bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Sestdiena 21.09.2019 | Vārda dienas: Mariss, Matīss, Modris

Trīs padomi naudas ietaupīšanai svētku brīvdienās

Svētku brīvdienas ir laiks, kad daļa no mums ne tikai velta vairāk laika tuviniekiem, draugiem vai hobijiem, bet arī biežāk dodas uz lielveikaliem un iepērkas. Ferratum Bank piedāvā trīs padomus, kā ietaupīt savus finanšu līdzekļus šajā laikā.

Neatkarības dienas velobrauciens 4.maijā Jūrmalā

Par godu Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas 28.gadadienai Jūrmalā 4.maijā norisināsies par svinīgu tradīciju kļuvušais Neatkarības dienas velobrauciens, kas arī šogad solās pulcēt kuplu skaitu riteņbraukšanas entuziastu no visas Latvijas.

Lielā Talka 28.aprīlī! Kas? Kur? Cikos?

Sestdien, 28.aprīlī, no pulksten 9.00–15.00 vienlaicīgi visā Latvijā norisināsies tā saucamā Lielā Talka, kuras laikā iedzīvotāji aicināti sakopt gan savu apkaimi, gan palīdzēt uzkopt apkārtni citiem.

Aizliegums sadarboties ar čaulas kompānijām samazinājis noguldījumu apmēru Latvijas bankās

Kopējais noguldījumu apmērs Latvijas bankās aprīlī samazinājies par 1,6% jeb 293,44 miljoniem eiro – līdz 17,792 miljardiem eiro, liecina Finanšu un kapitāla tirgus komisijas apkopotie dati par situāciju līdz ceturtdienai, 26.aprīlim.

Eirozonas ekonomiskā pārliecība aprīlī saglabājusies nemainīga

Eirozonas ekonomiskās pārliecības indekss šā gada aprīlī veidoja 112,7 punktus, tādējādi tam saglabājoties nemainīgam salīdzinājumā ar martu.

Populārākie vārdi – Lilija un Ģirts

No kalendārā iekļautajiem personvārdiem šonedēļ vispopulārākais vārds ir Lilija, savukārt no vīriešu vārdiem – Ģirts, liecina Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) Iedzīvotāju reģistra statistikas dati.

NATO paplašinātās klātbūtnes Latvijā kaujas grupai pievienosies 152 karavīri

Īstenojot 2016.gadā NATO samitā Varšavā pieņemto lēmumu par daudznacionāla bataljona līmeņa kaujas grupu izvietošanu Baltijas valstīs un Polijā, šā gada otrajā pusē NATO paplašinātās klātbūtnes Latvijā kaujas grupai pievienosies 152 karavīri no Slovākijas bruņotajiem spēkiem

Ergo: palielinājies saņemto pieteikumu skaits par velosipēdu zādzībām

Sākoties aktīvajai velo sezonai, pieaug velosipēdu zādzību skaits. Apdrošināšanas sabiedrības Ergo dati liecina, ka pavasarī teju ik nedēļu tiek saņemti vairāki atlīdzību pieteikumi par nozagtiem velosipēdiem.

Mazumtirdzniecības apgrozījums Latvijā martā pieaug par 6,5 %

Mazumtirdzniecības kopējais apgrozījums Latvijā gada griezumā martā pieaudzis par 6,5 %, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati. Pārtikas preču mazumtirdzniecības apjoms palielinājies par 6,8 %, nepārtikas preču mazumtirdzniecība, neieskaitot autodegvielas mazumtirdzniecību, pieauga par 6,0%, bet autodegvielas mazumtirdzniecība – par 7,3 %.

Latvijā būvniecības izmaksas palielinājās par 0,5%

Šī gada martā, salīdzinot ar februāri, būvniecības izmaksu līmenis Latvijā palielinājās par 0,5%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati. 

NVD: Uzlabojas ģimenes ārstu prakšu sniegto pakalpojumu kvalitāte

Latvijā ir veikta ikgadējā ģimenes ārstu darbības novērtēšana atbilstoši valstī noteiktajiem darba kvalitātes kritērijiem par darbu 2017.gadā.

Par atzīmējamām dienām plāno noteikt arī 8.martu un 27.aprīli

Saeima konceptuāli atbalsta grozījumus likumā Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām, kas paredz par atzīmējamām dienām noteikt 27.aprīli – Latgales kongresa dienu – un 8.martu – Pasaules sociālā darba dienu.

Migrējošo putnu nodarīto postījumu novēršanai pieejamas kompensācijas

Lauksaimniekiem ir iespēja Dabas aizsardzības pārvaldē pieteikties kompensācijām par nemedījamo sugu, piemēram, zosu, dzērvju, kormorānu u.c. nodarītajiem postījumiem.

Konceptuāli atbalsta kompensācijas apmēra palielināšanu nepilngadīgajiem cietušajiem

Saeima konceptuāli atbalstījusi likuma grozījumus, kas paredz palielināt izmaksājamās valsts kompensācijas apmēru nepilngadīgiem cietušajiem, ziņo Saeimas Preses dienests.

Valsts robežsardzē konstatē 31 likumpārkāpēju

Ceturtdien, 26. aprīlī Valsts robežsardzes amatpersonas uz ārējām robežām un valsts iekšienē konstatēja 31 likumpārkāpēju.

Sācies darbs pie OIK atcelšanas

Lai sagatavotu obligātās iepirkumu komponentes un subsidētās elektroenerģijas sistēmas ietekmes uz tautsaimniecību izvērtējumu līdz šī gada 1.augustam, uz pirmo sēdi sanāca darba grupa elektroenerģijas obligātā iepirkuma maksājumu sistēmas atcelšanai, vēsta Ekonomikas ministrija.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site! -->