Dublinas lidostā 1 000 pasažieru nokavē reisus garu rindu dēļ

Dublinas lidostā Īrijā vairāk nekā 1 000 pasažieru nokavējuši savus lidojumus saistībā ar garām rindām uz drošības pārbaudēm, vēsta britu raidorganizācija BBC.

Situācija izveidojusies svētdien, 29.maijā, Īrijas aktīvākajā lidostā, kas ir arī 12.visvairāk noslogotākā lidosta Eiropā. Iestādes vadība organizējusi pasažieru drošības pārbaudes pie abiem lidostas termināļiem, taču bijis pārāk maz darbinieku, lai pietiekami ātri pārbaudītu daudzos pasažierus.

Dublinas Lidostas pārvaldes vadītājs Kevins Kulineins (Kevin Cullinane) skaidrojis, ka lidostā bijis zināms, ka no tās svētdien plānojuši izlidot ap 50 000 pasažieru. «Mēs apzināmies, ka vakar mēs pievīlām paši sevi un pievīlām visu nāciju, un mēs noteikti negribam, lai šonedēļ tas atkārtotos mūsu uzraudzībā,» norādījis Kulineins un solījis šonedēļ un gaidāmajās brīvdienās piesaistīt papildu darbiniekus.

Lasiet arī: Izstāde Slava Ukrainai! Varoņiem slava! tagad apskatāma Liepājā

Lidostas darbu svētdien kritizējusi Īrijas valdība. Ar iestādes vadību pirmdien plānojusi tikties Īrijas valsts ministre starptautiskā un ceļu transporta un loģistikas jautājumos Hildegarde Noutone (Hildegarde Naughton). Pirmdien, 30.maijā, pasažieru drošības pārbaudes darbā ir iesaistīti papildu darbinieki, bet svētdien pieviltie pasažieri aicināti pieteikt sūdzības lidostā, lidsabiedrībās un pie ceļojumu apdrošinātājiem, vēsta BBC.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas