bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Trešdiena 13.11.2019 | Vārda dienas: Eižens, Jevgeņija, Jevgeņijs

Pamatizglītības saturs būs vienots, kamēr vidējā izglītība iedalīsies trijās pakāpēs

Jaunajā mācību saturā paredzēts, ka pamatizglītības pakāpē mācību satura apguve tiek plānota vienoti visiem skolēniem, toties vidējās izglītības pakāpē saturu mācību jomās ir iespējams apgūt trīs līmeņos: pamata, optimālajā un augstākajā līmenī.

Stājas spēkā grozījumi par obligātajām prasībām ārstniecības iestādēm 

Šī gada 1.oktobrī stājas spēkā grozījumi Ministru kabineta noteikumos, kas nosaka obligāto prasība ārstniecības iestādēm, paredzot pilnveidojumus pacientu drošības un veselības aprūpes kvalitātes jautājumos

Fotonedēļa, 29.09.2017.

Latvijas finanšu iestāžu peļņa astoņos mēnešos - 218,4 miljoni eiro

Latvijas monetārās finanšu iestādes, galvenokārt bankas, šogad astoņos mēnešos strādāja ar 218,4 miljonu eiro peļņu, kas ir par 35,8% mazāk nekā 2016.gada attiecīgajā periodā, liecina Latvijas Bankas publiskotā informācija.

Pārbaudīs tiesību normu ievērošanu transporta nozares uzņēmumos

Valsts darba inspekcija no 2.oktobra līdz 31.oktobrim veiks tematisko pārbaudi transporta nozares uzņēmumos gan Rīgā, gan reģionos.

Eirozonā  - enerģijas cenas pieaugušas visstraujāk

Gada inflācija eirozonā septembrī veidoja 1,5%, tai saglabājoties nemainīgai salīdzinājumā ar augustu, liecina piektdien, 29.septembrī, publiskotās Eiropas Savienības statistikas departamenta Eurostat sākotnējās aplēses.

Latvijā vecāka gadagājuma vīriešu divreiz mazāk nekā sieviešu

Kopš 2010.gada sākuma iedzīvotāju kopējais skaits Latvijā ir samazinājies par 170 tūkstošiem jeb 8%, bet vecākās paaudzes iedzīvotāju skaits pieaudzis par četriem tūkstošiem jeb 1%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.

Latvijas onkologu organizācijas: Rigvir skandāls pašlaik apkauno Latviju

Latvijas vadošās onkologu un veselības organizācijas atteikušās piedalīties veselības ministres Andas Čakšas sasauktajā diskusijā par to, vai Rigvir zālēm ir jābūt valsts zāļu reģistra un kompensējamo zāļu sarakstā.

Igaunija, pārdodot CO2 piesārņojuma kvotas, pērn nopelnījusi 23 miljonus eiro

Igaunija Eiropas Savienības emisijas kvotu tirdzniecības sistēmā 2016.gadā, izsolot tai nevajadzīgās gaisa piesārņojuma kvotas, nopelnījusi vairāk nekā 23,5 miljonus eiro, tā Igaunijas valdību informējis vides ministrs.

Augustā mazumtirdzniecības apgrozījums pieauga par 5,3%

Šī gada augustā, salīdzinot ar aizvadītā gada augustu, mazumtirdzniecības apgrozījums pieauga par 5,3%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes apkopotie kalendāri izlīdzinātie dati salīdzināmajās cenās.

Latvia Tours: Darījumu braucienos iedzīvotāji visbiežāk devušies uz Briseli

Populārākais darījumu braucienu galamērķis klientu vidū šogad pārliecinoši bijusi Beļģijas galvaspilsēta Brisele, kurp darba darīšanās 2017.gada pirmajos deviņos mēnešos iedzīvotāji devušies 816 reizes, liecina ceļojumu aģentūras Latvia Tours dati.

Pasaules Sirds diena: teju pusei Latvijas iedzīvotāju ir paaugstināts asinsspiediens

Vēl aizvien sirds un asinsvadu slimības ir biežākais mirstības cēlonis ne tikai pasaulē, bet arī Latvijā. Būtiskākais sirds slimību riska faktors ir paaugstināts asinsspiediens, kas sastopams teju pusei Latvijas iedzīvotāju.

Eksperts: Graudu cenas patlaban ir stabilas un tādas varētu saglabāties arī turpmāk

Patlaban graudu cenas ir stabilas un tādas varētu saglabāties arī turpmāk, prognozē lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvās sabiedrības Latraps ģenerāldirektors Edgars Ruža.

Ārsts: Iedzīvotāji Latvijā dzer pārāk maz ūdens

Latvijas iedzīvotājiem vajag vairāk D vitamīnu un beidzot jāmācās dzert ūdens, jo tieši tas ir dzīvības un veselības kodols, uzskata ģimenes ārsts Alberto Sadu.

Biržu indeksi pieaug, taču naftas cenas un ASV dolāra vērtība krītas

Amerikas Savienoto Valstu un Eiropas biržu indeksi ceturtdien, 28.septembrī, nedaudz pieauga, bet ASV dolāra vērtība pret citām galvenajām valūtām saruka, mazinoties optimismam par ASV prezidenta Donalda Trampa administrācijas spēju īstenot nodokļu samazināšanu.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!