bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Ceturtdiena 14.11.2019 | Vārda dienas: Fricis, Vikentijs, Vincents

31.jūlijs bildēs

Birža: Baltijas valstīs pieaug elektroenerģijas vidējā cena

Pagājušajā nedēļā salīdzinājumā ar iepriekšējo nedēļu elektroenerģijas biržas Nord Pool Baltijas valstu cenu apgabalos pieauga vidējā cena, liecina biržas informācija.

Latvijā jūnijā bijis astotais augstākais bezdarba līmenis ES

Latvijā šā gada jūnijā bezdarba līmenis bija 8,3%, kas bija astotais augstākais rādītājs starp Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm, par kurām pieejami dati, pirmdien, 31.jūlijā, informē ES statistikas pārvalde Eurostat.

Ko skatās igauņi, lietuvieši un latvieši?

Latvijas iedzīvotāji visbiežāk izvēlas skatīties pašmāju seriālus, hokeju un ārzemju filmas, lietuviešiem populārākais ir basketbols un ārzemju seriāli, bet igauņi ir dažādu sporta pārraižu cienītāji.

FM: Spēcīga Latvijas ekonomikas izaugsme turpinās arī otrajā ceturksnī

Pēc pirmajā ceturksnī fiksētā spēcīgā kāpuma Latvijas ekonomikas izaugsme otrajā ceturksnī kļuvusi vēl nedaudz straujāka, gada griezumā sasniedzot 4,1%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati par iekšzemes kopprodukta ātro novērtējumu. Salīdzinājumā ar iepriekšējo ceturksni IKP pēc sezonāli izlīdzinātiem datiem palielinājies par 1,3%.

Ieviešot jaunas sankcijas pret Maskavu, ASV cieši sadarbosies ar sabiedrotajiem

Amerikas Savienoto Valstu valdība nedēļas nogalē uzsvērusi, ka «cieši sadarbosies ar draugiem un sabiedrotajiem» pēc tam, kad ASV likumdevēji pieņēmuši sankcijas pret Krieviju, kuras kritizējusi Parīze un Berlīne.

Belēvičs atgādina par iespējām palielināt finansējumu C hepatīta ārstēšanai

«Latvijā nākamajam plānošanas periodam Eiropas Savienības struktūrfondu nauda ir sadalīta, taču nākamos trīs gadus mēs varam veikt veselības reformas uz budžeta deficīta palielinājuma rēķina. Sākot ar 2021.gadu mums tādas iespējas vairs nebūs,» uzsver bijušais Latvijas Veselības ministrs Guntis Belēvičs. 

Jauni atvieglojumi Rīgas sabiedriskajā transportā daudzbērnu ģimeņu vecākiem

No 1.augusta atvieglojumus braucieniem Rīgas sabiedriskajā transportā varēs saņemt abi daudzbērnu ģimenes vecāki, informē pašvaldības SIA Rīgas satiksme preses sekretārs Viktors Zaķis.

Inflācija eirozonā jūlijā saglabājusies stabila - 1,3% līmenī

Gada inflācija eirozonā jūlijā saglabājusies jūnija līmenī un bijusi 1,3%, liecina pirmdien, 31.jūlijā, publiskotās Eiropas Savienības statistikas departamenta Eurostat sākotnējās aplēses.

Pārbaudi pasi pirms dodies ārpus valsts! Izceļošana no valsts liegta Latvijas pilsonim

Valsts robežsardzes amatpersonas uz ārējām robežām un valsts iekšienē svētdien, 30.jūlijā, konstatēja 52 likumpārkāpējus. Savukārt sestdien, 29.jūlijā, konstatēti 56 likumpārkāpēji.

Otrajā ceturksnī IKP pēc ātrā novērtējuma palielinājies par 4,1%

Salīdzinot ar aizvadītā gada attiecīgo periodu, šī gada 2.ceturksnī iekšzemes kopprodukts pieauga par 4,1% pēc sezonāli un kalendāri neizlīdzinātiem datiem un – par 4,8% pēc sezonāli un kalendāri izlīdzinātiem datiem, liecina Centrālās statistikas pārvaldes ātrais novērtējums. 

Rīgas brīvostai jāsamazina atkarība no beramkravām, tā Zeltiņš

Rīgas brīvostai jāstrādā pie kravu diversifikācijas, samazinot atkarību no beramkravām, pirmdien, 31.julijā, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam Rīta Panorāma teic jaunieceltais Rīgas brīvostas pārvaldnieks Ansis Zeltiņš.

Valdis Kalnozols: «Motivācija celt labklājību vai ņemt kukuli?!»

Latvijas attīstību kavē tas, ka cilvēkiem, kam esam uzticējuši attīstīt mūsu valsti, nav patiesas motivācijas to darīt, izņemot politisko atbildību. Pašvaldību un valsts atbildīgās amatpersonas saņem atalgojumu, kas nav atkarīgs no viņu darba rezultātiem - padarītā vai nepadarītā, savā uzskatā dalās deputāts Valdis Kalnozols.

Uzsāks kriminālprocesus par narkotisko vielu kontrabandu caur pastu

Valsts ieņēmumu dienesta Muitas policijas pārvalde nodod  kriminālvajāšanas uzsākšanai divus kriminālprocesus par narkotisko vielu kontrabandu ar pasta sūtījumiem.

Aptauja: Latvijas autobraucēji degvielas iegādei tērē līdz 100 eiro mēnesī

Latvijas autobraucēji, iegādājoties degvielu, mēnesī tērē līdz 100 eiro, noskaidrots lielākā pašmāju degvielas tirgotāja AS Virši-A veiktajā Latvijas autobraucēju aptaujā.

Dzīvības apdrošinātāju izmaksātais atlīdzību apjoms pieaudzis par 19%

Izmaksātās dzīvības apdrošināšanas atlīdzības gada pirmajos sešos mēnešos sasniegušas 31,2 miljonus eiro, veidojot lielāko īpatsvaru jeb 23,4% no kopējā izmaksāto atlīdzību apmēra. Salīdzinot ar iepriekšējo gadu, dzīvības apdrošināšanas atlīdzību apjoms pieaudzis par 19%.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!