bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Ceturtdiena 14.11.2019 | Vārda dienas: Fricis, Vikentijs, Vincents

31.jūlijs bildēs

Veiktas izmaiņas nebanku kreditētāja Mogo padomē

Mainīts nebanku kredītdevēja AS Mogo padomes sastāvs – par padomes priekšsēdētāju ievēlēts Modests Sudņus, par padomes priekšsēdētāja vietnieku Māris Kreics un par padomes locekli Kārlis Bērziņš, liecina Mogo paziņojums biržai Nasdaq Riga.

Padomi nelielas telpas iekārtošanai

Bieži vien mēs izvairāmies no maziem dzīvokļiem, baidoties par saspiestību un piekrāmētiem plauktiem. Taču arī mazā mājoklī var rast patīkamu un nepiespiestu atmosfēru, jo būtiski ir tas, kā šīs telpas tiek iekārtotas.

Āboltiņa Latvijas un Itālijas attiecību veicināšanai sola veltīt visas savas zināšanas

Stājoties Latvijas vēstnieces amatā Itālijā, galvenais uzdevums bijušajai politiķei Solvitai Āboltiņai būs veicināt abu valstu attiecības, un tam viņa veltīšot visas savas zināšanas un pieredzi, sola Āboltiņa.

Bankā: Visvairāk uzkrājumus veic cilvēki vecuma grupā no 66 līdz 75 gadiem

Vidējā noguldījuma summa klientu vidū ir ap 25 000 eiro, ko iekrāj cilvēki vecuma grupā no 66 līdz 75 gadiem, kas dzīvo Rīgā vai Rīgas reģionā. 55% noguldītāju parasti ir vīrieši, bet 45% – sievietes, liecina digitālās bankas Bigbank informācija.

KP brīdina SIA Jānis Roze par konkurences riskiem mācību līdzekļu izplatīšanā

Konkurences padome uzraudzībā par Valsts izglītības satura centra apstiprināto angļu valodas mācību līdzekļu iepirkuma tirgu konstatē, ka atsevišķu izdevēju mācību līdzekļu izplatīšanas modeļa maiņa Latvijā, kas nodrošina SIA Jānis Roze ekskluzīvas izplatīšanas tiesības Baltijā, nerada negatīvas sekas konkurencei un klientiem.

Pērn kažokzvēru fermas Grobiņa zaudējumi sarukuši vairāk nekā sešas reizes

Kažokzvēru audzētājas AS Grobiņa zaudējumi 2017.gadā sarukuši vairāk nekā sešas reizes, liecina biržā Nasdaq Riga iesniegtais auditētais uzņēmuma 2017.gada finanšu pārskats.

Rimšēvičam dotas tiesības iecelt savu aizstājēju ECB padomes locekļa amatā

Balstoties uz Eiropas Savienības Tiesas rīkojumu, Ģenerālprokuratūra precizējusi drošības līdzekli kukuļņemšanā apsūdzētajam Latvijas Bankas prezidentam Ilmāram Rimšēvičam, kuram tagad dotas tiesības iecelt aizstājēju Eiropas Centrālās bankas padomes locekļa amatā, informē Ģenerālprokuratūras preses sekretāre Aiga Eiduka.

Priecīgs vēders un vesels ķermenis: ko darīt, lai maltītes sagādātu tikai prieku

Sāp, dedzina, spiež kuņģi – kuram gan nav gadījies piedzīvot šīs nepatīkamās sajūtas pēc brangākas maltītes vai pat bez redzama iemesla! Slikta dūša, vēdera pūšanās, vēdera izejas traucējumi un citi nepatīkami simptomi ir izplatīti labsajūtas traucēkļi, taču var izrādīties itin vienkārši novēršami, nedaudz parūpējoties par savu gremošanas sistēmu. Kā to izdarīt? Ieteikumus sniedz Euroaptieka farmaceite Ieva Zvagule.

Balta: Šogad atlīdzībās par uguns postījumiem izmaksāts jau teju miljons eiro

Teju pusē pieteikto gadījumu ugunsgrēku cēlonis ir saistīts ar elektroinstalācijām: šī gada pirmajos sešos mēnešos atlīdzībās izmaksāti jau vairāk nekā 900 tūkstoši eiro, liecina apdrošināšanas sabiedrības Balta dati.

Igaunijā apsver palīdzību sausuma dēļ cietušajiem lauksaimniekiem

Igaunijas parlamenta deputāti ir tikušies ar lauksaimnieku organizācijām, lai meklētu veidus, kā palīdzēt saimniecībām pārvarēt ievērojamos zaudējumus, kādus tās cietīs, ilgstoša sausuma dēl zaudējot daļu šīs vasaras ražas.

Latvijā dzēsti vēl 40 ugunsgrēki

Laika posmā no 30.jūlija plkst. 6.30 līdz 31.jūlija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma 90 izsaukumus – 40 uz ugunsgrēku dzēšanu un 35 uz glābšanas darbiem, bet 15 no izsaukumiem bija maldinājumi.

Naftas cenas pieaug, bet Twitter un Facebook akciju cenas sarūk

Pasaules biržu indeksi pirmdien, 30.jūlijā, kritās, ASV informācijas tehnoloģiju firmu akciju cenām būtiski samazinoties sakarā ar bažām par izaugsmes palēnināšanos šajā ietekmīgajā sektorā.

Francijā pastiprina viedtālruņu aizliegumu skolās

Franču skolēniem viedtālrunis būs jāatstāj mājās vai arī jāizslēdz, ienākot skolā, jau sākot no šī mācību gada, tā paredz Francijas likumdevēju pieņemtas likuma normas.

FKTK reģistrē trīs slēgtos alternatīvo ieguldījumu fondus

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas padome ir pieņēmusi lēmumu reģistrēt trīs slēgtos alternatīvo ieguldījumu fondus.

Gruzija legalizē marihuānas lietošanu

Gruzijas Konstitucionālā tiesa atcēlusi līdzšinējo kārtību aizliegto narkotisko vielu jomā, kas paredzēja naudassodu par marihuānas lietošanu, tomēr auga audzēšana un pārdošana arī turpmāk būs noziedzīgs nodarījums.

Ekonomists: Būvniecības vilkme izlīdzina problēmas citos sektoros

Neskatoties uz visiem šķēršļiem un riskiem, Latvijas ekonomikas izaugsmes temps 2. ceturksnī ir paātrinājies līdz 5,1%. Pārsteidzošā tempā tupina augt būvniecības apjomi, kas gada laikā ir auguši par 32%, komentē SEB bankas makroekonomikas eksperts Dainis Gašpuitis.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!