bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Svētdiena 25.08.2019 | Vārda dienas: Ivonna, Ludis, Ludvigs, Patrīcija, Patriks

31.jūlijs bildēs

Saņemti anonīmi spridzināšanas draudi Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcā

Saņemti anonīmi spridzināšanas draudi Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcā.

Turpmāk tirdzniecības centra Alfa māmiņtelpā higiēnas preces mazuļiem būs bez maksas

Turpmāk tirdzniecības centra Alfa māmiņtelpā higiēnas preces mazuļiem būs pieejamas bez maksas.

Sabiedriskā transporta pārvadājumi reģionos desmitgadē varētu izmaksāt 447 miljonus

ATD izsludinātā iepirkuma konkursa par sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanu ar autobusiem reģionālās nozīmes maršrutu tīklā prognozētā cena desmit gadiem ir 447 miljoni eiro.

Līdz šim konsultācijas sniegtas 335 trešo valstu pilsoņiem

Vienas pieturas aģentūra Informācijas centrs iebraucējiem no šī gada 2.janvāra līdz 30.jūnijam informāciju un atbalstu sniedzis 402 ārvalstu pilsoņiem no 41 valsts, tostarp 335 trešo valstu pilsoņiem.

SM: Līdz 2024.gadam peroniem jābūt pielāgotiem jaunajiem elektrovilcieniem

Līdz 2024.gadam visās elektrovilcienu stacijās peroniem jābūt pielāgotiem jaunajiem elektrovilcieniem, norāda Satiksmes ministrijas parlamentārais sekretārs, Saeimas deputāts Jānis Butāns.

Igaunija neņems kredītus Rail Baltica būvniecībai, paziņo ministrija

Rail Baltica būvniecībai Igaunijā nebūs nepieciešami valsts aizņēmumi, kaut arī dzelzceļa līnijai valstī būs divas jaunas pasažieru un kravas stacijas, pavēstījusi Igaunijas Finanšu ministrija.

SIA Eiropas dzelzceļa līnijas valdē ieceļ Vingri un Laizānu

SIA Eiropas dzelzceļa līnijas valdes priekšsēdētāja amatā iecelts Kaspars Vingris, bet par valdes locekli kļuvis Tālis Laizāns, informē Satiksmes ministrijā.

Paredzot sliktāko scenāriju. Aicina aktualizēt rīcības plānus «cietā»Brexit gadījumā

Ārlietu ministrija nosūtījusi vēstules ministrijām un nozaru organizācijām, aicinot aktualizēt rīcības plānus «cietā» Brexit gadījumā.

Karadarbība Sīrijā var izraisīt gadsimta civiliedzīvotāju katastrofu, tā ANO

Sīrijas karam koncentrējoties uz pēdējo teritoriju, ko kontrolē opozīcijas spēki, ANO humānās palīdzības daļas vadītājs aicinājis pasaules lielvaras nepieļaut, ka vardarbība izraisa 21.gadsimta lielāko civiliedzīvotāju katastrofu.

Deglava tilta remonta pabeigšanai sludinās jaunu iepirkumu

Augusta Deglava ielas pārvada remonta pabeigšanai būs nepieciešams sludināt jaunu iepirkumu, taču pagaidām ir grūti prognozēt, kādas būs papildus veicamo darbu izmaksas.

Krievijā godīgu vēlēšanu aizstāvjiem draud 15 gadu cietumsods

Krievijā uzsākta krimināllieta par pagājušās nedēļas mītiņa rīkošanu Maskavā, kur vairāki tūkstoši cilvēku iestājās par godīgām pašvaldību vēlēšanām. Izmeklēšana ir par masu nemieru rīkošanu, kas Krievijā sodāma ar brīvības atņemšanu līdz 15 gadiem.

Ekonomisti vērtē: Izaugsme piebremzē. Vai jābaidās no recesijas?

Ekonomikas izaugsmes tempa piebremzēšanās bija gaidāma, tomēr viens otrs ekonomikas pārzinātājs atzīst, ka otrā ceturkšņa radītājs viņu pārsteidzis. Tikmēr citi ekonomisti skatās, kurās nozarēs vēl vērojams spars.


-->