bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Trešdiena 13.11.2019 | Vārda dienas: Eižens, Jevgeņija, Jevgeņijs

Fotonedēļa, 30.09.16.

Lietuvas Seims atceļ dokumentu prasību visiem alkohola pircējiem

Pēc pāris nedēļu ilga posma, kurā Lietuvas pārtikas mazumtirgotājiem bija obligāti jāprasa uzrādīt dokumentus visiem alkohola pircējiem, likumdevēji ir šonedēļ pakļāvušies neapmierināto pircēju spiedienam un grozījuši likumu tā, ka dokuments, kas pierāda pilngadību ir jāuzrāda tikai tiem pircējiem, kuri izskatās, ka varētu būt jaunāki 18 gadiem.

Asociācija: Baltijas apdrošināšanas tirgus Eiropai kļūst arvien interesantāks

Baltijas apdrošināšanas tirgus Eiropas mērogā kļūst arvien interesantāks, un tas nozīmē, ka arī Latvijai ir kur augt. Tā Rīgā notikušajā starptautiskajā apdrošinātāju konferencē Apdrošināšana un pārapdrošināšana Baltijā 2016 sacīja Latvijas Apdrošinātāju asociācijas prezidents Jānis Abāšins.

Grantus sociālai uzņēmējdarbībai grasās izsniegt no 2017.gada

Labklājības ministrija noslēgusi sadarbības līgumu ar attīstības finanšu institūciju Altum par sadarbību grantu administrēšanā sociālās uzņēmējdarbības veicināšanas programmā.

Brīvdienas gaidāmas lietainas, nākamnedēļ strauji kļūs aukstāks

Jau svētdien Latviju sasniegs jauns ciklons, kas līdzi nesīs ilgstošu un brīžiem stipru lietu. Pēc tā otrdien Latviju skars anticiklons, taču ar spēcīgu ziemeļu vēju ieplūdīs aukstas gaisa masas, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķu prognozes.

Pētījums: Vien trešdaļa iedzīvotāju gādā par savu veselību ilgtermiņā

Vairāk nekā puse Latvijas iedzīvotāju tikai reizēm lieto veselīgu uzturu, bet kā regulāru dzīvesveida sastāvdaļu savā ikdienā to ieviesuši vien 30%, secināts Latvijas iedzīvotāju veselības paradumu pētījumā.

Krievijā grasās aizliegt glābējsilītes negribētiem mazuļiem

Krievijā tiek virzīts priekšlikums aizliegt uzturēt un izvietot glābējsilītes, taču valdības atbalstītā likumdošanas iniciatīva saskārusies ar asu kritiku.

Gaidāma desmitā Rīgas restorānu nedēļa

No 10. līdz 16.oktobrim Rīgā norisināsies jau desmitā Rīgas restorānu nedēļa. Katrā restorānu nedēļā piedalās arvien vairāk restorānu, un šoreiz to skaits ir sasniedzis 57. Apmeklētājiem nemainīgi tiks piedāvāta iespēja par 15 vai 20 eiro nobaudīt īpaši sagatavotus šefpavāru piedāvājumus, kas izceļ Latvijai raksturīgos un sezonālos produktus.

Atceļ Neo notiesājošo spriedumu

Augstākās tiesas Krimināllietu departaments šodien krimināllietā pret Ilmāru Poikānu jeb Neo par datu lejupielādi no Valsts ieņēmumu dienesta Elektroniskās deklarēšanas sistēmas atcēla spriedumu daļā, ar kuru viņš atzīts par vainīgu un sodīts ar piespiedu darbu uz 100 stundām.

Igaunijā pakalpojumu centru atvērs tehnoloģiju milzis ABB

Tallinā oktobrī tiks atvērts Šveices elektrisko inženiersistēmu ražotāja ABB grupas uzņēmumu pakalpojumu centrs.

29.septembris bildēs

Kā pasargāt sevi no viltotu pasākuma biļešu iegādes?

Izlemjot uz pasākumu doties pēdējā brīdī, nereti nākas saskarties ar situāciju, ka biļetes jau izpārdotas vai to cena ir krietni augusi. Šādos brīžos daudzi pasākumu apmeklētāji mēdz ielūkoties sludinājumu portālos, kuros var atrast ieejas biļetes teju uz visiem pasākumiem, turklāt par pārsteidzoši zemu cenu. Lai prieku par gaidāmo pasākumu neaizēnotu fakts, ka iegādātās biļetes ir viltotas vai nav derīgas, SIA Biļešu Serviss administratīvā direktore Līga Rubine sniedz padomus, kas ļaus izvairīties no apkrāpšanas.

Donoriem izlozēs lidojumu vēja tunelī

No 3.oktobra līdz 7.oktobrim Valsts asinsdonoru centrs visiem, kuri ziedos asinis vai asins komponentus VADC Rīgā vai VADC Latgales filiālē Rēzeknē, dāvinās 10 % atlaides kuponu lidojumam Aerodium vēja tunelī.

Pētījums: Zāļu viltošana ES rada vērienīgus zaudējumus; Latvijā - 10 miljonus eiro gadā

Leģitīmā zāļu industrija viltotās produkcijas klātesamības dēļ Eiropas Savienības tirgū katru gadu zaudē 10 miljardus eiro ieņēmumu, kas atbilst 4,4% no visa tirdzniecības apjoma farmācijas sektorā, secināts jaunākajā Intelektuālā īpašuma biroja pētījumā par viltotu zāļu ietekmi uz ES dalībvalstu ekonomiku.

Neauglības ārstēšanas programmai saziedo 15 017 eiro

Neauglības ārstēšanas programmai, kuru rīko biedrība Taureņa efekts, kopš 2016. gada sākuma ir pieteikušies 96 pāri un saziedoti 15 017 eiro.

ASV brīdina Krieviju par aplenktās Sīrijas pilsētas bombardēšanu

Amerikas Savienotās Valstis brīdinājušas Krieviju, ka Vašingtona pārtrauks sadarbību ar Maskavu Sīrijā, ja Krievija nepārtrauks aplenktās Alepo pilsētas bombardēšanu.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!