bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Ceturtdiena 02.04.2020 | Vārda dienas: Irmgarde

31.oktobris bildēs

Igaunijā konfiscē no Latvijas ievestu hašišu 1,2 miljonu eiro vērtībā

Valgas pilsētā Latvijas pierobežā Igaunijas Nodokļu un muitas pārvalde konfiscējusi 77 kilogramus narkotiskās vielas hašiša, kura vērtība nelegālajā tirgū ir aptuveni 1,2 miljoni eiro.

Kaimiņš Lembergu salīdzina ar «komunisma atraugu»

Lembergs ir lielākais pelēkais kardināls, kas vada šo valsti. Savukārt Latvijas lielākā nelaime ir tā, ka mēs vairs nekam neticam. Ja mēs ticētu, ka Aivars ir Latvijas lielākā nelaime, cilvēki sadotos rokās un viņu aizvadītu prom, tā, viesojoties Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa vadītajā Suņu būdā, norādījusi uzņēmēja Linda Liepiņa, kura Latvijā vada uzņēmumu Wok To Walk.

Arī lidosta Rīga ir ieinteresēta Ķīnas kravu tranzītā

Arī starptautiskajai lidostai Rīga ir ambīcijas Ķīnas kravu tranzītā, pirmdien, 31.oktobrī, tehnoloģiju platformas BiSMART seminārā Transporta nozare sacīja Latvijas Aviācijas asociācijas valdes loceklis un lidostas Rīga valdes priekšsēdētāja padomnieks Artūrs Kokars.

Latvijas IKP pēc ātrā novērtējuma audzis par 0,7%

Šā gada 3. ceturksnī, salīdzinot ar 2. ceturksni, Latvijas iekšzemes kopprodukta apjoms pēc sezonāli un kalendāri izlīdzinātajiem datiem ir palielinājies par 0,5%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes ātrais novērtējums.

Maršruts nedēļas nogalei: Mārtiņdiena Brīvdabas muzejā

Šo svētdien, 6.novembrī, no plkst. 10:00 līdz 16:00 Brīvdabas muzejā norisināsies Mārtiņa dienas svinības. Mārtiņš atver ziemai vārtus, lai lieli un mazi maskās tērpti ciemiņi, folkloras kopu vadībā, nestu prieku un svētību senajā latviešu sētā.

Skaidro CSDD: Kādas ziemas riepas visdrošākās?

Sinoptiķi ziņo, ka otrdien un naktī uz trešdienu, 2.novembri, Latvijā gaidāms sniegputenis, tāpēc vērts atcerēties, ka no 1.decembra līdz 1.martam visiem automobiļiem un autobusiem, kuru pilna masa nepārsniedz 3 500 kilogramus, noteikti jābūt aprīkotiem ar ziemas riepām. Savukārt riepas ar radzēm atļautas no 1.oktobra līdz 1.maijam.

Drošības apsvērumu dēļ slēdz stadiona Daugava ledus halli

VSIA Kultūras un sporta centrs Daugavas stadions valde pirmdien, 31.oktobrī, ir nolēmusi drošības apstākļu dēļ nekavējoties pārtraukt stadiona īpašumā esošās ledus halles ēkas izmantošanu.

Aizdomas par «dzīvnieku draugu reiderismu» pret Balticovo

Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padome noraida pārmetumus, kas izskanējuši medijos par Latvijas olu un olu produktu ražotāju Balticovo – pārmetot tiem nepienācīgu izturēšanos pret vistām, un uzsver, ka uzņēmumā tiek ievērotas visas Eiropas Savienībā noteiktās labturības prasības.

Darot šīs lietas, laime pati atnāks pie tevis!

Laimīgi vēlas kļūt visi, bet kā to panākt, ja esam apkrāvušies ar ikdienas raizēm?

Tas ir pilnīgi neticami, ko šis vīrietis laimēja loterijā!

Viņam pat sapņos nerādījās, ka kādu dienu varētu, ko tādu laimēt loterijā - šim vīrietim patiešām bija paveicies.

Pierādījumi, ka suns saprot, ko un kā tu saki! Pēc šī lasīšanas tu uz viņu skatīsies citādāk!

Suņu saimnieki - pievērsiet šim uzmanību! Tavs suns ne tikai saprot, kādus vārdus tu saki, bet arī jūt, kā tu tos pasaki.

KNAB ieskatā Barona ielas rekonstrukcijā viltoti dokumenti par būvuzraudzību

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs šonedēļ ziņoja, ka sācis kriminālprocesu par Krišjāņa Barona ielas rekonstrukciju. Konstatēts, ka notikusi dokumentu viltošana - varētu būt viltoti dokumenti, kas saistīti ar ielas seguma maiņas būvuzraudzību, ziņo TV3 raidījums Nekā personīga.

Tiesa turpinās uzklausīt apsūdzētā Lemberga liecības krimināllietā

Rīgas apgabaltiesa pirmdien, 31.oktobrī, plkst.10:30 turpinās uzklausīt Ventspils domes priekšsēdētāja Aivara Lemberga liecības pret viņu sāktajā krimināllietā, informē Rīgas apgabaltiesas preses sekretārs Raimonds Ločmelis.

Osinovsis ar valsts atbalstu Latvijā cer ražot tramvajus

Kukuļdošanā apsūdzētais Igaunijas uzņēmējs Oļegs Osinovskis cer uz ilgtermiņa valsts pasūtījumiem un uz uzvaru tramvaju iepirkumos, tādā veidā no bankrota izdotos izglābt Daugavpils Lokomotīvju Remonta Rūpnīcu, sarunā ar Latvijas Televīzijas raidījumu de facto apliecināja Osinovskis.

Viņš nolēma glābt nesen iepazītu draugu pat nezinot, ka tas izglābs dzīvību pašam

2014. gada oktobrī Dons Herberts un viņa sieva Belinda, braucot ar auto, nolēma piestāt krāmu tirdziņā. Viņiem ne prātā nenāca, ka nākotnē šis lēmums izglābs Dona un vēl viena cilvēka dzīvību.

Šajā nedēļas nogalē pulksteņa rādītāji jāpagriež stundu atpakaļ

Svētdien, 30.oktobrī, Latvijā un daudzviet citur pasaulē notiks pāreja atpakaļ no vasaras laika, kad pulksteņa rādītāji jāpagriež par vienu stundu atpakaļ.

Fotonedēļa, 28.10.16.

Top 5 Video


    Do NOT follow this link or you will be banned from the site!