Drosmīgs tētis savai mazajai meitai ļauj sev uztaisīt tetovējumu – kāds bija rezultāts?

Lai iedrošinātu savus bērnus uz ko radošu, vecāki gatavi darīt daudz ko: iegadāties krāsojamās grāmatas, guašu krāsu komplektu vai zīmēšanas albumu mākslas darbiem.

Bet Breds Bellomo, tetovēšanas mākslinieks un firmas 3rd Eye Tattoo dibinātājs, Laro, Floridā, pieturējās pie tā, ko pazīst vislabāk – svaigas tintes.

Jā, jūs domājat pareizi – Breds ļāva savai četrus gadus vecajai meitai Hlojai uzzīmēt uz viņa ķermeņa tetovējumu.

Sākumā tēvs iemācīja Hlojai, kā rīkoties ar tetovēšanas aparātu, līdz viņa to pastāvīgi iemācījās izmantot.

Pēc nedēļas bija pienācis laiks īstajam tetovējumam.

Meitenīte uz tēva rokas uztetovēja zemenīti, zīmējums tēvam vienmēr atgādinās, ka meita spējusi jau agrā vecumā sasniegt ko neticamu. Šī būs brīnišķīga pieredze meitai un tēvam, ko viņi nekad neaizmirsīs.

Avots: www.redbookmag.com

Saistītie raksti

4 KOMENTĀRI

  1. Es saprastu , ja tā meita tēva tatto mašīnai uztītu jaunas spoles, nu bet kurš tad nemāk ķēpāt uz sienām ar krītu. Te nav nekas īpašs- parasta cūcība un viss. Es tādā vecumā jau reāli zīmēju gan dzīvniekus, gan tehniku,un tās pašas rozes un zemenes. Nu teikšu ka man sanāca perfekti, un ar 1. klasi jau mācījos mākslasskolā.Bet nu šito idiotismu-vienkārši trūkst vārdu, kaut kāds tur pidrilla uztetovē sev kaut kādu tur mēslu, un visa pasaule tagad par to jēlību sajūsminās. Redz kāds mums super bērns, pakaļu nemāk noslaucīt, bet kāpostgalvas tetovē atspērusies.

  2. Tiešām jau ko tik nedara,lai piesaistītu sev lētticīgās tautas uzmanību.Uz cūkām ir jāmācās tetovēt,un tad tikai-kad ir piešauta roka-tad pārejam uz cilvēkiem.Nu te var redzēt, ka šeit izmēģinājumu cūka ir tēvs.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas