Ekonomikas kalendārs. Latvija, 2014.gada 10.-14.februāris

10.februāris, pirmdiena:

– Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā notiek seminārs par iespējām saņemt finansiālu atbalstu ēku un tehnoloģiju energoefektivitātes uzlabošanai.

– Zemkopības ministrijā notiek Medību saimniecības attīstības fonda sēde.

– Centrālā statistikas pārvalde informē par apstrādes rūpniecības apgrozījumu 2013.gada decembrī, Latvijas ārējo tirdzniecību 2013.gada decembrī un IKP ātro novērtējumu 2013.gada 4.ceturksnī.

– Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera rīko bezmaksas semināru par iespējām kādas paveras Latvijas uzņēmumiem pēc Visaptverošās ekonomikas un tirdzniecības līguma starp ES un Kanādu noslēgšanas.

11.februāris, otrdiena:

– Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrā notiek seminārs Daudzdzīvokļu māju renovācija. Kvalitatīva projektu īstenošana un ilgtspēja.

– Latvijas Mākslas akadēmijā notiek iepazīšanās lekcija, kurā informē par starptautisko konkursu Electrolux Design Lab 2014, rūpnieciskā dizaina tendencēm un Latvijas līdzšinējo dalību tajā.

– ES mājā norisinās Sociālā uzņēmējdarbība – kas lācītim vēderā?

– Centrālā statistikas pārvalde informē par patēriņa cenu pārmaiņām 2014.gada janvārī.

– Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera rīko semināru Veiksmīgs bizness internetā.

– Finanšu ministrs Andris Vilks piedalās informatīvajā pasākumā Pirmais mēnesis eirozonā. Patēriņa cenu izmaiņas Latvijā. Pasākums notiks ES mājā, un to tiešraidē varēs vērot mājaslapā www.esmaja.lv.

12.februāris, trešdiena:

– Koncertzālē Palladium notiek bezmaksas eksporta stratēģijas meistarklase, kas ietver seminārus, lekcijas un diskusijas maziem un vidējiem informācijas un komunikācijas tehnoloģiju uzņēmumiem.

– Restorānā Aronia notiek Baltijas valstu uzņēmumu pētījuma prezentācija.

– Kompānija TNS iepazīstina ar Eirobarometra pētījuma rezultātiem. Pasākums notiek ES mājā.

13.februāris, ceturtdiena:

Microsoft Latvia birojā Jauniešu attīstības programmas Go Beyond ietvaros notiek sociālo projektu prezentācijas.

– Notiek Iepirkumu uzraudzības biroja Nozaru ekspertu konsultatīvās padomes sanāksme. Tajā pārrunā jautājumus par nepamatotām sūdzībām, administratīviem pārkāpumiem publisko iepirkumu jomā un par nepamatoti lēta piedāvājuma noteikšanu.

14. februāris, piektdiena:

– Centrālā statistikas pārvalde informē par darbaspēka apsekojuma rezultātiem 2013.gada 4.ceturksnī un par būvniecību un izsniegtajām būvatļaujām Latvijā 2013.gadā.

– Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras telpās notiek seminārs Vai Dānija ir pasaku zeme Latvijas eksportētājiem?

– Finanšu ministrijā notiek likumprojekta ES struktūrfondu un Kohēzijas fonda 2014.-2020.gada plānošanas perioda vadības likums sabiedriskās apspriedes sanāksme

Ref:017.010.103.5678

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas