Deglava tilta slēgšanas dēļ vairākās vietās Rīgā ievieš sabiedriskā transporta joslas

Līdz Deglava tilta slēgšanu, Rīgā vairākās vietās ierīkotas sabiedriskā transporta joslas, lai uzlabotu tā kustību, informē Rīgas domes Satiksmes departamentā.

Nīcgales ielā posmā no Augusta Deglava ielas līdz Dzelzavas ielai abos braukšanas virzienos ir ierīkotas sabiedriskā transporta joslas. Papildus tam, ir dota iespēja sabiedriskajam transportam veikt kreiso manevru no Nīcgales ielas uz Augusta Deglava ielu no vidējās braukšanas joslas.

Dzelzavas ielā posmā no Gustava Zemgala gatves līdz Vaidavas ielai labā malējā joslā ir ierīkota sabiedriskā transporta josla, savukārt kreisajā joslā ir uzstādītas apstāšanās aizlieguma zīmes.

Vaidavas ielā ir veikta sabiedriskā transporta joslas nodalīšana ar fiziskiem šķēršļiem – vadstatņiem – lai liegtu iespēju autovadītājiem aizņemt sabiedriskā transporta joslu, bloķējot sabiedriskā transporta kustību.

Tāpat tuvākajā laikā plānots veikt satiksmes organizācijas izmaiņas arī Vaidavas un Ieriķu ielas krustojumā – ļaujot sabiedriskajam transportam veikt kreiso manevru uz Ieriķu ielu no labās malējās joslas.

Rīgas domes Satiksmes departamentā norāda, ka Augusta Deglava ielas satiksmes pārvadu darba dienās šķērsoja 1 148 sabiedriskā transporta reisi, pāri pārvadam ik dienu pārvadājot vairāk nekā 54 tūkstošus pasažieru.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas