bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Pirmdiena 21.10.2019 | Vārda dienas: Severīns, Urzula

No LU aizgājušās amatpersonas kompensācijās saņems vairāk nekā 50 000

No Latvijas Universitātes aizgājušie administrācijas darbinieki kompensācijās varētu saņemt ap 53 000 eiro, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.

Iesniegts ziņojums par Moneyval rekomendāciju izpildi, uzrādot izmaiņas finanšu sektorā

Latvija iesniegusi tehnisko ziņojumu par Moneyval rekomendāciju ieviešanu, uzrādot būtiskas un mērķtiecīgas izmaiņas finanšu sektorā.

Pretēji pirmajai instancei, apgabaltiesa traģiskajā avārijā uz Daugavpils šosejas iesaistīto ugunsdzēsēju atzīst par vainīgu

Zemgales apgabaltiesa, pretēji pirmās instances spriedumam, kas attaisnoja apsūdzēto atzinusi par vainīgu ugunsdzēsēju Aigaru Zelčānu, kura vadītais ugunsdzēsības auto 2015.gadā iekļuva negadījumā ar diviem bojāgājušajiem.

Mainīta kārtība, kā nodrošina taksometra pakalpojumus, izmantojot mobilo lietotni

Izmaiņas galvenokārt saistītas ar informācijas par pārvadātāju un tīmekļvietni / mobilo lietotni norādīšanu uz transportlīdzekļa, automobiļa vecuma un radīto izmešu ierobežojumu, kā arī licences un licences kartītes anulēšanas kārtību.

SPRK apstiprina vēsturiski zemākās kapitāla atdeves likmes dabasgāzes, elektroenerģijas un pasta pakalpojumu sniedzējiem

Dabasgāzes, elektroenerģijas un pasta pakalpojumu operatoriem kapitāla atdeves likmes apstiprinātas vēsturiski zemākajā līmenī, ziņo Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija.

Otrajā piegājienā Puntulis kļūst par SIF padomes priekšsēdētāju

«Es ceru, ka man izdosies attaisnot cerības, arī to cerības, kuriem iepriekš bija šaubas. Es ceru, ka man izdosies īstenot to politiku, par kuru runāju iepriekšējā sēdē – SIF padomi vadīsim mēs visi kopā un lēmumus pieņemsim koleģiāli.»

Par LVRTC valdes priekšsēdētāju iecelts Edmunds Beļskis

Par VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs valdes priekšsēdētāju no 2.septembra apstiprināts Edmunds Beļskis un par valdes locekļiem iecelta līdzšinējā LVRTC pagaidu valde – Ģirts Ozols un Mariss Mežgals.

Latvijā mazumtirdzniecības apgrozījums jūlijā pieaudzis par 1,4%

Pārtikas preču mazumtirdzniecība pieauga par 1,4%. Nepārtikas preču mazumtirdzniecības apjoms, neieskaitot autodegvielas mazumtirdzniecību, palielinājās par 2,5%, autodegvielas – samazinājās par 1,7%.

LIDZA raizējas par skolēnu brīvpusdienu apmaksas novelšanu uz pašvaldību pleciem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība pauž bažas par Izglītības un zinātnes ministrijas piedāvājumu nodot pašvaldību pārziņā brīvpusdienu nodrošināšanu 1.–4.klašu skolēniem.

LAU šogad iztērējis 43,8 miljonus autoceļu ikdienas uzturēšanas darbiem

Šogad VAS Latvijas autoceļu uzturētājs ikdienas uzturēšanas darbus uz valsts autoceļiem, ieskaitot ziemas sezonu, veicis par 43,8 miljonus eiro.

Atliek tiesas sēdi par AS PNB Banka maksātnespēju

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa atlikusi Finanšu un kapitāla tirgus komisijas iesniegtā AS PNB Banka maksātnespējas pieteikuma izskatīšanu līdz 2.septembrim.

Akciju cenas aug gan ASV, gan Eiropā cerībā uz ASV-Ķīnas tirdzniecības sarunām

Pasaules akciju cenas pieaugušas, ko veicinājis optimisms par ASV-Ķīnas tirdzniecības sarunām, savukārt britu mārciņas vērtība pret ASV dolāru un eiro nostabilizējusies pēc trešdienas krituma.

Igaunijā gatavo noteikumus elektrisko skrejriteņu lietošanai

Igaunijas Ekonomisko lietu ministrija vēlas ieviest noteikumus, kas regulētu elektrisko skrejriteņu lietojumu sabiedriskās vietās.

Lietuvieši Lielbritānijā raižpilni par nākotni pēc Brexit; daži apsver atgriešanos dzimtenē

Neskaidrā nākotne pēc Brexit vairākiem Lielbritānijā dzīvojošiem Lietuvas pilsoņiem likusi prātot, vai turpmākajai dzīvei Apvienotajā Karaliste būs nepieciešamas vīzas, kamēr citi pat apsver iespēju atgriezties dzimtenē.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site! -->