Ekonomikas kalendārs. Latvija, 2015.gada 2. – 6.novembris

2.novembris, pirmdiena:

– Rīgā, viesnīcā Radisson Blu Daugava atklāj konferenci Biznesa prognozes 2016. Tajā tiks apspriestas tēmas, kas ietekmēs uzņēmējdarbības vidi nākamgad – ekonomiskie procesi, finanšu sfēras tendences, informācijas tehnoloģijas un valdības stratēģija 2016.gadā.

– Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera rīko apaļā galda diskusiju Latvijas valsts budžets: fundamentāls pamats vai radošs risinājums tautsaimniecības (ne)attīstībai? Korelācija – mēs gribam, vai varam?

– AS Citadele banka rīko virtuālo konferenci tikai Baltijas valstu iedzīvotājiem, lai informētu par bankas lēmumu atklāt akciju sākotnējo publisko piedāvājumu biržā Nasdaq Riga un Londonas Fondu biržā.

– Biznesa augstskolā Turība notiek ekspremjera, pašreizējā Eiropas Komisijas priekšsēdētaja vietnieka eiro un sociālā dialoga jautājumos Valda Dombrovska vieslekcija Eirozonas ekonomiskie izaicinājumi un nākotnes perspektīva.

– Finanšu ministrijā notiek otrā sanāksme darba grupai par nodokļu pamatnostādņu izstrādi 2017.-2021.gadam.

3.novembris, otrdiena:

– Rīgā, viesnīcā Bellevue Park Hotel Rīga notiek jauno uzņēmēju forums, kurā apspriež svarīgākos aspektus jaunu projektu uzsākšanā.

– VSIA Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums rīko preses konferenci – seminārs Piena produkti spēkpilna dzīve!, lai iepazīstinātu ar piena nozares jaunākajām tendencēm.

– Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija rīko sanāksmi, kas veltīta valsts ilgtermiņa tematiskā plānojuma Baltijas jūras piekrastei apspriešanai.

– Tirdzniecības centrā Galleria Rīga tiek prezentēts inovatīvs izstāžu portāls OnlineExpo.

– Restorānā Bibliotēka Nr.1 pirmo reizi notiek Latvijas augļu un ogu vīna skate 2015.

– Centrālā statistikas pārvalde informē par rūpniecības produkcijas izlaidi 2015.gada septembrī.

4.novembris, trešdiena:

– Latvijas kredītņēmēju asociācija un Kredītņēmēju konsultācijas centrs rīko bezmaksas konsultāciju dienu, kurā aicina pieteikties finansiālās problēmās nonākušas personas, kurām ir aktuāli jautājumi par aizdevuma līgumiem, iespēju slēgt vienošanos ar bankām, parādu piedziņas un tiesu procesiem, kā arī fiziskās maksātnespējas procesiem.

– AS Latvijas valsts meži telpās notiek starptautiska konference Zināšanās balstīta meža nozare.

– Finanšu ministrijā notiek Muitas un akcīzes nodokļa nodaļas organizēta starpinstitūciju sanāksme, kurā diskutē par valsts iestāžu darba plāna ēnu ekonomikas mazināšanai 2016. – 2020.gadam.

5.novembris, ceturtdiena:

– Notiek Dienas Biznesa TOP 500 Latvijas uzņēmumu apbalvošanas ceremonija.

6.novembris, piektdiena:

​- Rīgā notiek Riga Venture Summit, kas pulcē vairāk nekā 100 augsta ranga Baltijas reģiona politiķus, biznesa līderus, tehnoloģiju uzņēmumu vadītājus un investorus.

– Rīgas Tehniskajā universitātē notiek konference 10th Commercialization Reactor Ignition Event.

Ref:017.010.103.9013

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas