bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Trešdiena 23.10.2019 | Vārda dienas: Daina, Dainida, Dainis

Valsts kontrole: Kas uzlabos satiksmes drošību Latvijā?

Lai arī darbs ir uzsākts, joprojām nav līdz galam īstenota virkne pasākumu, lai paaugstinātu vispārējo ceļu satiksmes drošības līmeni valstī. Joprojām nepieciešama tālredzīga rīcība, novirzot ieguldījumus ceļu posmos, kuros visbiežāk notiek negadījumi jeb tā sauktajos «melnajos punktos», uzsver Valsts kontroles padomes locekle Inese Kalvāne.

Budžeta komisija galīgajam lasījumam atbalsta izmaiņas OCTA regulējumā

Izskatīšanai trešajā lasījumā virziti grozījumi OCTA likumā. Izmaiņas rosinātas, lai novērstu praksē konstatētās nepilnības un ieviestu uzlabojumus ceļu satiksmes negadījumā cietušo personu, apdrošināšanas ņēmēju un autovadītāju interesēs.

Ekonomists: Par IKP kāpumu jāpateicas izrāvienam būvniecībā

«Spītējot notikumiem finanšu sektorā, Latvijas IKP pērn ir audzis par 4,8%. Par iespaidīgo kāpumu galvenokārt jāpateicas straujajam izrāvienam būvniecības nozarē,» komentē ekonomists Dainis Gašpuitis.

28.februāris bildēs

BNN piedāvā Jums aplūkot dienas zīmīgākos notikumus un iespaidus, iemūžinātus foto attēlos.

SPRK: Par interneta, TV un mobilajiem pakalpojumiem iedzīvotāji sūdzas mazāk

Pērn ir samazinājies to iedzīvotāju skaits, kuri ir iesnieguši sūdzības Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā par elektronisko sakaru pakalpojumiem – internetu, TV, mobilajiem sakariem.

Igaunijas Bankas viceprezidents: Nav pamata uzskatīt, ka Swedbank Igaunijā varētu piemeklēt Danske Bank likteni

Swedbank klientiem nav jābažījas par aizdomām, ka bankā varētu būt notikusi naudas atmazgāšana, jo nav pamata uzskatīt, ka Swedbank Igaunijā varētu piemeklēt tāds liktenis kā Danske Bank, kurai naudas atmazgāšanas dēļ jāslēdz Igaunijas filiāle, paziņojis Igaunijas centrālās bankas viceprezidents Madiss Millers.

Plāno aktualizēt kārtību izglītības programmu īstenošanai tālmācības formā

Valsts sekretāru sanāksmē ceturtdien, 28.februārī, izsludināja Izglītības un zinātnes ministrijas izstrādāto kārtību vispārējās pamatizglītības programmas un vispārējās vidējās izglītības programmas īstenošanai neklātienes un tālmācības formā.

SEB banka: Gada laikā mājokļa kredītu portfelis pieaudzis par 5,6%

Pērn SEB banka iedzīvotājiem mājokļa iegādei un remontam izsniegusi gandrīz 2 600 aizdevumus par nepilniem 137 miljoniem eiro. Salīdzinājumā ar 2017.gadu pērn bankas kopējais mājokļa kredītu portfelis palielinājies par 5,6%.

Rīgas satiksmes provizoriskie zaudējumi pērn sasnieguši 6,3 miljonus eiro

Pašvaldības SIA Rīgas satiksme aizvadītā gadu provizoriski noslēgusi ar 6,3 miljonu eiro zaudējumiem. Rīgas satiksmes pagaidu valde ir apstiprinājusi nerevidēto 2018.gada finanšu pārskatu, kas sniedz priekšstatu par uzņēmuma aktīviem, pasīviem, finansiālo stāvokli un peļņu vai zaudējumiem.

IKP pieaugums Latvijā 2018.gadā 4,8% un 4.ceturksnī 5,1%

Centrālās statistikas pārvaldes apkopotie dati liecina, ka 2018.gadā turpinājās ekonomikas augšupeja, iekšzemes kopproduktam palielinoties par 4,8% salīdzinājumā ar 2017.gadu. IKP faktiskajās cenās pērn bija 29,5 miljardi eiro.

2018.gada deklarāciju varēs iesniegt līdz 2022.gada vasarai

Iedzīvotāji, kuriem gada ienākumu deklarācijas iesniegšana nav obligāta, deklarāciju par pagājušo gadu var iesniegt jebkurā laikā līdz pat 2022.gada 16.jūnijam, sākot ar šī gada 1.martu, informē Valsts ieņēmumu dienests.

No Inčukalna pazemes gāzes krātuves izņemts lielākais dabasgāzes apjoms šogad

Februāra otrajā pusē no Inčukalna pazemes gāzes krātuves izņemtas 657 190.999 MWh dabasgāzes, kas ir šogad lielākais nedēļas laikā izņemtais dabasgāzes apjoms, liecina dabasgāzes pārvades un uzglabāšanas sistēmas operatora AS Conexus Baltic Grid operatīvā informācija.

Pētnieki: Risinājums nevienlīdzības novēršanā ir ienākumu palielināšana

Galvenais risinājums iedzīvotāju nevienlīdzības novēršanā ir ienākumu palielināšana, tostarp minimālās algas palielināšana, pausts pētījuma par nodokļu reformas ietekmi uz nodokļu maksātājiem rekomendācijās.

Padomi, kā rūpēties par padusēm un mazināt svīšanu

Pastiprināta svīšana spēj radīt nepatīkamas sajūtas ikvienam. Visticamāk esi domājusi, kā samazināt svīšanu un rūpēties par padušu zonu, lai visas dienas garumā justos brīvi un nepiespiesti. Dove zīmola vadītāja Paula Elksne sniedz piecus atjautīgus padomus, kā vienlaikus rūpēties par padusēm un samazināt svīšanu.

Mandeļu našķu receptes, ko izmēģināt kopā ar bērniem

Gatavojot kopā ar bērniem, saldumiem ir liela nozīme, jo kuram bērnam gan tie negaršo? Tomēr našķi var būt kvalitatīvi un veselīgi, bez papildus pievienota cukura un miltiem.

Deputāti atkal neļauj Stepaņenko mainīt komisijas

Saeimas vairākums balsoja pret iespēju no partijas Saskaņa saraksta ievēlētajai deputātei Jūlijai Stepaņenko samainīt parlamenta komisijas, kurās viņa strādā. Stepaņenko kopš Saeimas sasaukuma sākuma ir pie frakcijām nepiederošā deputāte, un viņa vēlējusies turpmāk strādāt Pieprasījumu komisijā, nevis Eiropas lietu komisijā.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site! -->