bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Trešdiena 13.11.2019 | Vārda dienas: Eižens, Jevgeņija, Jevgeņijs

ABLV Bank jaunās emisijas obligācijas iekļaus biržas parāda vērtspapīru sarakstā

ABLV Bank jaunās emisijas obligācijas otrdien, 4.jūlijā, iekļaus biržas Nasdaq Riga parāda vērtspapīru sarakstā.

EM: Tiek samazināts administratīvais slogs būvniecībā

Šā gada 1.jūlijā stājas spēkā grozījumi likumā Par nodokļiem un nodevām un 10.jūlijā grozījumi Būvniecības likumā, kas būtiski pilnveidos būvniecības nozares regulējumu, mazinot administratīvo slogu un sekmējot godīgas konkurences nodrošināšanu nozarē.

Banku peļņa pirmajos piecos mēnešos - 165,9 miljoni eiro

Banku sektors kopumā šī gada pirmajos piecos mēnešos darbojās ar peļņu 165,9 miljonu eiro apmērā. Šajā periodā ar peļņu darbojās 15 Latvijas bankas un četras ārvalstu banku filiāles, liecina Finanšu un kapitāla tirgus komisijas sagatavotā informācija.

Viedoklis: Latvija nedrīkst kļūt par nelegālo atkritumu izgāztuvi

Viens no galvenajiem uzdevumiem, likvidējot Jūrmalas nelegālās atkritumu izgāztuves radītās sekas, ir sagraut arī ilgstoši organizēto un uzturēto shēmu, kuras aizsegā noticis Latvijā vērienīgākais vides piesārņojuma precedents, uzsver Zaļās partijas valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars.

Paredz labvēlīgākus nosacījumus sauszemes kaujas vadāmās munīcijas iegādē

Divpadsmit valstu aizsardzības ministri, tai skaitā Raimonds Bergmanis, NATO aizsardzības ministru sanāksmes laikā Briselē paraksta nodomu vēstuli par sadarbību sauszemes kaujas vadāmās munīcijas nodrošināšanā.

Sporta skolas varēs kļūt par sporta federāciju biedru

No 1.jūlija valsts un pašvaldību dibinātās sporta izglītības iestādes varēs oficiāli būt sporta klubu vai sporta federāciju biedri, BNN vēsta Latvijas Sporta federāciju padomē.

Eurostat: Inflācija eirozonā jūnijā sarukusi līdz 1,3%

Gada inflācija eirozonā jūnijā samazinājusies līdz 1,3%, salīdzinot ar 1,4% maijā, liecina piektdien publiskotās Eiropas Savienības statistikas departamenta Eurostat sākotnējās aplēses.

BTA: Grāmatveži steidz apdrošināt civiltiesisko atbildību

Ar šī gada 1.jūliju visiem ārpakalpojuma grāmatvežiem jāapdrošina sava civiltiesiskā atbildība. Apdrošināšanas akciju sabiedrības BTA Civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas produktu vadītājs Raivis Štrauss norāda, ka grāmatvežu interese pieaug tieši pēdējo mēnešu laikā. Jūnijā pieaugums bijis trīskārt straujāks nekā iepriekšējos mēnešos.

Mamikins: Cilvēki ar «bijušā PSRS pilsoņa» statusu turpina dzimt Eiropas Savienībā

Pilsonības un bezpilsonības sakarā būtisks jautājums ir jaundzimušie bērni nepilsoņi. Eiroparlamentārietis Anderjs Mamikins norāda, ka PSRS neeksistē jau ceturtdaļgadsimtu, bet joprojām Cilvēki ar «bijušā PSRS pilsoņa» statusu turpina dzimt Eiropas Savienībā.

Atšķirības starp ceļošanu 90.gados un mūsdienās: Reiz lidmašīnas salonos ļāva smēķēt

Kopš 20.gadsimta deviņdesmitajiem gadiem plaši attīstījušās tehnoloģijas, kas lielā mērā mainījušas iedzīvotāju ceļošanas paradumus – no ceļojuma tehniskās saplānošanas un kārtības noteikumiem lidmašīnās līdz pat saziņai. Dažas būtiskas atšķirības starp ceļošanu mūsdienās un ceļošanu deviņdesmitajos gados no savas pieredzes apkopojusi pašmāju ceļojumu aģentūra Latvia Tours.

Ieteikumi maizes uzglabāšanu vasarā 

Ideālie apstākļi gan rudzu, gan kviešu maizes uzglabāšanai ir vienādi - istabas temperatūrā, vēlams maizes kastē vai plauktā, atstājot to iepakojuma maisiņā, stāsta Fazer produktu attīstības vadītāja Arlita Sedmale

Biržu indeksi un ASV dolāra vērtība samazinās; naftas cenas turpina pieaugt

Naftas cenas pasaulē piektdien, 30.jūnijā, turpina pieaugt septīto tirdzniecības sesiju pēc kārtas, sasniedzot divu nedēļu augstāko atzīmi. Investori pozitīvi novērtēja ziņas, ka Amerikas Savienotajās Valstīs pagājušajā nedēļā naftas ieguve samazinājusies par 100 tūkstošiem barelu diennaktī.

VM lūdz studentus uzņemties atbildību par pacientiem ģimenes ārstu streika laikā

Uz laiku, kamēr ģimenes ārsti ir pārtraukuši sniegt veselības aprūpes pakalpojumus, lai nodrošinātu iedzīvotājiem veselības aprūpes pakalpojumus, Veselības ministrija ir lūgusi Rīgas Stradiņa universitātei un Latvijas Universitātei veikt rezidentūras studiju programmu realizācijas pārplānošanu, nodrošinot rezidentu 24 stundu dežūras.

Latvijas kuģniecība akcionārs lūdz atļauju izteikt akciju atpirkšanas piedāvājumu

AS Latvijas kuģniecība akcionārs Vitol Netherlands B.V. lūdzis atļauju izteikt obligāto akciju atpirkšanas piedāvājumu.

VID darbinieki nevar pamatot, kāpēc sodu piemērošanā parādās nevienlīdzīga pieeja

Valsts ieņēmumu dienesta darbinieki neievēro iestādes vadlīnijas, nedokumentē Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksā kritēriju izvērtējumu un sodus piemēro pēc saviem ieskatiem, radot nevienlīdzīgu pieeju.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!