Desmitgadīgs zēns brauc ar auto un uzdodas par rūķi, kas aizmirsis tiesības

Norvēģijā kāds desmit gadus vecs zēns radoši izgājis no situācijas, kad iestūrējis vecāku auto piesnigušā grāvī. Viņš svešiniekam uz ceļa skaidrojis, ka ir rūķis un autovadītāja apliecību aizmirsis mājās.

11.februārī ap sešiem no rīta zēns ielicis automašīnā 18 mēnešus veco māsu un sēdies pie stūres, lai dotos pie vecvecākiem, kuri dzīvo aptuveni 60 kilometru attālumā no zēna mājām.

Pēc ceļā mērotiem desmit kilometriem auto noskrējis no brauktuves un mīksti atdūries piesnigušā grāvī. Palīgā piesteidzies sniega tīrīšanas mašīnas vadītājs un izsaucis policiju.

«Zēns šoferim sacījis, ka viņš ir rūķis un autovadītāja apliecību aizmirsis mājās,» presei sarunu uz ceļa atstāstījis policijas pārstāvis Bārds Kristiansens (Baard Christiansen).

«Īsi pēc tam mums zvanīja satrauktie vecāki, kuri bija pamodušies un mājās neatraduši ne bērnus, ne auto,» stāsta Kristiansens.

Reuters ziņo, ka negadījumā necieta ne asprātīgais braucējs, ne viņa māsa. Arī automašīna palikusi vesela.

Policija vecākus sodīt negrasās, vien pēc sarunas ar tiem paudusi pārliecību, ka turpmāk tie vērīgāk uzmanīs gan mazo resgali, gan auto atslēgas.

Ref: 111.111.103.768

Saistītie raksti

1 komentārs

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas