Ekonomikas kalendārs. Latvija, 2014.gada 3.-7.februāris

3.februāris, pirmdiena:

– Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs tiekas ar ASV vēstnieku Latvijā Marku Pekalu.

​- Centrālā statistikas pārvalde informē par rūpniecības produkcijas izlaidi 2013.gada decembrī.

– Šodien ir pēdējā diena, kad var paziņot Valsts ieņēmumu dienestam datus par fiziskajām personām izmaksātajām summām 2013.gadā.

– Finanšu ministrijas valsts sekretāre Sanita Bajāre piedalās Eiropas Investīciju bankas Direktoru valdes sanāksmē Luksemburgā.

– Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar kompāniju Seed Forum Latvia organizē bezmaksas semināru Kā iegūt finansējumu no privātiem finanšu investoriem un kā tiem prezentēt savas biznesa idejas.

4.februāris, otrdiena:

– Tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS Latvijas Pasta centrā Sakta rīko iniciatīvas Godīgs eiro ieviesējs preses konferenci.

​​- Centrālā statistikas pārvalde informē par nabadzības un ienākumu nevienlīdzības monetārajiem rādītājiem 2012.gadā.

– Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskajā institūtā BIOR notiek sanāksme, kurā piedalās zivsaimniecības nozares pārstāvji. Tikšanās tēma – noskaidrot, kā nozari ietekmēs maksimāli pieļaujamās benzopirēna normas izmaiņas kūpināto zivju produkcijā, kuras plānots ieviest sākot ar 2014.gada 1.septembri.

– Finanšu ministrijas valsts sekretāre Sanita Bajāre piedalās Eiropas Investīciju bankas Direktoru valdes sanāksmē Luksemburgā

– Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera sadarbībā ar kompāniju Hauska & Partner organizē semināru ciklu Labas prakses biznesa skola. Semināra tēma – Kas jāņem vērā saziņā ar medijiem (intervijas, dalība pārraidēs u.c.), publiski uzstājoties preses konferencēs.

– Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā un Norsk-Latvisk handelskammer organizē bezmaksas semināru Būvniecības iespējas un prasības Norvēģijā Latvijas būvkompānijām un būvmateriālu ražotājiem, kas plāno sākt darbu Norvēģijā vai plāno uzsākt sadarbību ar Norvēģijas uzņēmumiem.

5.februāris, trešdiena:

– Notiek Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas sēde.

– Notiek Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroja Konsultatīvās padomes sēde.

6.februāris, ceturtdiena:

– Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs tiekas ar Latvijas Jauno zemnieku kluba pārstāvjiem.

– Finanšu ministrijas Valsts sekretāre Sanita Bajāre piedalās Eirogrupas darba grupas sanāksmē Briselē.

7.februāris, piektdiena:

– Izstāžu centrā Ķīpsalа tiek atklāta tūrisma izstāde Balttour 2014.

– Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra rīko uzņēmējdarbības izglītības veicināšanas bezmaksas semināru pedagogiem Saldū.

Ref:017.010.103.5027

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas