Ekonomists: Reklāmas nozare būs viena no straujāk augošajām nozarēm Latvijā

Reklāmas nozare – kopā ar citām komercpakalpojumu nozarēm – ilgākā laika posmā būs viena no straujāk augošajām nozarēm Latvijā. Tā 26.septembrī pēc Latvijas Reklāmas asociācijas gada konferencē prognozēja DNB bankas ekonomikas eksperts Pēteris Strautiņš.

Komercpakalpojumi, kuros ietvertas daudzas jomas – reklāma, komunikācijas, grāmatvedība, apsardze u.c., līdzīgi kā apstrādes rūpniecība augs straujāk par vidējiem citu nozaru izaugsmes rādītājiem.

Strautiņš prognozēja, ka Latvijas attīstība reģionu griezumā nebūs vienmērīga. Kopumā «nauda un cilvēki dosies tur, kur nauda un cilvēki jau ir», teica eksperts, norādot, ka, visticamāk, Rīga un Rīgas reģions attīstīsies straujāk nekā citi Latvijas reģioni.

Viņš piebilda, ka nākotnes prognozes tiek izteiktas dažādas, viņam šķiet, ka nākamgad Latvijas ekonomika attīstīsies mazliet straujāk, citi eksperti izsakot piesardzīgākas prognozes.

Eksperts uzsvēra, ka pagaidām nekas neliecinot par kādiem dramatiskiem pavērsieniem Latvijas ekonomikā tuvākajā nākotnē.

Ref:103.000.103.2050

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas