Eksperti skaidro | Neuzķeries uz internetā nopērkamajām tievēšanas tabletēm – tādu nav!

Pēdējo gadu laikā arvien populārāks kļūst veselīga dzīvesveida kults. Šī tendence sniedz iespēju alkatīgajiem brīnumlīdzekļu reklamētājiem iedzīvoties uz to cilvēku rēķina, kuri vēlas atbrīvoties no liekajiem kilogramiem. It īpaši tagad, kad daļai sabiedrības nākas sēdēt mājās; negribas taču vingrot, lai uzturētu sevi formā. Tuvojas vasara, būtu taču jauki, ja, iedzerot tabletīti, liekie kilogrami pazustu kā nebijuši, taču cilvēkiem ir jāsāk saprast, ka šādi brīnumlīdzekļi pasaulē vēl nav izgudroti.

Problēma ir tajā, ka liela sabiedrības daļa neizprot termina veselīgs dzīvesveids nozīmi. Tālāk seko tas, ka cilvēki, kuriem ir liekais svars, iedzīvojas kompleksos un mēģina rast ātru un vienkāršu veidu, kā cīnīties ar savu problēmu.

Ieskaiti naudu kontā un 10 kg būs kā nebijuši – muļķības

Ieraugot pārsteidzošus rezultātus, piemēram, ka divu mēnešu laikā ir iespējams atbrīvoties no 14 liekiem kilogramiem, cilvēkam, kuram ir problēmas ar lieko svaru, iemirdzas acis, ko tādu redzot. Divreiz nedomājot, cilvēks iegādājas uztura bagātinātāju, kas sola pārsteidzošus rezultātus īsā laika posmā. Viss, kas ir jāizdara, jāieskaita nauda konkrētā kontā. Izklausās taču tik vienkārši! Tāpēc ir svarīgi atmaskot negoprātīgos uztura bagātinātāju izplatītājus, lai mudinātu cilvēkus vairāk iedziļināties saturā un neticēt brīnumiem, vismaz tiem brīnumiem, kas saistīti ar svara samazināšanu īsā laikā.

Jāsāk ar to, kas vispār ir uztura bagātinātājs? Tie ir pārtikas produkti parastā uztura papildināšanai. Turklāt tie neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Brīnumlīdzekļu nav

Lai neuzķertos uz klajiem meliem, apskatīts konkrēts produkts, ko ļoti vienkāršā veidā var iegādāties internetā. Tas ir uztura bagātinātājs Africanmango900. Mājaslapā teikts, ka, lietojot šo produktu, tas paātrina vielmaiņu, samazina ēstgribu, dod sāta sajūtu, pazemina cukura, LDL un holesterīna līmeni asinīs, palīdz ātri zaudēt svaru, reducē taukaudus.

Uzrunātā uztura speciāliste Ilze Lutere komentē ironiski: «Jāsaka tā – ja uz Zemes būtu izgudrots kaut viens šāds brīnumlīdzeklis, tad nebūtu neviena apaļīga cilvēka. Lasot anotāciju, ko piedāvā ražotājs, mati ceļas stāvus. Viss ir ļoti neskaidrs un noslēpumains.»

Pilnu rakstu lasiet portālā Chillpill.lv.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas