bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Ceturtdiena 22.08.2019 | Vārda dienas: Everts, Rudīte

Nedēļa Lietuvā: Neopagānu kustību neatzīst par reliģiju, apstiprina Grībauskaites 3 700 eiro pensiju

Aizvadītajā nedēļā Lietuvā valdība apstiprinājusi aizejošās prezidentes pēcpilnvaru algu, tikmēr Romuvas ticības kustība nav saņēmusi oficiālas reliģiskas kopienas statusu, bet Krievija apsolījusi lietuviešiem bezmaksas vīzas uz Kaļiņingradu.

VISC: Vidusskolas eksāmenu rezultāti šogad līdzīgi kā iepriekš

Kopumā vērtējot jauniešu sniegumu centralizētajos eksāmenos, Valsts izglītības satura centrs provizoriski var secināt, ka šogad tas nav būtiski atšķirīgs no snieguma iepriekšējā mācību gadā.

Politiķi skeptiski par iespēju jaunajam EP vienoties par vienotu minimālo algu ES

Jaunajā Eiropas Parlamenta sasaukumā būtu grūti vienoties par nodokļu harmonizāciju Eiropas Savienībā un vienotu minimālo algu, uzskata EP deputāti Ivars Ijabs un Sandra Kalniete.

Remontdarbu dēļ līdz nākamā gada janvārim uz Salu tilta ierobežos satiksmi

Saistībā ar remontdarbiem no šā gada 1.jūlija līdz 2020.gada 16.janvārim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme uz Salu tilta, posmā no satiksmes pārvada pār Krasta ielu līdz Bauskas ielai.

PNB bankas kontrolpaketi pārdod Eiropas un ASV investoriem

ASV un Eiropas investoru grupa iegādājusies 60% akciju, pavēstīja bankas komunikācijas vadītāja Vineta Vilistere-Lāce, jauno akcionāru neatklājot.

Igaunija vēlas elektrificēt visus pasažieru dzelzceļus līdz 2028.gadam

Igaunijas valdība ir apstiprinājusi ieceri līdz 2028.gadam attiecībā uz visiem pasažieru dzelzceļa pārvadājumiem un vairumu dzelzceļa kravu pārvadājumu pāriet uz elektrovilcieniem. Tas plānots, lai izvairītos no Eiropas Savienības CO2 kvotu sadārdzināšanās.

Kantar TNS: Radio ik dienu pēdējā pusgadā klausījušies 67,7% Latvijas iedzīvotāju

Ik dienu radio 2019.gada ziemas un pavasara periodā klausījušies vidēji 67,7% Latvijas iedzīvotāju, bet nedēļā vidēji – 86,9%.

Tiesā noraidīts Jaunās Saskaņas pieteikums par EP vēlēšanu rezultātu atcelšanu

Administratīvā apgabaltiesa noraidījusi partijas pārstāvja Artūra Maltas pieteikumu par Eiropas Parlamenta vēlēšanu rezultātu atcelšanu.

No jūlija stājas spēkā bērna adopcijas pabalsts

No šī gada 1.jūlija tiek ieviests jauns pabalsta veids – bērna adopcijas pabalsts, BNN noskaidroja Labklājības ministrijā.

Latvijā maijā būvniecības izmaksas pieaugušas par 4,3%

Strādnieku darba samaksa pieaugušas par 8,2%, būvmateriālu cenas – par 3,5%, bet mašīnu un mehānismu uzturēšanas un ekspluatācijas izmaksas – par 3%.

Maijā Latvijas mazumtirdzniecības apgrozījums pieauga par 1,2%

Salīdzinot ar 2018.gada maiju, 2019.gada maijā mazumtirdzniecības apgrozījums pieauga par 1,2%, liecina CSP dati.

BKUS veikta unikāla operācija – smadzeņu pusložu atdalīšana

Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā pirmo reizi tika veikta unikāla operācija – hemisferotomija jeb smadzeņu pusložu atdalīšana, kuras mērķis ir novērst epilepsijas pacienta veselības stāvokļa pasliktināšanos.

VM: Latvijā no azartspēlēm dažādā pakāpē cieš vairāk nekā 79 tūkstoši cilvēku

Absolūtos skaitļos no azartspēlēm Latvijā dažādā pakāpē cieš 79 119 personas 15–64 gadu vecumā, no kurām 16 162 problēmas ir smagākajā pakāpē.

Veselības monitorings: Puse iedzīvotāju uztura bagātinātājus pērk uz savu roku

49% Latvijas iedzīvotāju uztura bagātinātājus izvēlas un pērk paši pēc savas iniciatīvas – atklāj BENU Aptiekas Veselības monitorings.

Burtnieka ezera svētkos iespēja iepazīt Burtnieka ezera takas

Burtniekos sestdien, 6.jūlijā, notiks Burtnieka ezera svētki, kuru ietvaros risināsies jaunā tūrisma maršruta Burtnieka ezera takas izmēģinājums.

Apple pametīs vadošais dizaineris, iPhone veidotājs

Datortehnoloģiju uzņēmumu Apple nolēmis pamest tā vadošais dizaineris Džonijs Aivs, kura pazīstamākais projekts ir viedtālrunis iPhone. Par rūpnieciskā dizaina ģēniju dēvētais speciālists nu nolēmis dibināt savu uzņēmumu.

Jaunākie komentāri


-->