bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Svētdiena 17.11.2019 | Vārda dienas: Hugo, Uga, Uģis

Levits: Savā alma mater varam tiekties uz līdzsvara atjaunošanu starp birokrātiju un zinātni

«Mēs nevaram izmainīt lielās straumes, ja vēlamies plūst līdzi tām un gūt no tām labumu, tomēr varam saglabāt veselo saprātu un savā alma mater tiekties uz līdzsvara atjaunošanu starp birokrātiju un zinātni, starp burtu un garu.»

Putins sola turpināt atbalstīt Gruzijas separātisko reģionu Abhāziju

Krievijas prezidents Vladimirs Putins apliecinājis, ka Maskava turpinās atbalstīt separātistu valdību no Gruzijas atšķeltajā reģionā Abhāzijā. Viņš nosūtījis apsveikumus reģiona pašpasludinātās neatkarības dienā.

Lielais rakstītprasmes pārbaudījums klāt! Aicina uz V pasaules diktātu latviešu valodā

Sestdien, 9.novembrī, ikviens interesents aicināts pārbaudīt savu rakstītprasmi, piedaloties V pasaules diktātā latviešu valodā.

Vācijā pret Volkswagen tiesājas 450 000 dīzeļauto īpašnieku

Vācijā sācies pirmais masveida tiesas process, 450 000 dīzeļauto īpašniekiem vēršoties pret autobūves milzi Volkswagen.

Nemiro: OIK izmaksas varētu uzlikt CO2 piesārņojuma radītājiem transportā un enerģētikā

OIK atcelšana paredzēta no 2021.gada 1.janvāra, ja ieceres būs izdiskutētas līdz 2020.gada vidum un izmaiņas saņems nepieciešamo atbalstu.

Latvijā mazumtirdzniecības apgrozījums augustā pieaudzis par 3,1%

Pārtikas preču mazumtirdzniecība pieauga par 0,7 %, nepārtikas preču mazumtirdzniecības apjoms, neieskaitot autodegvielas mazumtirdzniecību, par 5,5%, autodegvielas – pieauga par 2%.

Igaunijas iekšlietu ministrs aicina izmeklēt Danske Bank izpilddirektora nāvi

Igaunijas iekšlietu ministrs aicinājis izmeklēt Danske Bank Igaunijas atzara bijušā izpilddirektora nāvi, kaut arī policija negrasās to darīt pašnāvības pazīmju dēļ.

Latvijas Pārtikas tirgotāju asociācija: Depozīta sistēma tikai dzērienu iepakojumam ir loģiska

«Runājot par preču sadārdzinājumu, jāņem vērā, ka efektīvas sistēmas gadījumā, ko pārvalda ražotāji un tirgotāji, izmaksas būs maksimāli zemas – līdzvērtīgas pašreizējai iepakojuma apsaimniekošanas piemaksai.»

Būvkompāniju Skonto un LNK dibinātāju dēli reģistrē jaunus uzņēmumus

Būvkompāniju Skonto un LNK dibinātāju dēli – Rihards Rāvis un Vadims Milovs – pagājušajā nedēļā reģistrējuši jaunus uzņēmumus – SIA Skonto Group un SIA LNK Solutions.

IKEA no tirdzniecības atsauc bērnu priekšautiņu komplektu

IKEA no tirdzniecības atsaucis sarkanos un zilos MATVRÅ bērnu priekšautiņus un tie, kuri tos iegādājušies, aicināti tos atdot IKEA veikalā Rīgā.

De facto: Tiesības tīrīt Rīgas ielas par 150 miljoniem tiek ar Šķēli, Rāvi un Mamedovu saistītiem uzņēmumiem

Bijušā politiķa Andra Šķēles, būvuzņēmēja Gunta Rāvja un uzņēmēja Adigjozala Mamedova ģimeņu uzņēmumi ieguvuši 150 miljonus vērtas tiesības turpmākos piecus gadus tīrīt Rīgas ielas, ziņo Latvijas Televīzijas raidījums De facto.

Šajā nedēļā gaidāms daudz nokrišņu, taču brīvdienās – sauss laiks

Šajā nedēļā debesis bieži klās mākoņi, līs lietus un, sākot ar nedēļas vidu, Latvijā pakāpeniski ieplūdīs aukstāka gaisa masa, naktīs vietām austrumos gaisa temperatūra pazemināsies līdz 0…+2 grādiem.

Nedēļa Lietuvā: Bloķē interneta TV vietnes, atbalsts banku aktīvu nodoklim, augstskola ukraiņiem no Donbasa

Aizvadītās nedēļas Lietuvas zīmīgākie notikumi bijuši premjera atbalsts komercbanku aktīvu aplikšanai ar nodokli, piekļuves liegšana deviņām interneta televīzijas vietnēm un finansējums Ukrainas karadarbības zonas iedzīvotāju studijām Lietuvā.

Plāno palielināt finansējumu partijām – no 71 centa uz 5,5 eiro par balsi

Paredzēts, ka par katru Saeimas vēlēšanās iegūtu balsi partijas katru gadu saņems 5,5 eiro, kas ir gandrīz 7,7 reizes vairāk nekā līdz šim.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!