bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Otrdiena 17.09.2019 | Vārda dienas: Vaira, Vairis, Vera

Rīgas dome likvidē Šlesera laikā izveidoto Investīciju un uzņēmējdarbības veicināšanas padomi

Rīgas dome trešdien, 31.oktobrī, pieņēma lēmumu likvidēt 2009.gadā izveidoto Investīciju un uzņēmējdarbības veicināšanas padomi, kuras vadīšana 2009.gadā tika uzticēta toreizējam Rīgas vicemēram Aināram Šleseram. Rīgas domes Juridiskās pārvaldes vadītājs Jānis Liepiņš deputātiem pavēstīja, ka padomes pēdējā sanāksme bijusi 2012.gadā.

Latvija Doing Business 2019 reitingā saglabā 19.vietu pasaulē

Latvija šogad, tāpat kā pērn, saskaņā ar Pasaules Bankas publicēto biznesam labvēlīgāko pasaules valstu reitingu Doing Business 2019, ieņem 19.vietu 190 valstu konkurencē. Eiropas Savienības dalībvalstu vidū Latvija ieņem 7.vietu.

ES mājā 17.novembrī nodarbība par konkursiem darbam ES institūcijās

Kā pieteikties darbam Eiropas Savienības institūcijās un kļūt par pastāvīgo darbinieku – ierēdni? Kādus testus, kur un kad jāizpilda? Vai, kad un kur var strādāt, ja iegūta vidējā izglītība, vēl nav augstākās izglītības un darba pieredzes? Kādas perspektīvas ir augstskolu absolventiem? Kā vislabāk noformēt pieteikumu praksei ES institūcijās?

Krievijā jaunietis uzspridzinājies specdienesta ēkā, paziņo varasiestādes

Krievijas pilsētā Arhangeļskā noticis sprādziens Federālā Drošības dienesta ēkā, kur trešdien spridzekli detonējis un pats miris kāds 17 gadus vecs jaunietis, tā paziņojušas kaimiņvalsts varasiestādes.

Durvis ver jauns ārpusģimeņu aprūpes atbalsta centrs Tilts

Jaunā Latvijas Kristīgās alianses bāreņiem ģimeņu atbalsta centra Tilts atvēršanas svētki notiks sestdien, 3.novembrī, pulksten 16.00 Rīgā, Mārupes ielā 16, uz kuriem laipni aicināti visi interesenti. Atklāšanā būs iespējams iepazīties ar centra Tilts piedāvātājiem pakalpojumiem ikvienai audžuģimenei un adoptētājiem, gūt ieskatu centra nodrošinātajā apmācību programmā, kā arī iepazīties ar Tilta komandu, informē atbalsta centra vadītājs Kaspars Prūsis.

Eurostat: Latvijā septembrī bijis augstāks bezdarba līmenis nekā ES vidēji

Latvijā šā gada septembrī bezdarba līmenis bija 7,2%, un tas bija augstāks līmenis nekā Eiropas Savienībā vidēji, liecina trešdien, 31.oktobrī, publiskotie ES statistikas biroja Eurostat dati, kas apkopoti par 24 bloka dalībvalstīm.

Optometriste: UV starojums – bīstams acīm arī rudenī un ziemā

Neskatoties uz to, ka saules stari vairs nav tik silti kā vasarā, tie joprojām izstaro kaitīgo starojumu. Par tā ietekmi uz mūsu redzes veselību, stāsta Vision Express galvenā optometriste Jeļena Stūriška.

Latvieši dosies uz pasaules čempionātu sacīkšu droniem Šeņžeņā, Ķīnā

Latvijas komanda piedalīsies pasaules čempionātā sacīkšu droniem – 2018 FAI World Drone Racing Championships, kas notiks no 1. līdz 4.novembrim Ķīnā. Šajās sacensībās piedalīsies 34 valstu komandas, kopā 128 dalībnieki. Tajā skaitā 43 juniori un 12 sievietes. Piloti sacentīsies gan individuālajā, gan komandas vērtējumā, cīnoties par prestižajām pasaules gaisa sportu federācijas medaļām pirmajā sacensību dronu pasaules čempionātā, informē Mārtiņš Vaitkevics.

Dzelzceļa elektrifikācijas iepirkumam pieteikušies četri kandidāti

Ir noslēdzies VAS Latvijas dzelzceļš izsludinātā iepirkuma Latvijas dzelzceļa tīkla elektrifikācija: būvniecība pirmā kārta, kurā interesentiem bija jāiesniedz pieteikumi, apliecinot savu dalību iepirkumā. Iepirkuma komisija ir saņēmusi četru kandidātu pieteikumus un kvalifikācijas dokumentus, informē VAS Latvijas dzelzceļš.

98% mājsaimniecību ar bērniem pieejams internets

Turpina pieaugt mājsaimniecību īpatsvars, kurās ir pieejams internets – 2018.gada sākumā tas bija 81,6%. Salīdzinot ar 2010.gadu, šis rādītājs pieaudzis par 21,8 procentpunktiem, salīdzinot ar iepriekšējo gadu – par trim procentpunktiem, liecina CSP aptauja par IKT lietošanu mājsaimniecībās.

Par jauno Ergo valdes priekšsēdētāju Baltijas valstīs iecelts Bogdans Benčaks

Par jauno apdrošināšanas sabiedrības Ergo valdes priekšsēdētāju Baltijas valstīs iecelts Bogdans Benčaks, ziņo Ergo pārstāve Agnese Grīnberga.

KP: Arī kolektīvās tiešsaistes iepirkšanās vietnes ir uzskatāmas par mazumtirgotājiem

Komersanti, kas Latvijā piedāvā kolektīvās tiešsaistes iepirkšanās iespējas jeb dažādu preču un pakalpojumu kuponu tirdzniecību internetā, uzskatāmi ne tikai par tiešsaistes vietnēm, bet arī par mazumtirgotājiem, tādējādi tie ir atbildīgi par vietnēs veikto saimniecisko darbību un tās atbilstību Negodīgas mazumtirdzniecības prakses aizlieguma likuma normām.

Sākusies vērienīga ūdensvada pārbūve no Marijas ielas līdz Aspazijas bulvārim

Ir sākušies ūdensvada pārbūves darbi Marijas ielas un Raiņa bulvāra satiksmes mezglā. Tas ir pirmais posms vērienīgam projektam, kura ietvaros tiks pārbūvēts ūdensvads no Marijas ielas līdz Aspazijas bulvārim ar kopējo garumu 565 metri.

Rīgas satiksme: Ar videonovērošanas palīdzību iespējams pasargāt pasažierus

Rīgas satiksmes pieturvietu plāksnēs, zem sabiedriskā transporta kustību sarakstiem, pakāpeniski tiek izvietota jauna informatīvā kampaņa. Pasažieriem tiek skaidrots, kāpēc nepieciešama videonovērošana sabiedriskajā transportā.

Būtiski sarūk eirozonas ekonomiskās izaugsmes temps

Eirozonas ekonomiskā izaugsme 2018.gada trešajā ceturksnī sarukusi līdz 0,2% līmenim, kāds vienotās valūtas zonā pēdējo reizi piedzīvots pirms vairāk nekā četriem gadiem, tā liecina Eiropas Savienības statistikas pārvaldes Eurostat dati.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site! -->