Dzīvnieku aizstāvji iemūžina nepieņemamos apstākļus kādā Lietuvas zvēraudzētavā

Ilustratīvs attēls

Dzīvnieku tiesību aizstāvji uzņēmuši video, kurā redzami nepieņemamie apstākļi, kādos mīt ūdeles kādā kažokzvēru audzētavā Lietuvā, vēsta Lietuvas sabiedriskais medijs LRT, atsaucoties uz britu mediju Daily Mail.

Videomateriālā redzamās ūdeles ir netīras un atrodas saspiestos apstākļos, kas tām rada stresu. Tāpat dzīvnieku aizstāvji uzņēmuši kadrus, kuros dzīvnieki redzami asiņaini un ievainoti.

Videomateriāla autori ir organizācijas Open Cages. Tās pārstāvis Konors Džeksons (Connor Jackson) norāda, ka šāda veida attieksmei nav nekāda attaisnojuma.

Arī Lietuvas kažokzvēru audzētāju interešu aizstāvji FurLithuania video redzamos kadrus atzinuši par nepieņemamiem un aicinājuši par šādiem gadījumiem ziņot Lietuvas veterinārajai aģentūrai.

Open Cages Lietuvas pārstāve Gabriela Vaitkevičūte (Gabrielė Vaitkevičiūtė) Lietuvas sabiedriskajiem medijiem komentējusi, ka kažokzvēru audzētavas var tikt sertificētas arī, ja tās nesasniedz visas prasības, un jaunos likumus ir sarakstījuši kažokzvēru audzētāju interešu aizstāvji.

Lasiet arī: Dzīvnieku brīvība: Mēs negribam dzīvot valstī, kur atļautas kažokzvēru audzētavas

Lielbritānijā kažokzvēru audzētavas aizliedza 2000.gadā, tomēr dzīvnieku aizstāvji aicina, lai valstī aizliedz arī kažokādu importu no citām Eiropas valstīm.

Šī raksta oriģināls lasāms LRT vietnē angļu valodā: https://www.lrt.lt/en/news-in-english/19/1142117/activists-reveal-appalling-conditions-at-lithuanian-fur-farms

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas