Dzerot tikai šo dzērienu, iespējams tikt vaļā no otrā tipa diabēta!

Kāds vīrietis pilnībā izārstēja otrā tipa diabētu, izmantojot 100% dabīgus līdzekļus. Tas viss sākās ar kārtējo ārsta vizīti, kurā cukura līmenis asinīs uzrādīja skaitli 29, un aizkuņģa dziedzeris bija ļoti sliktā stāvoklī, tādēļ vīrietis kopš tā brīža bija spiests visu mūžu lietot insulīnu.

Sākumā vīrietis darīja visu, ko viņam norādīja dakteris – lietoja recepšu medikamentus un veica insulīna injekcijas. Tā vietā, lai viņa stāvoklis uzlabotos, tas tikai pasliktinājās. Triglicerīdu līmenis paaugstinājās līdz 16, un arī asinsspiediens pieauga līdz 150/100.

Kādu reizi viņš televīzijā noskatījās raidījumu, kurā Dr. Džons Cirdums runāja par svaigu augļu un dārzeņu lietošanu uzturā. Pēdējo 12 gadu laikā tas esot ļoti uzlabojis viņa veselības stāvokli, izglābjot pat dzīvību. Līdzko raidījums bija beidzies, vīrietis devās iegādāties blenderi, lai varētu sajaukt kopā visas šīs brīnišķīgās receptes sastāvdaļas.

Sastāvdaļas:

2 kivi;

5 banāni;

2 āboli;

½ tase kāpostu.

Pagatavošana:

Ābolus un banānus sagrieziet.

Lieciet augļus blenderī un jauciet, līdz iegūta viendabīga masa.

Maisīšanas laikā pievienojiet mazliet ūdens.

Lietošana – no rītiem (tukšā dūšā) ieteicams izdzert ½ litru šī maisījuma.

Pēc tam, kad vīrietis bija sācis reizi nedēļā dzert šo maisījumu, viņa cukura līmenis asinīs samazinājās līdz 5. Vīrietim sāka kristies arī liekais svars, kā rezultātā viņš izskatījās daudz veselīgāk nekā jebkad agrāk.

Vien 16 nedēļu laikā triglicerīda līmenis samazinājās līdz 1,4, bet asinsspiediens bija 120/70. Vīrietim vairs nebija jālieto medikamenti un jāveic insulīna injekcijas, beidzot viņš varēja justies patiešām vesels.

Avots: 

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas