bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Trešdiena 13.11.2019 | Vārda dienas: Eižens, Jevgeņija, Jevgeņijs

3. aprīļa dienas horoskops - izvērtē savas prioritātes!

Uzzini, kas šodien sagaidāms katras horoskopa zīmes pārstāvim!

2. aprīļa dienas horoskops - piepildīsies sapņi!

Uzzini, kas šodien sagaidāms katras horoskopa zīmes pārstāvim!

Igaunijas banka Eesti Krediidipank slēgs filiāli Latvijā

Igaunijas bankas Eesti Krediidipank padome nolēmusi slēgt bankas filiāli Latvijā, lēmumu pamatojot ar stratēģijas maiņu un koncentrēšanos uz bankas pakalpojumu sniegšanu tikai vietējā tirgū.

1. aprīļa dienas horoskops - kurš smiesies pēdējais?

Uzzini, kas šodien sagaidāms katras horoskopa zīmes pārstāvim!

No 3.aprīļa dīzeļvilcienos varēs norēķināties ar maksājumu kartēm

No šī gada 3.aprīļa dīzeļvilcienos konduktori pieņems maksājumu kartes, lai varētu norēķināties par biļešu iegādi, vēsta AS Pasažieru vilciens.

Latvijas Reģionu Apvienība rosina aizliegt Saeimas deputātiem atturēties balsojumos

Latvijas Reģionu Apvienības Saeimas deputāti iesnieguši grozījumus Saeimas kārtības rullī, rosinot aizliegt Saeimas deputātiem atturēties balsojumos. Bondars skaidro, ka iedzīvotāji un sabiedriskās organizācijas vairākkārt pauduši viedokli, ka atturēšanās balsojumā būtu uzskatāma kā deputāta pienākumu neveikšana, turklāt neveicina sabiedrības uzticēšanos deputātiem.

Mainīts ātruma ierobežojums uz Dienvidu tilta Lubānas ielas estakādes

No 1.aprīļa tiks atcelts maksimāli atļautā braukšanas ātruma ierobežojums 50 kilometri stundā uz Dienvidu tilta 3.līmeņa estakādes nobraukšanai un uzbraukšanai uz Lubānas ielu, informē Rīgas domes Satiksmes departaments.

Tūrisma nozares organizācijas: PVN celšana kavēs nozares attīstību

Pievienotās vērtības nodokļa likmes celšana ceļotāju izmitināšanas pakalpojumiem tūrisma nozarei ir bīstama, uzskata Latvijas Tūrisma organizācijas. Latvija kā tūrisma galamērķis zaudētu savu konkurētspēju, uzsver organizācijas.

Citadele Index: Ēnu ekonomiku visvairāk izjūt Kurzemē un Vidzemē

Latvijā 16% uzņēmēju uzskata, ka viņu pārstāvētajā nozarē ēnu ekonomika nepastāv vispār, bet puse jeb 47% uzņēmēju uzskata, ka ēnu ekonomika ir maza vai ļoti maza, liecina jaunākais Citadele Index pētījums.

Sustento: Ceļot PVN likmi zālēm, sekas var būt katastrofālas

Pret Finanšu ministrijas rosināto ideju atcelt samazināto pievienotās vērtības nodokļa likmi zālēm sadarbības organizācija Sustento kategoriski iebilst. Tā cilvēkiem būtu katastrofa, uzskata organizācija.

KP novērsusi iespējamu Rīgas siltums stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu

Konkurences padome pārrunu ceļā bez formālas lietas izmeklēšanas panākusi, ka AS Rīgas siltums maina iestādes konstatētos netaisnīgos nosacījumus līgumā par siltumenerģijas piegādi un lietošanu daudzdzīvokļu mājās.

Veicinās biežāku prāmju kustību starp Latviju un Vāciju

Veicinot biežāku prāmju kustību starp Latviju un Vāciju prognozē pieprasījumu kravas pārvadājumu pakalpojumiem uz Baltijas valstīm, vēsta Prāmju operatora Stena Line pārstāvji.

Igaunijā pusgadā piecreiz «nobrukusi» robežas novērošanas sistēma

Radaru sistēma, ar ko igauņu robežsargi novēro valsts austrumu robežu, pēdējā pusgada laikā daļēji izgājusi no ierindas piecas reizes, pavēstījusi Igaunijas Policijas un robežsardzes pārvalde.

PVD no tirdzniecības Rīgas Centrāltirgū izņēmis 803 kilogramus augļu un dārzeņu

Martā, veicot pārbaudes Rīgas Centrāltirgū, Pārtikas un veterinārais dienests no tirdzniecības izņēmis 803 kg augļu un dārzeņu, tostarp tomātus, papriku, ziedkāpostus, citronus, bumbierus, banānus, kivi, avokado, vēsta PVD.

Eksperti: Maksātnespējas procesi būtu aktīvāk jāskaidro sabiedrībai

Vien 4% tiesiskās aizsardzības procesu uzņēmumiem tiek noslēgti ar veiksmīgu plāna izpildi, bet lielākoties to izbeidz kreditoru noraidītā TAP plāna dēļ vai arī tiek pasludināts maksātnespējas process, jo pats parādnieks nepilda plānā noteikto, vēsta Latvijas Zvērinātu advokātu kolēģija.

Atsākas iebraukšanas maksa Jūrmalā; caurlaide jāpērk arī motocikliem

No sestdienas, 1.aprīļa, atsākas periods, kad jāmaksā par iebraukšanu Jūrmalas pilsētas īpaša režīma zonā. Tāpat kā iepriekšējos gados vienreizējas iebraukšanas maksa ir divi eiro. Šogad par iebraukšanu Jūrmalā caurlaide jāpērk arī motocikliem, BNN ziņo Jūrmalas domē.

Swedbank neparastie apdrošināšanas gadījumi: Kaķis sadusmojās un sakoda

Ievērojamus finanšu līdzekļu zaudējumi var rasties, sastopoties ar dažādām ikdienas riskantām situācijām. Swedbank apkopotie dati informē par dažādiem neparastiem apdrošināšanas gadījumiem.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!