Ekonomikas kalendārs. Latvija, 2012.gada 30.jūlijs – 3.augusts

30.jūlijs, pirmdiena:

– Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) ēkā notiek SIA Linearis un LTRK rīkotas biznesa brokastis, kuru laikā būs iespējams noklausīties ekspertu prezentācijas par iespējām piesaistīt investīcijas no Ķīnas, kā arī pašiem uzsākt uzņēmējdarbību Ķīnā.

SEB banka un kompānija Lursoft aicina uz preses konferenci «Latvijas uzņēmumu veselība pēdējos piecos gados», kas notiks SEB konsultāciju centrā. Pasākumā piedalās kompānijas Lursoft valdes locekle Daiga Kiopa un SEB banka valdes locekle Ieva Tetere.

– Notiek DNB Latvijas barometrs pētījuma «Kas pēc iedzīvotāju domām, garantē panākumus biznesā un no kuriem slaveniem uzņēmējiem varētu mācīties?» rezultātu prezentācija. Pasākumā piedalās Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras direktors Andris Ozols, DNB bankas ekonomikas eksperts Pēteris Strautiņš, tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centra SKDS direktors Arnis Kaktiņš, mēbeļu zīmola KUKUU vadītāja Aija Priede-Sietiņa un uzņēmuma MightyFingers vadītājs Guntis Šmaukstelis.

– Ekonomikas ministrijā notiek ministrijas un Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) pārstāvju tikšanās, kuras laikā parakstīs Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju nozares prioritāšu hartu. Pasākumā piedalās LIKTA prezidente Signe Saliņa, ekonomikas ministrijas valsts sekretārs Juris Pūce u.c.

– Centrālā statistikas pārvalde informē par mazumtirdzniecības apgrozījumu 2012.gada jūnijā.

31.jūlijs, otrdiena:

– Centrālā statistikas pārvalde informē par ostu un lidostas darbības rezultātiem 2012.gada 2.ceturksnī.

– Noslēdzas Jūrmalas uzņēmēju biedrības projekts «Jūrmalas un Rīgas reģiona uzņēmēju biedrību kapacitātes stiprināšana un prasmju pilnveide sadarbības attīstīšanai», kuras laikā uzņēmēji no Jūrmalas, Mārupes un Rīgas, kā arī Jūrmalas domes pārstāvji pieredzes apmaiņā apmeklēja Klaipēdas pašvaldību un uzņēmējus.

1.augusts, trešdiena:

– Sākot ar 1.augustu norēķiniem par patērēto elektroenerģiju tiek piemērota PVN likme 21% apmērā.

2.augusts, ceturtdiena:

– Grāmatnīcā Jumava pluss notiek jaunās elektroniskās grāmatnīcas prezentācija. E- grāmatnīcā varēs iegādāties digitālās grāmatas. Prezentācijā piedalās Latvijas Ārlietu ministrijas Īpašo uzdevumu vēstnieks jautājumos par latviešu diasporu Rolands Lappuķe, Latvijas vēstniece Gruzijā Elita Gavele, Latvijas vēstnieks Īrijā Pēteris Elferts, LNT pārstāvis Pāvils Raudonis, reklāmas aģentūras Publicis Riga direktore Andra Treibaha un citi.

3.augusts, piektdiena:

– Labklājības ministre Ilze Viņķele dodas darba vizītē uz Gulbenes novadu, lai tiktos ar pašvaldības pārstāvjiem un vietējiem uzņēmējiem.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas