Eesti Energia atstādina SIA Enefit vadītāju, jo vairs neuzticas

Jānis Bethers

Igaunijas energokoncerns Eesti Energia ir atstādinājis no amata Latvijas meitasuzņēmuma SIA Enefit ilggadējo vadītāju Jāni Betheru.

Kā piektdien, 22.novembrī, vēsta Igaunijas sabiedriskais medijs ERR, Eesti Energia valdes priekšsēdētājs Hando Suters (Hando Sutter) atstādināšanas iemesls ir «uzticības zudums, ko izraisījis uzņēmuma iekšējās kārtības pārkāpums».

«Enefit Latvijā ir labi zināms enerģētikas uzņēmums, kuram uzticas. Lai saglabātu uzticēšanos, mums ir vajadzīga arī nevainojama kvalitātes kontrole. Uzņēmumā nepieļaujam apšaubāmu rīcību un tāpēc esam nolēmuši izbeigt darba attiecības ar Jāni Betheru,» skaidrojis Suters.

Viņš gan nav norādījis tieši par kādu rīcību ir runa, jo Eesti Energia vēlas to paturēt noslēpumā.

SIA Enefit valdē darbu turpinās Klāvs Poriķis un Krists Mertens, kurš līdz jauna valdes priekšsēdētāja atašanai pildīs arī šos pienākumus, raksta ERR.

Bethers aiziet ar pateicību

Jānis Bethers piektdien mikroemuāru vietnē Twitter raksta šādi: «Vakar bija mana pēdējā darba diena Enefit vadītāja amatā. Sūtu lielu paldies par šo brīnišķīgo piedzīvojumu kolēģiem, klientiem, sadarbības partneriem, žurnālistiem, valsts pārvaldes darbiniekiem un arī konkurentiem».

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas