bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Sestdiena 21.09.2019 | Vārda dienas: Mariss, Matīss, Modris

Nedēļa Lietuvā. Meklēs korupciju iepriekšējo valdību darbā

Lietuvas Seims ir apņēmies uzstākt jaunu parlamentāro izmeklēšanu par iespējamu politisko korupciju iepriekšējo valdību darbā no 2008. līdz 2016.gadam. Izmeklēšanas komisija analizēs «naudas roku» politikā.

Šonedēļ populārākie vārdi – Dmitrijs un Elza

No kalendārā iekļautajiem personvārdiem nākamnedēļ vispopulārākais vārds ir Dmitrijs, savukārt no sieviešu vārdiem – Elza, liecina Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes Iedzīvotāju reģistra statistikas dati.

Conexus Baltic Grid sertificēts kā neatkarīgs dabasgāzes pārvadītājs

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija sertificējusi AS Conexus Baltic Grid kā neatkarīgu dabasgāzes pārvades un uzglabāšanas sistēmas operatoru, informē SPRK.

Aizsardzības nozarei šogad varētu piešķirt vēl apmēram divus miljonus eiro

Aizsardzības nozarei šogad varētu piešķirt vēl apmēram divus miljonus eiro, lai nodrošinātu finansējumu 2% apmērā no iekšzemes kopprodukta, apliecināja Ministru prezidents Māris Kučinskis.

Latvija un Igaunija paraksta memorandu 5G mobilo sakaru tīkla paātrinātai izvēršanai

Rīgā norisinās vairāki jaunajai mobilo sakaru tehnoloģijai veltīti pasākumi konferences 5G Techritor ietvaros. Tās laikā Latvijas un Igaunijas ministri parakstīja Baltijas valstu saprašanās memorandu par savienotās un automatizētās braukšanas un 5G tehnoloģiju attīstību Via Baltica koridorā, informē Satiksmes ministrijā. 

Fotonedēļa, 28.09.18.

Aizsardzības nozarei šogad varētu piešķirt vēl apmēram divus miljonus eiro

Piektdien, 28.septembrī, valsts sociālās aprūpes centru darbinieki vienojušies astoņu stundu ilgā badastreikā, cerot panākt algu pielikumu, vēsta Latvijas Valsts iestāžu, pašvaldību, uzņēmumu un finanšu darbinieku arodbiedrības vadītājs Andrejs Jirgensons.

Latvijā augustā mazumtirdzniecības apgrozījums gada griezumā pieaudzis par 1,4%

Mazumtirdzniecības kopējais apgrozījums pēc kalendāri izlīdzinātiem datiem šī gada augustā, salīdzinot ar 2017.gada augustu, salīdzināmajās cenās pieauga par 1,4%. Pārtikas preču mazumtirdzniecības apjoms palielinājās par 2,8%, nepārtikas preču mazumtirdzniecība, neieskaitot autodegvielas mazumtirdzniecību, pieauga par 0,5%, bet autodegvielas mazumtirdzniecība– par 0,8%.

Igauņu muitnieki kļūdās – kontrabandas vietā ar rentgenu caurskata mazuli

Uz Igaunijas-Krievijas robežas moderna kontrabandas meklēšanas ierīce kļūdas pēc izmantota pret divus gadus vecu mazuli. Incidents tā sadusmojis bērna māti, ka viņa apsver vēršanos tiesā.

Sociālās aprūpes centru darbinieki vienojas badastreikā

Piektdien, 28.septembrī, valsts sociālās aprūpes centru darbinieki vienojušies astoņu stundu ilgā badastreikā, cerot panākt algu pielikumu, pavēstīja Latvijas Valsts iestāžu, pašvaldību, uzņēmumu un finanšu darbinieku arodbiedrības vadītājs Andrejs Jirgensons.

Turcijas Erdogans Berlīnē vēlas «pāršķirt lapu» ar Vāciju

Turcijas prezidents Redžeps Tajips Erdogans piektdien uzturas valsts vizītē Vācijā, lai mēģinātu uzlabot paša iedragātās attiecības ar Berlīni.

Saeima atbalsta Kultūrkapitāla fonda finansēšanas modeļa maiņu

Saeima galīgajā lasījumā kā steidzamus pieņēma grozījumus Valsts kultūrkapitāla fonda likumā, tādējādi mainot līdzšinējo fonda finansēšanas modeli.

Itālija, par spīti milzīgiem parādiem, paaugstina budžeta deficītu

Itālijas valdība ir nolēmusi paaugstināt budžeta deficītu nākamajiem trim gadiem līdz 2,4% no iekšzemes kopprodukta, kaut arī Itālijas ilggadēji uzkrātās valsts parādsaistības ir otrās lielākās eirozonā. Lielākos parādos eirozonā vēl ir tikai Grieķija.

Atbalsta stipendiju varēs saņemt plašāks radošo personu loks

Saeima ceturtdien, 27.septembrī, galīgajā lasījumā kā steidzamus pieņēma grozījumus Radošo personu statusa un profesionālo radošo organizāciju likumā, un turpmāk plašāks radošo personu loks varēs pieteikties un saņemt atbalsta stipendijas gadījumos, kad netiek gūti ienākumi.

Nākamajā nedēļā gaidāmi nepastāvīgi laika apstākļi; atkal pastiprināsies vējš

Naktī uz piektdienu, 28.septembrī, Latvijai no rietumiem pietuvosies dziļš un aktīvs ciklons, līdz ar to gaidāms mākoņains laiks, pa laikam arī uzlīs, ziemeļu rajonos līs stipri.

27.septembris bildēs

Saeima atbalsta priekšlikumus OIK ierobežošanai – stingrāku uzraudzību un kompensāciju vērtējumu

Saeimas deputāti ceturtdien, 27.septembrī, konceptuāli atbalstīja grozījumus Elektroenerģijas tirgus likumā, kas Ekonomikas ministrijai deleģē uzdevumu pārraudzīt valsts atbalsta elektroenerģijas ražotājiem jeb obligātā iepirkuma izlietojumu un novērst tā saņēmēju pārkompensāciju.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site! -->