Depozīta sistēmu pārvaldīs dzērienu ražotāji

Valsts vides dienests (VVD) par depozīta sistēmas dzērienu iepakojuma operatoru izvēlējusies SIA Depozīta iepakojuma operators, otrdienas, 29.decembra, preses konferencē paziņoja VVD ģenerāldirektore Elita Baklāne-Ansberga.

Viņa informēja, ka Depozīta iepakojuma operators atbilst normatīvo aktu prasībām un ieguvis visvairāk punktus kvalitātes kritēriju vērtēšanas posmā, tāpēc ar minēto uzņēmumu nākamā gada janvārī tiks slēgts līgums uz septiņiem gadiem.

Jau ziņots, ka Latvijā depozīta sistēmu plānots ieviest 2022.gada 1.februārī. VVD noteiktajā termiņā saņēma divus depozīta sistēmas operatora pretendentu pieteikumus – no SIA Depozīta iepakojuma operators un SIA Nulles depozīts. Saņemto pieteikumu izvērtēšana norisinājās divās kārtās.

Kompānijas Depozīta iepakojuma operators pamatkapitāls ir 112 500 eiro, un tā tika izveidota 2020.gada jūnijā. Kompānijas īpašnieki ir Alus un dzērienu iepakojuma savienība (20%), Coca-Cola HBC Latvia (20%), Cēsu alus (13,33%), Cido grupa (13,33%) un PET Baltija (13,33%), Aldaris (13,33%) un Latvijas Alus darītāju savienība (6,67%), liecina informācija Firmas.lv.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas