bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Ceturtdiena 14.11.2019 | Vārda dienas: Fricis, Vikentijs, Vincents

Reverta pērn strādājusi ar 45,9 miljonu eiro zaudējumu

Akciju sabiedrības Reverta. neauditētie aizvadītā gada finanšu rezultāti liecina, ka pērn uzņēmums strādājis ar 45,9 miljonu eiro zaudējumiem.

Eksperti: Ekonomikā zemākais punkts ir aiz muguras; gaidāma augšupeja

«Precizētie iekšzemes kopprodukts dati ir atnesuši krietnu devu pārsteigumu, jo liecina par labāku ekonomikas veikumu, nekā vēl nesen uzrādīja ātrais novērtējums. Rezultātā 2016.gadā iekšzemes kopprodukts ir kāpis par 2%,» BNN skaidro SEB bankas makroekonomikas eksperts Dainis Gašpuitis.

28.februāris bildēs

Swedbank: Sabiedrībai trūkst izpratnes par diferencēto neapliekamo minimumu

«Iedzīvotājiem, kuri 2016.gadā pelnījuši darba algu līdz 1 000 eiro pirms nodokļu nomaksas, iesniedzot gada ienākumu deklarāciju, ir iespēja atgūt to neapliekamā minimuma daļu, kas netika piemērota ikmēneša ietvaros algas izmaksas brīdī,» skaidro Swedbank Finanšu institūta eksperte Evija Kropa.

VID muitas amatpersonas atklāj vairāk nekā 740 000 kontrabandas cigarešu

Veicot muitas kontroles pasākumus uz Latvijas robežas ar Baltkrievijas, Valsts ieņēmumu dienesta Muitas pārvaldes amatpersonas novērsa 740 000 cigarešu kontrabandu. Cigaretes bija noslēptas kravas vilcienu vagonos zem akmeņoglēm.

Valdība noslēdz darbu pie izmaiņām Uzņēmumu reģistra likumā

Uzņēmumu reģistrācija vairs nebūs piesaistīta konkrētai ģeogrāfiskai vietai un to varēs veikt jebkurā Uzņēmumu reģistra nodaļā. Arī dokumentus varēs iesniegt neatkarīgi no uzņēmuma juridiskās adreses. To paredz grozījumi likumā Par Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistru.

Janvārī mazumtirdzniecības apgrozījums pieaug par 3,7%

2017.gada janvārī, salīdzinot ar 2016.gada janvāri, mazumtirdzniecības apgrozījums pieauga par 3,7%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes apkopotie kalendāri izlīdzinātie dati salīdzināmajās cenās.

Būvniecības izmaksas janvārī gada griezumā pieaugušas par 0,3%

Šogad janvārī, salīdzinot ar 2016.gada decembri, būvniecības izmaksu līmenis Latvijā pieaudzis par 0,3%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati. Būvmateriālu cenas pieauga par 0,9%, bet strādnieku darba samaksa saruka par 0,4% un izmaksas mašīnu un mehānismu uzturēšanai un ekspluatācijai – par 0,2%.

Apstiprināts igauņu vēja ģeneratoru parka projekts Baltijas jūrā

Igauņu atjaunojamās elektroenerģijas ražošanas uzņēmums 4Energia saņēmis tiesības Baltijas jūrā uz ziemeļaustrumiem no Hījumā salas būvēt vēja ģeneratoru parku ar kopējo jaudu 700 līdz 1 000 megavatiem.

VID: No 1.martā sākas Gada ienākumu deklarācijas iesniegšana

No šī gada 1.marta sākas Gada ienākumu deklarācijas iesniegšana gan tiem nodokļu maksātājiem, kam tas jādara obligāti, gan tiem, kuri to vēlas darīt brīvprātīgi, lai saņemtu pārmaksāto iedzīvotāju ienākuma nodokli par attaisnotajiem izdevumiem, atgādina Valsts ieņēmumu dienests.

1. un 2.martā visā Latvijā norisināsies Notāru dienas

1. un 2.martā visā Latvijā norisināsies Latvijas Zvērinātu notāru padomes rīkotās Notāru dienas. Divu dienu laikā ikvienam ir iespēja vērsties kādā no 108 notāru birojiem 29 Latvijas pilsētās un saņemt bezmaksas juridiskās konsultācijas.

Uzsākta braukšanas tarifu vienādošana; piecos maršrutos pieaugs braukšanas maksa

Turpinot vietējās nozīmes maršrutu autobusu tarifu vienādošanu, no 2017.gada 1.marta piecos AS Rīgas Taksometra parks apkalpotajos maršrutos var pieaugt braukšanas maksa robežās no 0,05 līdz 0,15 eiro, vēsta Autotransporta direkcija.

Aizsardzības ministrija plāno sekmēt Latvijas uzņēmumu eksporta iespējas

Aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis un Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federācijas padomes priekšsēdētājs Agris Dundurs pirmdien, 27.februārī, parakstīja ministrijas un federācijas Pasākumu plānu 2017.gadam, kas paredz sekmēt Latvijas uzņēmumu eksporta iespējas, vēsta Aizsardzības ministrija.

NVA: Kopumā Latvijā bezdarba līmenis samazinās

Latvijā darbinieku visvairāk trūkst informācijas tehnoloģiju, apstrādes rūpniecības un transporta jomās, intervijā Latvijas Radio sacīja Nodarbinātības valsts aģentūras direktore Evita Simsone.

Sola vest tūristus ceļojumā ap Mēnesi

Amerikāņu privātais kosmosa kuģu uzņēmums SpaceX pavēstījis, ka divas privātpersonas tam samaksājušas par to, lai tiktu vestas kosmosa ceļojumā apkārt mēnesim.

Tramps iecerējis par 10% palielināt ASV militāros tēriņus

Amerikas Savienoto Valstu prezidents Donalds Tramps nācis klajā ar ieceri ASV federālā budžeta plānā 2018.gadam palielināt militāros tēriņus par 10% jeb 54 miljardiem ASV dolāru. «Tajā ietversim aizsardzības tēriņu palielinājumu, lai rekonstruētu Amerikas Savienoto Valstu militāro sektoru laikā, kad tas mums visvairāk nepieciešams,» sacījis prezidents.

Lietuvā sešiem mirušiem gulbjiem konstatēta augsti patogēnā putnu gripa

Lietuvas Pārtikas un veterinārais dienests pavēstījis, ka sešiem Kauņā, pie Nemunas upes, atrastiem mirušiem gulbjiem laboratoriski apstiprināta augsti patogēnā putnu gripa.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!