Ekonomikas kalendārs. Latvija, 2014.gada 24.-28.februāris

24.februāris, pirmdiena:

– Izsolē plānots pārdot maksātnespējīgajai SIA Ošmaļi piederošo neuzstādīto vēja ģeneratoru.

– Finanšu un kapitāla tirgus komisijas telpās tiek parakstīts memorands par Latvijas iedzīvotāju finanšu pratības stratēģijas 2014-2020. ieviešanu.

– Viesnīcā Albert Hotel notiek Latvijas Darba devēju konfederācijas rīkota diskusija Zinātne uzņēmējiem un uzņēmēji zinātnei.

– Centrālā statistikas pārvalde informē par Latvijas viesnīcu un citu tūrisma mītņu darbības rezultātiem 2013.gadā.

– Eiropas Komisijas Veselības un patērētāju aizsardzības ģenerāldirektorāta Pārtikas un veterinārā biroja inspektori veiks auditu Latvijā, lai novērtētu dzīvnieku labturības un kaušanas apstākļus.

25.februāris, otrdiena:

– Zemkopības ministrijas speciālisti tiekas ar Latvijas Dzīvnieku barības ražotāju un tirgotāju asociācijas pārstāvjiem, lai informētu par jaunumiem likumdošanā.

– Centrālā statistikas pārvalde turpina pētīt Latvijas iedzīvotāju ienākumus un dzīves apstākļus.

26.februāris, trešdiena:

– Notiek sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas sēde.

– Latvijas informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija sadarbībā ar Microsoft Latvia rīko projekta IT manai nākotnes karjerai noslēguma pasākumam veltītu preses konferenci.

– Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs tiekas ar Gruzijas vēstnieku Latvijā Teimurazu Džandžaliju.

– Vizītē Latvijā ierodas Starptautiskā Valūtas fonda uzraudzības misija.

27.februāris, ceturtdiena:

– Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs piedalās diskusijā Apmeklētājam atvērta ražojoša saimniecība – ieguvums tūristam un ražotājam. Pasākuma organizators – Latvijas Lauku tūrisma asociācija Lauku ceļotājs.

– Finanšu ministrs Andris Vilks piedalās Starptautiskā Valūtas fonda ikgadējā pārskata misijas atklāšanas sanāksmē.

– Finanšu ministrijas valsts sekretāres vietnieks nodokļu, muitas un grāmatvedības jautājumos Ilmārs Šņucins tiekas ar ASV vēstniecības pārstāvjiem, lai pārrunātu ēnu ekonomikas situāciju Latvijā, kā arī tās kontroles un samazināšanas mehānismus.

– Finanšu ministrijas Fiskālās politikas departamenta direktors Nils Sakss piedalās Ekonomikas un finanšu komitejas sanāksmē Briselē.

28.februāris, piektdiena:

– Pārtikas un veterinārais dienests iepazīstina ar Eiropas Komisijas Veselības un patērētāju aizsardzības ģenerāldirektorāta Pārtikas un veterinārā biroja inspektoru veiktā audita par dzīvnieku labturības un kaušanas apstākļiem rezultātiem.

– Viesnīcā Radisson Blu Hotel Latvija norisinās vadītāju konference EBIT 2014.

– Centrālā statistikas pārvalde informē par darba samaksas izmaiņām 2013.gada 4.ceturksnī un 2013.gadā, kā arī par būvniecības izmaksu pārmaiņām 2014.gada janvārī.

Ref:017.010.103.5853

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas