bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Ceturtdiena 14.11.2019 | Vārda dienas: Fricis, Vikentijs, Vincents

Padomi, kā pasargāt viedtālruni no vīrusiem

Mēs dzīvojam laikā, kad tālrunis vairs nepilda tikai zvanīšanas funkciju vien – tas, līdzīgi kā mazs dators, kalpo naudas pārskaitījumiem, svarīgām darba sarakstēm, atmiņu saglabāšanai fotogalerijās un citām ikdienas lietām. Diemžēl līdz ar viedtālruņu funkcionalitātes pieaugumu, palielinājies arī uz tiem mērķēto vīrusu skaits.

Fotonedēļa, 29.07.16.

Digitālā drošība: Latvijas interneta lietotājiem jāmācās lietot publiskie «Wifi»

Lai izvairītos no digitālās vides incidentiem, kas saistīti ar publisko Wifi tīklu izmantošanu, Latvijas iedzīvotājiem jāpievērš uzmanība, vai lapas adrese, kurā viņi ievada sensitīvus datus, sākas ar «https», kā arī, vai publiskais Wifi tīkls pirms pieslēgšanās internetam prasa papildu autorizēšanos.

Eurostat jūnija dati: Latvijā sestais augstākais bezdarba līmenis ES

Latvijā šā gada jūnijā bezdarba līmenis veidoja 9,9%, kas bija sestais augstākais rādītājs starp Eiropas Savienības dalībvalstīm, par kurām pieejami dati, liecina piektdien publiskotie ES statistikas pārvaldes Eurostat dati.

Gan Bei lietā lielākos sodus prasa Lage Ko līdzīpašniekam un finanšu direktorei

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesā piektdien, 29.jūlijā, tā dēvētajā Gan Bei krimināllietā apsūdzētajiem lūdza piespriest nosacītu brīvības atņemšanu un naudas sodu vairāku desmitu tūkstošu eiro apmērā.

Mazumtirdzniecības apgrozījums audzis par 0,9%

Šā gada jūnijā, salīdzinot ar pērnā gada jūniju, mazumtirdzniecības uzņēmumu apgrozījums Latvijā pieauga par 0,9%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes apkopotie kalendāri izlīdzinātie dati salīdzināmajās cenās. Pārtikas preču grupā apgrozījums palielinājās par 0,7% un nepārtikas preču grupā – par 1,5%.

Latvijas iekšzemes kopprodukts palielinājies par 0,4%

Šā gada otrajā ceturksnī, salīdzinot ar pirmo ceturksni, Latvijas iekšzemes kopprodukta apjoms pēc sezonāli un kalendāri izlīdzinātajiem datiem ir palielinājies par 0,4%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes ātrais novērtējums.

Bagāžniekā atstāta šampanieša pudele sprāgstot izsit vējstiklu

If Apdrošināšana atlīdzinājusi zaudējumus kādai automašīnai par visai kuriozā veidā izsistu vējstiklu. Atlīdzības pieteikumā minēts, ka aizmugurējo vējstiklu sabojājusi auto bagāžniekā atstāta šampanieša pudele. Šovasar karstuma viļņi nomaina cits citu, un autovadītājiem jāpievērš uzmanība arī tam, lai sava auto salonā neatstātu iespējami bīstamus priekšmetus.

Kanādas provincē Nunavutā dzīve kā Latvijā

Kanādā līdzīgi kā pie mums ir cieņā mērošanās panākumiem ar citām valstīm. Kādā pētījumā vērtēts dzīves līmenis, kāds sasniegts dažādās Kanādas provincēs un teritorijās, un secināts, ka ļaudis Nunavutā dzīvo līdzīgi kā Latvijā.

Pirmais pusgads noslēdzies ar pārpalikumu pašvaldību budžetā

Šā gada pirmā pusgada beigās pašvaldību budžetā bija vērojams 127,8 miljonu eiro pārpalikums, kas salīdzinājumā ar 2015.gada pirmo pusgadu ir palielinājies par 72,3 miljoniem eiro, liecina Valsts kases publicētā informācija.

Spānija septīto mēnesi ar pagaidu valdību, krīzes atrisinājums nav manāms

Pēc otrajām neizšķirīgajām parlamenta vēlēšanām pusgada laikā Spānijas karalis valdības veidošanu uzticējis premjerministra pienākumu izpildītājam Mariano Rahojam, taču vairums no 26.jūnija vēlēšanās parlamentā ievēlētajām partijām tiešām apņēmušās neatbalstīt Rahoja vadītu kabinetu.

Deutsche Bank plānojot pārtraukt ASV dolāru maksājumus daļai Latvijas banku

Vācijas lielākā banka Deutsche Bank gatavojas pārtraukt ASV dolāru maksājumus daļai Latvijas banku, ziņo aģentūra Bloomberg, atsaucoties uz neoficiāliem avotiem.

Lietuvā mazāk jauno studentu, bet augstskolu skaits saglabājas rekordaugsts

Ir mazāk studiju pretendentu un mazāk uzņemto studentu, taču augstākās izglītības iestāžu skaits Lietuvā saglabājas rekordaugstā līmenī - to joprojām ir 47.

Kopš vakardienas turpinās pazudušā bērna meklēšana Saulkrastos

Turpināsnepilnus trīs gadus vecā Rūdolfa meklēšana, kurš pazudis ceturtdien, 28.jūlijā, Saulkrastos. Tikmēr informācija par meklētā bērna atrašanu izrādījusies neprecīza, ziņo Valsts policijā.

Iecelta Latvijas Pasta valde; valdes priekšsēdētāja amatā darbu turpinās Vilcāns

Latvijas Pasta padome atbilstoši Publiskas personas kapitāla daļu un kapitālsabiedrību pārvaldības likumam no 1.augusta uz piecu gadu pilnvaru termiņu iecēlusi uzņēmuma valdi. Par Latvijas Pasta valdes priekšsēdētāju iecelts līdzšinējais pagaidu valdes vadītājs Mārcis Vilcāns, kurš iepriekš vadīja uzņēmuma Eksprespasta departamentu.

28.jūlijs bildēs

Zaķusalā aizturēts agresīvs makšķernieks par uzglūnēšanu kādam pārītim

Rīgas pašvaldības policijas Latgales pārvaldes darbinieki trešdien, 27.jūlijā, devās uz izsaukumu Zaķusalā, kur norisinājās konflikts starp vairākām personām. Ierodoties notikuma vietā, pretī skrēja vīrietis, kurš kārtības sargiem paskaidroja, ka kāds neadekvāts vīrietis piekāvis viņa draudzeni.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!