Dienvidkoreja pirmoreiz kopš februāra nereģistrē jaunus vietējos COVID-19 gadījumus

Dienvidkorejā ceturtdien, 30.aprīlī, pirmoreiz kopš februāra nav apstiprināts neviens jauns vietējais saslimšanas gadījums ar COVID-19. Austrumāzijas valstī epidēmijas augstākajā punktā katru dienu tika reģistrēti vairāki simti inficēto, vēsta britu ziņu portāls The Guardian.

Korejas Slimību kontroles un profilakses centrs ceturtdien ziņojis par četriem jauniem inficētajiem, kuri visi ieceļojuši valstī no ārzemēm. Reģistrēts arī viens jauns nāves gadījums. Kopumā kopš februāra Dienvidkorejā apstiprināti 10 765 inficēšanās gadījumi, no kuriem slimība letāli beigusies 247 cilvēkiem, bet 9 059 ir izrakstīti no slimnīcām.

Valstij ar 51 miljonu iedzīvotāju šie ir ļoti labi rādītāji.

Salīdzinājumam Spānijā ar 47 miljoniem iedzīvotāju inficēto ir 210 773 un mirušo – 23 822, tā rāda Eiropas Slimību kontroles un profilakses centra dati par periodu līdz trešdienai, 29.aprīlim.

Kaut arī Dienvidkorejas sasniegumi ir pārsteidzoši labi – it sevišķi ņemot vērā, ka valstī 15.aprīlī notika parlamenta vēlēšanas, kur klātienē piedalījās 29 miljoni dienvidkorejiešu – varasiestādes joprojām aicina iedzīvotājus ievērot piesardzības pasākumus, ziņo The Guardian.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas