Deputāts: Rīgas namu pārvaldnieks izvairās aizstāvēt dzīvokļu īpašniekus

Rīgas namu pārvaldnieks (RNP) ilgstoši izvairās atbildēt uz prasību izskaidrot, ko pašvaldības uzņēmums ir paveicis, lai tā apsaimniekoto māju iedzīvotājiem nebūtu jāmaksā iespējamie zemes nomas parādi kopš 2008.gada, kurus pieprasa akciju sabiedrība Pilsētas zemes dienests un citi zemes īpašnieki, vēsta Rīgas domes (RD) Vienotības deputāts Nils Josts.

Vēstulē, kura vairāk nekā pirms mēneša tika nosūtīta RD Mājokļu un vides komitejas priekšsēdētājam Vjačeslavam Stepaņenko, Josts aicināja jautājumu iekļaut komitejas sēdēs dienas kārtībā, uzaicināt uz komitejas sēdi RNP valdes priekšsēdētāju Ivo Leci, lai noskaidrotu vai zemes nomas maksas parādi ir aprēķināti adekvāti, kur iedzīvotāji par to var pārliecināties, vai parādi, kurus iedzīvotāji uzskata par nepamatotiem, ir jāapmaksā un ko RNP plāno darīt turpmāk, lai aizstāvētu uzņēmuma apsaimniekoto māju iedzīvotājus.

Deputāts norāda, ka pirms vairāk nekā trim nedēļām viņš saņēma atbildi no Mājokļu un vides komitejas priekšsēdētāja, ka jautājums pārsūtīts RNP valdes priekšsēdētājam Ivo Lecim un tikšot iekļauts komitejas darba kārtībā pēc atbildes saņemšanas.

«Mistiskie zemes nomas maksas parādi ir aktuāli vairākiem tūkstošiem rīdzinieku, tādēļ svarīgais jautājums komitejas darba kārtībā ir jāiekļauj nekavējoties, nevis jāgaida kādas novēlotas Rīgas namu pārvaldnieka vadības rakstiskas atbildes,» uzskata Josts.

BNN jau ziņoja, ka RNP ir saņēmis iesniegumus no vairāk nekā 3 000 dzīvokļu īpašniekiem vai nomniekiem par zemes nomas maksas parādiem ar prasību veikt apmaksu.

Ref:224.000.103.1161 

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas