bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Ceturtdiena 14.11.2019 | Vārda dienas: Fricis, Vikentijs, Vincents

31.augusts bildēs

Lūk, ko par tevi atklāj tava matu krāsa

Matu krāsas taču mēdz būt tik dažādas, turklāt arī to nēsātājas noteikti nav vienādas, tāpēc mēģināsim uzzināt, kādas tad īsti ir katras matu krāsas pārstāves un ar ko viņas viena no otras atšķiras.

Pat ārsts negaidīja, ka ieraudzīs ko tādu - lūk, kāpēc jāmazgā ausis

Vai atceries, ka skolā, tiklīdz nepievērsi uzmanību skolotājai, viņa bļāva: “Tu nedzirdēji, vai? Ausis sen nav mazgātas?” Kaut skolotājas būtu redzējušas šo video, tad viņas tā neteiktu.

Pēc Brexit saņemti 32 pieprasījumi Latvijas pilsonības iegūšanai

Kopš referenduma par Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības Latvijas vēstniecība Lielbritānijā ir saņēmusi 32 pieprasījumus par Latvijas pilsonības iegūšanu, pavēstīja Ārlietu ministrijas Mediju centrā.

Ilvess aicina prezidenta amata kandidātus pierādīt savu atbilstību, nevis izklaidēt tautu

Igaunijas prezidents Tomass Hendriks Ilvess pēc tam, kad parlaments trijās balsošanas kārtās nav spējis ievēlēt viņa pēcteci, kritiskā komentārā aicinājis amata kandidātus pārtraukt izklaidēt publiku, bet pierādīt spēju uzņemties valsts galvas atbildību.

Zemā inflācija Vācijā var likt ECB pastiprināt ekonomikas «sildīšanu»

Inflācija Vācijā augustā saglabājusies jūlija līmenī, kas varētu likt Eiropas Centrālai bankai pastiprināt spēkā esošos kvantitatīvās stimulēšanas pasākumus, vērtē ziņu aģentūra AFP.

Latvijas IKP palielinājies par 0,6%

Šā gada 2.ceturksnī, salīdzinot ar 1.ceturksni, Latvijas iekšzemes kopprodukts salīdzināmajās cenās pēc precizētiem, sezonāli un kalendāri izlīdzinātiem datiem palielinājies par 0,6%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes apkopotie dati. Otrajā ceturksnī IKP faktiskajās cenās bija 6,3 miljardi eiro, bet salīdzināmajās cenās – 5,4 miljardi eiro.

Centrālās un Austrumeiropas 500 lielāko uzņēmumu topā no Baltijas 32 pārstāvji

Starptautiskā kredītrisku apdrošinātāja Coface veidotajā Centrālās un Austrumeiropas 500 lielāko uzņēmumu topā Latviju pārstāv astoņi uzņēmumi. No Lietuvas topā iekļuvuši 20, bet Igaunijas – četri uzņēmumi. Kopumā reģionam 2015.gads bijis veiksmīgs un vadošo kompāniju apgrozījums ir pieaudzis par 4,2%.

Ikea, investējot Krievijā, vēlas strādāt «godīgā un caurskatāmā vidē»

Ikea otrdien, 30.augustā, paziņojis, ka tas var samazināt investīciju apjomu Krievijā pēc tam, kad tiesa šajā valstī zviedru mēbeļu mazumtirgotājam likusi maksāt tiesas izdevumus septiņu miljonu eiro apmērā.

EK: Apple jākompensē 13 miljardi eiro par Īrijā nesamaksātiem nodokļiem

Eiropas Komisija 30.augustā, pabeidzot izmeklēšanu par Īrijas iespējamo selektīvo nodokļu politiku pret Apple, secinājusi, ka amerikāņu datortehnoloģiju uzņēmumam nodokļos jāatmaksā 13 miljardi eiro.

Rinkēvičs: Aug Baltijas un Ziemeļvalstu sadarbības loma drošības jautājumu jomā

Baltijas un Ziemeļvalstu sadarbība, kas bija izšķiroša pirms 25 gadiem, nav zaudējusi savu nozīmi arī mūsdienās. Šis sadarbības formāts spēlē arvien lielāku lomu aktuālo Eiropas Savienības un drošības jautājumu risināšanā, un tas nākotnē jāizmanto vēl aktīvāk, lai koordinētu savas pozīcijas arī tādās jomās kā ekonomiskā sadarbība, enerģētiskā drošība, kiberdrošība un citi jautājumi, uzskata Baltijas valstu ārlietu ministri.

Somijas telekomunikāciju operators piesaka 1,9 Gb/s datu pārraides rekordu

Somijas telekomunikāciju operators Elisa pavēstījis, ka ir izveidojis līdz šim ātrāko 4G mobilā interneta tīklu.

Pilotprojekta veidā cels algas VID darbiniekiem

Valdība otrdien, 30.augustā, atbalstīja pilotprojekta īstenošanu Valsts ieņēmumu dienestā, paaugstinot atalgojumu iestādes «atslēgas cilvēkiem», lai vēlāk vērtētu atalgojuma palielināšanas iespējas valsts pārvaldē kopumā.

Nākamo Igaunijas prezidentu izraudzīsies vēlēšanu kolēģija

Tā kā trijās prezidenta vēlēšanu kārtās Rīgikogu deputātiem nav izdevies ievēlēt nākamo Igaunijas valsts galvu, vēlēšanas turpināsies ar īpašas kolēģijas sasaukšanu. ERR vēsta, ka 30.augustā notikušajā trešajā parlamenta balsojumā nevienam no diviem vadošajiem kandidātiem neizdevās savākt vajadzīgās 68 deputātu balsis.

30.augusts bildēs

Igaunijas prezidenta vēlēšanas turpinās ar trešo kārtu

Rīgikogu otrdien, 30.augustā, aizvadīta Igaunijas prezidenta vēlēšanu otrā kārta, kurā līderos izvirzījies bijušais eirokomisārs Sīms Kallass, bet arī viņš nav spējis nodrošināt vajadzīgo 68 deputātu atbalstu.

Mazumtirdzniecības uzņēmumu apgrozījums audzis par 1,3%

Šā gada jūlijā, salīdzinot ar 2015.gada jūliju, mazumtirdzniecības uzņēmumu apgrozījums palielinājās par 1,3%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes apkopotie kalendāri izlīdzinātie dati salīdzināmajās cenās. Pārtikas preču grupā apgrozījums samazinājās par 3,9%, bet nepārtikas preču grupā tas pieauga par 4,6%.

Guterešs saglabā līderpozīcijas ANO ģenerālsekretāra kandidātu atlasē

Pēc trešā ANO Drošības padomes neformālā balsojuma par organizācijas nākamo ģenerālsekretāru vadošais kandidāts joprojām ir bijušais Portugāles premjerministrs Antonio Guterešs. Portugāles pārstāvis, kurš desmit gadus vadījis ANO Bēgļu aģentūru, neformālajā balsojumā no 15 Drošības padomes dalībvalstīm saņēmis 11 balsis.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!