Desmitgadīgs soms nopelna 10 000 dolāru par atrastu kļūmi Instagram

Facebook paziņojis, ka kādu desmitgadīgu somu zēnu uzņēmums atalgojis ar 10 000 ASV dolāru (8 700 eiro) par būtiskas sistēmas nepilnības atrašanu tam piederošajā sociālajā tīklā Instagram.

Kā vēsta portāls Digital Trends, zēns vārdā Jani atklājis sistēmas nepilnību, kas viņam ļāvusi izdzēst jebkuru Instagram ierakstītu komentāru. «Es būtu varējis izdzēst jebkuru, pat [kanādiešu dziedātāju] Džastinu Bīberu (Justin Bieber),» portāls citē Jani teikto intervijā laikrakstam Iltalehti.

Zēns, kurš gan vēl nav sasniedzis vecumu, no kura drīkst reģistrēties Instagram, atklāto darījis zināmu uzņēmumam Facebook pa e-pastu un pierādījis iespēju izdzēst komentārus izmēģinājuma profilā.

Kļūme sociālajā tīklā tikusi izlabota, un Facebook izmaksājis zēnam atlīdzību, ko Jani iecerējis tērēt, nopērkot jaunu divriteni, futbola aprīkojumu un datorus saviem diviem brāļiem.

Digtal Trends vēsta, ka līdztekus Facebook atlīdzību par datorsistēmu kļūmju atrašanu piedāvā arī Google, Microsoft un virkne citu datortehnoloģiju uzņēmumu.

Ref: 111.111.103.3450

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas