bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Trešdiena 13.11.2019 | Vārda dienas: Eižens, Jevgeņija, Jevgeņijs

Britu Gibraltārs vēlas izvēlēties, kuras ES izstāšanās līguma daļas piemērot

Gibraltārs var izlemt, kuras daļas no topošā Lielbritānijas-Eiropas Savienības izstāšanās nolīguma piemērot un atteikties no tām, kuras tas uzskata par nelabvēlīgām, tā norādījis šīs Lielbritānijas aizjūras teritorijas galvenais ministrs Fabiāns Pikardo.

FM: Pašvaldību budžetā straujākais ieņēmumu pieaugums kopš finanšu krīzes

2016.gadā pašvaldību budžetā bijis vērojams pārpalikums 59 miljonu eiro apmērā, savukārt 2017.gadā, ņemot vērā strauju izdevumu pieaugumu, tai skaitā Eiropas Savienības fondu projektiem, pašvaldību budžetā ir izveidojies 14,4 miljonu eiro deficīts.

Latvijā sasniegts vēsturiski zemākais nepilngadīgo noziedznieku recidīva līmenis

Latvijā pērn sasniegts vēsturiski zemākais nepilngadīgo noziedznieku recidīva līmenis, Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā norāda Valsts policijas Prevencijas vadības nodaļas priekšnieks Andis Rinkevics.

31.janvāris bildēs

Latvijā decembrī bijis septītais augstākais bezdarba līmenis ES

Latvijā pērn decembrī bezdarba līmenis bija 8,1%, kas bija septītais augstākais rādītājs starp Eiropas Savienības dalībvalstīm, par kurām pieejami dati, informē ES statistikas pārvalde Eurostat.

Pieņemtas izmaiņas tiešo maksājumu piešķiršanas kārtībā lauksaimniekiem

Valdība atbalstījusi Zemkopības ministrijas sagatavotos grozījumus Eiropas Savienības tiešo maksājumu piešķiršanas kārtībā lauksaimniekiem. Grozījumi paredz vairākas izmaiņas nosacījumos, kas jāizpilda lauksaimniekiem, lai saņemtu «zaļināšanas» maksājumu, atsevišķas izmaiņas brīvprātīga saistītā atbalsta piešķiršanas nosacījumos, kā arī dažus tehniskus pielāgojumus 2018.gadā.

Gripas epidēmijas laikā saslimušajam jāpaliek mājās un jāsazinās ar ārstu

Gripas un citu akūtu respiratoru vīrusu saslimšanas gadījumā pacientam jāpaliek mājās un jau pirmajā saslimšanas dienā jāsazinās ar savu ģimenes ārstu, lai uzsāktu ārstēšanos, uzsver Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā.

Sīrijas miera sarunās aicina rīkot vēlēšanas, atstāj bez ievērības opozīcijas prasības

Aizvadīta Krievijas rīkota miera konference par sešus gadus ilgušā Sīrijas pilsoņu kara atrisināšanu. Sarunās pieņemts paziņojums, aicinot Tuvo Austrumu valstī sarīkot demokrātiskas vēlēšanas, tomēr tajā neiekļaujot opozīcijas spēku galvenās prasības.

Ar mērķi izkrāpt PVN, grāmatvedībā norāda privātus ceļojumus un drifta auto pārbūvi

VID Nodokļu un muitas policijas pārvaldes amatpersonas apturējušas personu grupu, kas izvairījās no uzņēmumu ienākuma nodokļa nomaksas aptuveni 100 000 eiro apmērā, kā arī legalizēja noziedzīgi iegūtus finanšu līdzekļus. Par noziedzīgo nodarījumu izdarīšanu aizturēta un par aizdomās turamo atzīta viena persona, kurai piemērots drošības līdzeklis - apcietinājums.

Pērn caur Latvijas savstarpējo aizdevumu platformām investēti 486 miljoni eiro

Pērn caur Latvijas savstarpējo aizdevumu platformām veiktas investīcijas aizdevumos 486 miljonu eiro apmērā, liecina Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas apkopotie nozares dati.

LPS: Jādiferencē automātiskais soda apmērs apzinīgiem nodokļu deklarāciju iesniedzējiem

Ministru kabineta komitejas sēdē tika skatīts likumprojekts Par nodokļiem un nodevām, par kuru Latvijas Pašvaldību savienība iesniedza vairākus ierosinājumus, kas pasargātu nodokļu maksātājus no automātiskās sodu piemērošanas bez savlaicīgas iepriekšējas brīdināšanas un gadījumos, kad deklarācijas iesniegšana fiksēta pirmo reizi.

Izmaiņas transporta kustībā pie tirdzniecības centra Akropole

Šobrīd notiek intensīvs darbs pie estakādes izbūves pie topošā daudzfunkcionālā tirdzniecības centra Akropole, Maskavas ielā 257 aiz apgriešanās loka virzienā uz centru. No 3.februāra brauktuves sašaurinājuma vietā tiks atvērta viena no divām slēgtajām braukšanas joslām, savukārt pagaidu apbraucamais ceļš tiks slēgts.

Sviests Igaunijā kļuvis lētāks, tomēr ražotāji cenu svārstības vērtē kā neprognozējamas

Sviesta cenas pērn Igaunijā sasniedza rekordaugstu līmeni, un veikalos pat bija novērojams pat šā produkta trūkums. Pašlaik vidējā sviesta cena valstī ir būtiski samazinājusies, un arī piedāvājuma apjoms ir stabils.

Uzņēmumu reģistram no 1.februāra jauna tīmekļa vietne

Šī gada 1.februārī līdzšinējo Uzņēmumu reģistra mājas lapu nomainīs jauna dizaina un uzlabota satura mājas lapa.

Neskatoties uz piedāvājumiem, Graube nolēmis politikā neiesaistīties

Neskatoties uz vairākiem piedāvājumiem, bijušais Nacionālo bruņoto spēku komandieris Raimonds Graube nolēmis aktīvajā politikā neiesaistīties un savus spēkus veltīt darbā kā Valsts aizsardzības un patriotisma fonda Namejs valdes priekšsēdētājs.

Stājas spēkā jauns patentmaksas apmērs

Latvijā trešdien, 31.janvārī, stājas spēkā Ministru kabineta noteikumi, kas nosaka to profesiju sarakstu, kas var izmantot patentmaksu, kā arī jaunu patentmaksas apmēru, norāda Valsts ieņēmumu dienestā.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!