bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Piektdiena 06.12.2019 | Vārda dienas: Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks

Sāk darboties publiskā slidotava pie Rīgas Kongresu nama

Galvaspilsētā sāk darboties publiskā slidotava pie Rīgas Kongresu nama, kas apmeklētājiem ir pieejama bez maksas, taču tiem, kuriem nav sava inventāra, būs iespēja inventāru nomāt, jo pie slidotavas darbosies arī nomas punkts.

Nedēļa Lietuvā. Prezidente izsludina jauno referendumu likumu

Lietuvas prezidente Daļa Grībauskaite aizvadītajā nedēļā izsludinājusi valsts jauno Referendumu likumu, kur grozīta tautas nobalsošanu rīkošanas kārtība un centrālai vēlēšanu komisijai atļauts ārzemēs atvērt vairāk vēlēšanu iecirkņus nekā līdz šim.

Bankas pārtrauks izsniegt un aizvietot kodu kartes

Līdz ar stingrākām Eiropas Savienības prasībām attiecībā uz klientu digitālo autentifikāciju vairākas bankas no 2019.gada plāno atteikties no internetbankas kodu karšu izmantošanas.

Šajos Ziemassvētkos cilvēki ēduši veselīgāk nekā pērn

Šogad Ziemassvētku laikā iedzīvotāju iepirkumu grozs kļuvis veselīgāks - ievērojami vairāk nekā pērn svētku galdam iegādājās zivis, mandarīnus, kā arī citus augļus un dārzeņus.

Arī bijušo Rīgas satiksmes vadītāju Bemhenu patur apcietinājumā

Rīgas apgabaltiesa piektdien, 28.decembrī, nolēmusi paturēt apcietinājumā pašvaldības SIA Rīgas satiksme iepirkumu lietā aizdomās turēto bijušo uzņēmuma valdes priekšsēdētāju Leonu Bemhenu. Viņa advokāts žurnālistiem komentārus nesniedza.

Iemaksas veselības apdrošināšanai veikuši vairāk nekā 3 000 cilvēku 415 000 apmērā

Brīvprātīgās veselības apdrošināšanas iemaksas līdz šim veikuši vairāk nekā 3 000 iedzīvotāju, kuri nav automātiski apdrošināti, un viņi iemaksājuši vairāk nekā 415 000 eiro, informē Nacionālā veselības dienesta direktore Inga Milaševiča.

Decembrī ģimenes ārstu praksēs reģistrēti teju 50 gripas slimnieki

Decembrī ģimenes ārstu praksēs reģistrēti 49 gripas klīniskie gadījumi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra monitoringa dati. Aizvadītajā nedēļā ģimenes ārstu praksēs reģistrēti 13 gripas klīniskie gadījumi.

2018.gads Lietuvā aizgājis partizānu piemiņas un skolotāju streika zīmē

Kalendāram skaitot 2018.gada pēdējās dienas, gribas atskatīties pāri plecam un atminēties tos gaišākos un arī rūgtākos notikumus, kādus Lietuva piedzīvojusi valstiskuma atjaunošanas simtgadē. BNN lūdza vairākiem lietuviešu viedokļa līderiem dalīties pārdomās par gada spilgtākajiem notikumiem.

Septiņi uzņēmumi gatavi izstrādāt čeku loterijas tehnisko risinājumu

Noslēgusies piedāvājumu iesniegšana iepirkumam par Valsts ieņēmumu dienesta čeku loterijas organizēšanas un īstenošanas pakalpojuma sniegšanu - kopumā saņemti septiņu pretendentu piedāvājumi.

Mežaparkā darbu atsācis Rīgas sniega parks

Mežaparkā, Dziesmu svētku estrādes teritorijā darbu atsācis Rīgas sniega parks, ko rīdzinieki jau aizvadītajos gados bija iecienījuši atpūtai svaigā gaisā. Neskatoties uz atkusni, parkā saražots pietiekami daudz sniega, lai svētkus un skolēnu brīvdienas pavadītu kopā ar ģimeni, baudot īstus ziemas priekus.

Populārie vārdi – Ivo un Solvita

No kalendārā iekļautajiem personvārdiem nākamnedēļ vispopulārākais vārds ir Ivo, savukārt no sieviešu vārdiem – Solvita, liecina Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes Iedzīvotāju reģistra statistikas dati.

Tehnisku problēmu gadījumā valsts visa veida veselības aprūpi apmaksās arī neapdrošinātām personām

Ja nākamgad radīsies kādas tehniskas problēmas, kuru dēļ nebūs iespējams noskaidrot personas apdrošināšanas statusu, valsts visa veida veselības aprūpi šai personai apmaksās neatkarīgi no tā, vai viņa ir vai nav apdrošināta, piektdien, 28.decembrī, žurnālistiem sacīja Nacionālā veselības dienesta direktore Inga Milaševiča.

Turpmāk Drošības policijai būs cits nosaukums – Valsts drošības dienests

Sākoties 2019.gadam, Drošības policija maina nosaukumu un turpmāk būs dēvējama par Valsts drošības dienestu. Nosaukuma maiņa ir saistīta ar tiesiskās pēctecības principa nodrošināšanu arī pretizlūkošanas un valsts iekšējās drošības jomā.

Skycop: Aviopasažieriem svarīgākais lidojuma laikā ir ērta sēdvieta

Aviopasažieri atzinuši – lai lidojuma laikā justos ērti, vissvarīgākais ir sēdvietas kvalitāte jeb ērts krēsls. Pēc aptaujāto domām, ideālā aviokompānija būtu bez bagāžas ierobežojumiem, ar ērtām sēdvietām, bezmaksas ēdienu un Wi-Fi, kā arī labi atalgotu personālu un, protams, videi draudzīga, liecina lidojumu kompensāciju pieprasījumu uzņēmuma Skycop veiktās aptaujas rezultāti.

NEPLP izsaka neuzticību LTV valdes priekšsēdētājam Beltem un valdes loceklim Ņesterovam

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome vienbalsīgi pieņēmusi lēmumu izteikt neuzticību Latvijas Televīzijas valdes priekšsēdētājam Ivaram Beltem un valdes loceklim programmu attīstības jautājumos Sergejam Ņesterovam, BNN informē NEPLP.

Jaunākie komentāri


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!