Dīvaina metode pret nogurumu: viss, kas jādara, ir jāpaliek zem mēles šis maisījums!

Cilvēki vienmēr sūdzas, ka jūtas noguruši, turklāt neatkarīgi no vecuma – kā ar to cīnīties?

Tā vietā, lai katru nakti gulētu 8 stundas, lielākā daļa cilvēku guļ vidēji 6 līdz 7 stundas. Lai arī atšķirība nav liela, tas var atstāt ievērojamu ietekmi uz organismu.

Organismam vajadzīgas 8 stundas miega, lai atgūtu enerģiju. Daudzi domā, ka kofeīns var kompensēt negulētās stundas, bet tā nav. Tas var dot enerģiju uz īsu brīdi, bet pēc tam organisms vienkārši neizturēs.

Palīdzēt var arī televizora izslēgšana un atiešana nost no datora vismaz stundu pirms gulēt iešanas. Elektroniskās ierīces liek mūsu smadzenēm darboties intensīvā režīmā, bet pirms gulēt iešanas jāļauj tām atpūsties.

Par laimi, miega trūkumam ir arī dabiskas zāles, kas jau atrodas daudzu cilvēku virtuvēs. Kāda ir šo zāļu slepenā sastāvdaļa? Himalaju sāls.

Tas palīdz virsnieru dziedzeru darbībai, pazemina asinsspiedienu, un var arī veicināt svara zudumu. Pārsteidzoši, ka tas pat var palīdzēt cīņā ar depresiju, regulējot serotonīna līmeni smadzenēs.  Tas palīdz regulēt arī melatonīna līmeni, kas ir ļoti svarīgi labam miegam.

Viss, kas jādara – jāsajauc 5 tējkarotes parastā medus ar 1 tējkaroti rozā Himalaju sāls, un jāiepilda burkā. Katru dienu pirms gulēt iešanas jāpaņem neliels daudzums no šī maisījuma un jāpaliek zem mēles.

Avots: higherperspectives.com

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas