eiro uz hektāru.

Mazumtirdzniecības apgrozījums audzis par 3,4%

Šā gada maijā, salīdzinot ar pērnā gada maiju, mazumtirdzniecības uzņēmumu apgrozījums Latvijā pieauga par 3,4%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes apkopotie kalendāri izlīdzinātie dati salīdzināmajās cenās.

Sliktākie rezultāti centralizētajos eksāmenos - vēsturē un matemātikā

Valsts izglītības satura centrs ceturtdien, 30.jūnijā, izsniedza 19 427 centralizēto eksāmenu sertifikātus tiem jauniešiem, kuri šogad ieguva vispārējo vidējo izglītību. Tikmēr 10.jūnijā VISC jau izsniedza 4 329 vispārējās pamatizglītības sertifikātus izglītības iestāžu skolēniem mazākumtautību izglītības programmās.

Brīdina par žalūziju auklu un ķēdīšu iespējamo apdraudējumu mazuļu dzīvībai

Vai zinājāt, ka nedrošas žalūziju auklas vai ķēdītes var izrādīties nāvējošas bērniem, it sevišķi vecumā līdz četriem gadiem? Nedrošu žalūziju auklas un ķēdītes var veidot bīstamas cilpas, kurās sapinoties bērns var nožņaugties.

Āzijas biržu indeksi atgūstas no britu referenduma sekām

Āzijas fondu biržu indeksi ceturtdien, 30.jūnijā, lielākoties turpinājuši kāpt, liecinot par finanšu tirgu atgūšanos no nestabilitātes, ko pagājušās nedēļas beigās un šīs nedēļas sākumā izraisīja negaidītais Lielbritānijas referenduma iznākums pamest Eiropas Savienību.

Internets ir sajūsmā par britu omītes pieklājību, izmantojot Google meklētāju

Kā tu Google meklētājam liec kaut ko sameklēt? Visticamāk, ka vienkārši ieraksti vajadzīgos vārdus vai frāzi un nospied meklēt, taču izrādās, ka to var izdarīt arī visnotaļ pieklājīgā veidā.

Skotija meklē ceļus, kā palikt ES

Skotijas premjerministre Nikola Stērdžona trešdien, 29.jūnijā, apmeklējusi Briseli un paudusi skotu vēlmi palikt Eiropas Savienībā, šādi parādot, ka ir iespējama Lielbritānijas sadalīšanās pēc lēmuma valstij izstādies no ES.

Notiesā divus Luksemburgas selektīvās nodokļu politikas izgaismotājus

Tiesa Luksemburgā 29.jūnijā notiesājusi divus trauksmes cēlējus par to saistību ar dokumentu nopludināšanu, kas Luksemburgā izgaismoja selektīvu nodokļu politiku pret lieliem starptautiskiem uzņēmumiem.

Kučinskis: Darīsim visu, lai aizstāvētu Latvijas valstspiederīgos Lielbritānijā

Eiropas Savienības valstu līderi 28. un 29.jūnijā notikušajā Eiropadomē Briselē, kurā piedalījās arī Latvijas Ministru prezidents Māris Kučinskis, izvērtēja situāciju Eiropā, kas izveidojusies pēc Lielbritānijā notikušā referenduma, kur iedzīvotāju vairākums izteica vēlmi redzēt Apvienoto Karalisti ārpus ES.

Prokurori: Lembergs vairākām personām izprasījis kukuļus

Prokurori trešdien, 29.jūnijā, pabeidza lasīt apsūdzības grozījumus smagos noziegumos apsūdzētā Aivara Lemberga krimināllietā, un nākamā sēde paredzēta 8.augustā.

Izraēla: Lietuvā atrasts ebreju glābšanās tunelis

Lietuvā mežā pie Viļņas starptautiska arheologu grupa atradusi tuneli, ko Otrā Pasaules Kara laikā izrakuši ebreju ieslodzītie, lai aizbēgtu no Nacistiskā režīma cietuma, trešdien 29.jūnijā pavēstījusi Izraēlas vēstures liecību pārvalde.

Saeimā skata iedzīvotāju kolektīvo iesniegumu iniciatīvas

Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija trešdien, 29.jūnijā, skatīja divus Saeimai iesniegtos kolektīvos iesniegumus saistībā ar vēža ārstēšanu un uzvaras laukuma atjaunošanu.

29.jūnijs bildēs

Latvijā turpinās pakāpenisks banku kredītportfeļa pieaugums

Latvijas banku kopējais kredītportfelis maija laikā pieauga par 1,2% jeb 172 miljoniem eiro. Tādējādi ceturto mēnesi pēc kārtas turpinās pakāpenisks kopējā kredītportfeļa pieaugums - aprīlī kredītportfelis pieauga par 0,6%, martā par 0,4%, bet februārī par 0,1%.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!